İçeriğe geç

İstinye Kurye

İstinye kurye işletmesi olarak müşterilerimizin günümüz ekonomik şartlarında zorlanmadan ve maddi sıkıntıya girmeden hizmet almalarını hedeflerimiz arasında bulundurmakta ve bu hedefimizin gerçekleşmesi için uzun soluklu çalışmalar ve hesaplamalar yapmak suretiyle en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız. Uygun fiyatların ortaya çıkarılması konusunda bünyemizde her zaman profesyonel ekonomist ve muhasebe elemanlarımız bulunmaktadır. Bu elemanlarımızdan çok büyük fayda sağlamakta ve her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve takdirlerinin kazanılmasını sağlayan en uygun fiyatları belirlemekteyiz. Uzun soluklu çalışmalar ve hesaplamalar sayesinde belirlediğimiz fiyatlarımız devamlı olarak güncellenmekte ve bu güncellemeler esnasında kur fiyatları, faiz oranları, enflasyon oranları ve günümüz ekonomik şartları göz önünde bulundurulmaktadır.

Uygun fiyatlı hizmetler ortaya koyuyor olmamız işletmemiz bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında yer almakta ve sunduğumuz hizmetlere karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktadır. Uygun fiyatlar ile hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimiz aldıkları hizmetleri ve işletmemizi yakın çevrelerine tavsiye etmekte ve bizleri çok mutlu etmektedir. İşletmemiz hizmet vermeye başladığı ilk zamanlardan bu yana her uygun hizmet verme politikası ile çalışmalarını sürdürmekte ve bu sayede dikkat çeken ve parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktadır. Sizler de en uygun fiyatlar ile hizmet alarak maddi açıdan zorlanmak istemiyorsanız eğer bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

İstinye kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin kalitesini ve güven duygusunu artırmak adına her zaman teknolojiden çok büyük fayda sağlamaktayız. Kullandığımız teknolojik cihazların ve sistemlerin günümüz şartlarına ayak uydurabilmesi adına düzenli olarak güncellemelerini ve düzenlemelerini yapmaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde müşterilerimizin siparişlerini anlık olarak takip edebilmelerini, çeşitli ödeme seçeneklerini bünyemizde bulundurabilmeyi, sipariş verilen ürünlerin eksiksiz bir şekilde teslim edilebilmesi sağlamakta ve bu özellikler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini ve övgülerini kazanmaktayız. İşletmemiz bünyesinde her zaman bilgisayar teknisyenleri yer almakta ve bu elemanlarımız sayesinde teknolojik sistemlerimizin kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermelerini sağlamaktayız.

İstinye Kurye
İstinye Kurye

İstinye Kurye Hizmeti

Günümüz teknolojik şartları devamlı olarak gelişme göstermektedir. Biz de işletme olarak bu gelişimlere ayak uydurmakta ve bu sayede sunduğumuz hizmetlerin her zaman kaliteli olmasını sağlamaktayız. Ayrıca fayda sağladığımız önemli teknolojik sistemler arasında yer alan navigasyon sistemlerimiz yer almakta ve siparişlerimizin güvenli ve hızlı olarak sunulmalarını sağlamaktadır. Kullandığımız navigasyon sistemleri düzenli olarak güncellenmekte ve bu sayede çevresel faktörlerden haberdar olmamız sağlanmaktadır. Çevresel faktörler arasında trafik kazaları, yol çalışmaları, inşaatlar ve trafik yoğunluğu pek çok etken bulunmakta ve bu etkenler direkt olarak sunulan hizmetlerin hızını etkilemektedir.

İstinye kurye olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana kaliteli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler içerisinde çiçek hizmetleri de bulundurmaktayız. Çiçek hizmetleri müşterilerimiz tarafından en çok kullanılan hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edildiği için çiçek hizmetlerine ayrı bir önem ve özen göstermekte ve bu sayede her zaman sorunsuz şekilde meydana getirilmelerini sağlamaktayız.

Çiçek hizmetlerimizi sunma konusunda önemli faktörler bulunmaktadır. Çiçek yapılarının bozulmaması, siparişlerin zamanında teslim edilmesi ve uygun fiyatlı hizmetlerin sunulması en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Bizler de işletme olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmak adına tüm bu faktörlere özen göstermekte ve en kaliteli hizmetlerin sunulmalarını sağlayacak nitelikte çalışmalar yapmaktayız.

İstinye kurye işletmesi olarak müşterilerimizin ürünlerini teslim almaları konusunda kendilerine uygun olan yöntemlerini seçmelerini sağlamaktayız. Sağladığımız bu yöntemler arasında temassız teslimat yöntemi de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı temassız teslimat seçeneğini en kaliteli elemanlarımız ile ortaya çıkarmakta ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Temassız teslimat özelliğimiz sayesinde müşterilerimizin uygunluk durumlarını değiştirmemelerini sağlamaktayız. Kıyafet olarak uygun durumda olmayan müşterilerimizin temassız teslimat yöntemini tercih ederek kuryelerimiz ile karşılaşmadan siparişlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Bu teslimat yöntemi her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kurye elemanlarımız ile sunulmakta ve kaliteli hizmetlerin ortaya çıkarılması sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara