İçeriğe geç

Taşkışla Kurye

Taşkışla kurye işletmesi olarak müşterilerimizin maddi rahatlıkları adına her zaman en uygun fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Uygun fiyatlar ile hizmetler sunabilmek için bünyemizde her zaman profesyonel ekonomistler ve muhasebe elemanları bulundurmaktayız. Ekonomistler ve muhasebe elemanlarımızın yaptıkları çalışmalar, araştırmalar ve hesaplamalar ışığında her zaman en uygun fiyatları belirlemekte ve tüm müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Ortaya çıkardığımız ve müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatlarımız her zaman işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını, sunduğumuz hizmetlere karşı olan taleplerin artış göstermesini ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamakta ve bizleri büyük oranda mutlu etmektedir.

Uygun fiyatlarımızın ortaya çıkarılması ve belirlenmesi aşamasında günümüz ekonomik şartlarından, enflasyon oranlarından, kur fiyatlarından, rakip işletme fiyatlarından ve faiz oranlarından çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Tüm bu oranların ve fiyatların hesaplanması uygun fiyatları ortaya çıkarmamız adına büyük fayda sağlamaktadır. İşletme olarak yaptığımız bu hesaplamalar ile ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirim kodları, taksit avantajları ve kampanyalar düzenlemekte ve bu özelliklerimiz sayesinde müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmetler almalarını ve bu durumdan dolayı mutluluk duymalarını sağlamakta ve amaçlamaktayız. Sizler de uygun fiyatlar, indirim kodları ve kampanyalar ile kurye hizmetleri almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve memnun kalacağınız fiyatlar ile hizmetler alabilirsiniz.

Taşkışla kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile kuracağı iletişimleri çok büyük önem vermekteyiz. Müşterilerimizin bizler ile günün her saatinde iletişim kurabilmelerini ve her türlü taleplerini ve ihtiyaçlarını gerçekleştirebilmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren kurye ve santral elemanlarımızın sayıları çok fazla olmakta ve bu fazla sayılar sayesinde vardiyalı olarak sizlere günün her saatinde hizmet sunabilmektedirler. Bu sayede verdiğiniz tüm siparişler hakkında bilgi alabilme, bilgi değiştirebilme, ürün iade edebilme, sipariş iptal edebilme gibi pek çok işlemleri yapabilme şanslarına sahip olmaktasınız. Santral ve sekreter elemanlarımızın geniş bilgi dağarcığı sayesinde sizlerin çok kısa süreler içerisinde her türlü işlemleri yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sizlere sunduğumuz iletişim hizmetlerine çok büyük özen göstermekte ve bu hizmetler sayesinde her zaman sizlerin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İletişim kurma aşamasında sizler ile saygılı olarak iletişim kurabilmeleri adına sekreter ve santral elemanlarımıza düzenli olarak diksiyon eğitimleri vermekteyiz. Verdiğimiz diksiyon eğitimleri sayesinde elemanlarımızın siz değerli müşterilerimize her zaman saygılı bir şekilde davranmalarını sağlamakta ve bu sayede sizlerden olumlu dönüşler almaktayız. Verdiğimiz diksiyon eğitimlerimiz profesyonel Türkçe öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Taşkışla Kurye
Taşkışla Kurye

Taşkışla Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin en önemli materyali olan motorlara çok özen göstermekteyiz. Kullandığımız motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında, eksiksiz ve orijinal parçalar ile yaptırmaktayız. Motorlarımızın tüm bakımları anlaşmalı olduğumuz kaliteli işletmeler tarafından yapılmakta ve bu sayede en ufak bir mağduriyetin bile yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Yaptığımız motor bakımları bizlere büyük fayda sağlamaktadır. Motor arızalanma riskleri ve trafik kaza riskleri en alt seviyelere indirilmekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetler alabilmeniz sağlanmaktadır. Kaliteli şekilde bakımları yapılan motorlarımız sunduğumuz hizmetlerin tercih edilme oranlarını en üst basamaklara çıkarmakta ve bu sayede sizlerden her zaman olumlu dönüşler almamızı sağlamaktadır.

Taşkışla kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren tüm kurye personellerimize sunulan hizmetlerin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekteyiz. Teknoloji kullanımı, motor kullanımı, ürün bilgileri, teslimat seçenekleri, ödeme seçenekleri, post cihaz kullanımı gibi her alanda eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetlerin kalite oranlarını en üst basamaklara taşımaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetlerin kaliteli olarak sunulması adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler arasında kurye elemanlarımıza verdiğimiz detaylı eğitimlerimiz de yer almaktadır. Bu detaylı eğitimler her zaman kaliteli eğitim kurumları tarafından verilmekte ve bu sayede çok büyük faydalar elde edilmektedir. Sizler de bu şekilde eğitimle kurye elemanlarından hizmet almak istiyorsanız işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara