İçeriğe geç

Merkezefendi Kurye

Merkezefendi kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin kaliteli olmasına çok büyük özen göstermekte ve bu özen ışığında pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Hızlı hizmet, güvenilir hizmet, sorunsuz hizmet, eksiksiz hizmet ve uygun fiyatlı hizmet başlıklarını yerine getirebilmek adına yoğun çalışmalar sarf etmekteyiz.

Hızlı hizmet sunabilmek adına kullandığımız motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin ve motor güçlerinin iyi olmasını sağlamaktayız. Ayrıca kurye hizmeti sunan kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda yetenekli olmaları ve düzenli olarak ileri derece motor kullanımı hakkında eğitim alıyor olmaları da sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca işletme olarak uzun yıllardan bu yana uygun fiyatlı hizmet sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin işletmemizi tercih etmesini sağlamaktayız.

Merkezefendi kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin bir aşaması olan güzergâh belirleme aşamasına çok büyük önem göstermekteyiz. Bu önem sayesinde adreslerinize giden güzergâhları büyük bir titizlik içerisinde belirlemekteyiz.

Güzergâh belirleme konusunda trafik yoğunluğu, yol çalışması, trafik kazaları, güzergâhın uzunluğu ve güvenilirliği gibi pek çok etkeni göz önünde bulundurmakta ve bu şekilde belirlemekteyiz.

Bu titizlikte belirlenen güzergâhlar sunulan kurye hizmetinin hızlı ve güvenilir bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Ayrıca güzergâh belirleme konusunda fayda sağlayabilmek adına kurye elemanlarımıza çevresel bilgiler alanında detaylı bilgiler vermekte ve güzergâh belirleme konusunda kaliteli bir yapıya sahip olmalarını sağlamaktayız.

Kurye sektöründe hizmet veren işletme olarak siz müşterilerimize her zaman memnun kalacağınız şekilde kurye hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin memnun kalma seviyesini üst basamaklara çıkarabilmesi adına pek çok çalışma ve geliştirme sağlamaktayız.

İşletme olarak kurye elemanlarımıza vermiş olduğumuz ürün bilgileri sayesinde sipariş verdiğiniz ürünler dikkatli bir şekilde motorlarımıza yerleştirilmekte ve nakliyesi aşamasında zarar görmemesi sağlanmaktadır. Bu özellik sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerinin artırılması sağlanmaktadır.

Ayrıca teknolojik ekranlarımıza düşen siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmek suretiyle adreslerinize doğru yola çıkarılmaktadır. Adreslerinize getirdiğimiz siparişleriniz kesinlikle eksiksiz bir şekilde getirilmekte ve sizlere teslim edilmektedir.

Merkezefendi kurye olarak kullandığımız motosikletler her zaman detaylı bir şekilde incelenmekte ve motor arızalının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımıza motorlar hakkında da detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde tüm periyodik bakımlarının zamanında yapılmasını sağlamaktayız.

İşletme olarak bünyemizde kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde sunulan hizmetin kalitesi en üst seviyelere taşınmakta ve bu kalite sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerinin de artması sağlanmaktadır. Kullandığımız motosikletlerin bünyesinde bulunan araç takip cihazları sayesinde internet sitemize girmek suretiyle siparişleriniz anlık olarak nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizi takip edebilme şansınızdan dolayı kendinizi kuryelerin konumuna göre ayarlayabilmektesiniz.

Bünyemizde bulunan tüm bu özellikler her zaman müşterilerimizin olumlu dönüşlerini sağlamakta ve memnuniyet seviyelerini en üst basamaklara taşımaktadır.

Merkezefendi Kurye
Merkezefendi Kurye

Merkezefendi Kurye Hizmeti

Merkezefendi kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman titiz,  özenli ve planlı bir hizmet sunmakta ve sunduğumuz bu hizmet sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmeti bir plan dâhilinde sunmakta ve her aşamada dikkatli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Öncelikle vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak güncellenen teknolojik ekranlarımıza düşmekte ve hızlı bir şekilde haberdar olmaktayız. Hızlı bir şekilde haberdar olduğumuz siparişleriniz hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve hızlı bir şekilde nakliye aşamasına geçilmektedir.

Nakliye aşamasına geçmeden önce kurye elemanlarımızın çevresel bilgileri ve kullandığımız güncel navigasyon sistemleri sayesinde trafik yoğunluğu olmayan, yol çalışması olmayan, kısa ve güvenli güzergâhlar belirlenmekte ve siparişlerinizin güvenli bir şekilde adreslerinize getirilmesi sağlanmaktadır. Sipariş verme aşamasında tercih ettiğiniz teslimat ve ödeme yöntemlerine sadık kalmak kaydıyla siparişleriniz profesyonel elemanlarımız tarafından sizlere teslim edilmektedir.

Siparişlerinizi teslim aldığınız zaman kurye elemanlarımız sizlere aldığınız hizmet özelinde yorum ve puanlama yapmanız istenilmektedir. Yaptığınız puanlama ve yorumlamalar sayesinde sunduğumuz hizmetin eksik yanlarını tespit etmekte ve bu eksik yanların geliştirilmelerini sağlamaktayız.

Bünyemizde bulundurduğumuz bu plan dâhilinde sunduğumuz hizmetler her zaman müşterilerimizin övgülerini, takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmamıza çok büyük fayda sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara