İçeriğe geç

Ağva Kurye

Özellikle teknoloji çağı olan günümüzün en önemli teknik hizmet seçeneklerinin başında kendisine yer bulan profesyonel kargo işlemleri, pek çok çeşitli niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Güncel olarak en çok tercih edilen teknik taşımacılık işlemlerinin başında da Ağva kurye çalışmaları yer alır. Herhangi bir kargo ürününün gün içinde A noktasından B noktasına taşınması için oldukça elzem olan kurye işleri, pek çok farklı niteliklerde olmak üzere de sektör bünyesinde yer alır. Motosikletli kurye çalışmaları da bu alanda oldukça etkin bir şekilde tercih edilir. Nispeten çok daha hızlı ve efektif bir kurye hizmet metodu olarak öne çıkan motosikletli kurye işleri alanında hizmet sunan pek çok farklı profesyonel oluşumlar da mevcuttur.

Özellikle hem Avrupa’nın hem de ülkemiz olan Türkiye’nin en kalabalık metropol kenti olarak bilinen İstanbul da motor kurye hizmetleri alanında ciddi anlamda rağbet gören lokasyonların başında gelir. İstanbul’un en seçkin ilçelerinden bir tanesi olarak bilinen Şile ilçesinin Ağva bölgesi de motorlu kurye hizmetleri kapsamında oldukça efektif bir konumda kendisine yer bulmaktadır. Özellikle Ağva kurye işlemleri alanında en önemli temsilci markalar arasında gelen Acil Moto Kurye işletmemiz de sektör bünyesinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Söz konusu firmamız, üç farklı seçenekte motor kurye çalışmaları ile de öne çıkmaktadır. Mevzu bahis bu tip hizmet seçenekleri aşağıda sıralandığı gibidir.

  • Normal Moto Kurye Hizmeti: Diğer hizmetlere nazaran daha uygun bir fiyata sahip olması ile öne çıkar. 180 ila 240 dakika arası teslimat olanağı tanır. 35 dakika içinde alım imkânı sağlar. 09.00 ila 18.00 saatleri arasında kolaylıkla hizmet alınabilir.
  • Ekspres Moto Kurye Hizmeti: Nispeten daha hızlı teslimat imkanına sahip olması ile öne çıkar. 90-120 dakika arası teslimat imkânı tanır. 30 dakika içinde alım imkânı sunar. 09.00 ila 20.00 arası hizmet alımı mümkündür.
  • VIP Moto Kurye Hizmeti: 7/24 acil teslimat imkânı sunması ile öne çıkar. 45-90 dakika arası teslimat olanağı tanır. 25 dakika içerisinde alım imkânı sunar. 7 gün ve günün 24 saati olmak üzere hizmet alımı mümkündür.

Bahsi geçen üç farklı temel hizmet modülü de hem güvenli teslimat hem de teslimat bildirimi imkânı ile öne çıkmaktadır.

Ağva Kurye
Ağva Kurye

Ağva Kurye Hizmeti

Özellikle İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en yoğun nüfuslu semtlerinden olan Şile’nin Ağva bölgesi de motor kurye hizmetleri kapsamında en önemli lokasyonların başında yer alır. Ağva kurye işleri alanında oldukça nitelikli ve yetkin seviye hizmetleri ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye markamız da sektör bünyesinde en çok tercih edilen firmalar arasında kendisine yer bulur. Güvenli teslimat ve teslimat bildirim imkânı ile öne çıkmakta olan işletmemiz, üst düzey kalite ve son model araç filosuna da sahip olması ile tercih edilir.

Global hizmet ve kalite standartları ile kıymetli müşterilerinin hizmetinde olmaya devam eden Acil Moto Kurye firmamız, pek çok çeşitli modernize marka iletişim kanallarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Birinci sınıf kalitede motor kurye hizmetlerini en makul standartlar bünyesinde değerli müşterilerine sunan markamız, pek kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri ışığında da sürekli kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Ağva kurye işleri başta olmak üzere oldukça geniş kapsamlı teknik hizmet modülüne sahip olan Acil Moto Kurye firmamız, doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da etkin bir şekilde devam etmektedir. Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz teknik hizmet olanağı ile öne çıkan firmamız, sektöründe oldukça engin deneyim sahibi teknik ekip personeline de sahip olması ile tanınır. Markamız, birçok farklı modern iletişim yollarını da kurum çatısı altında ihtiva eder. Gün içinde Acil Moto Kurye firmamızın 7/24 motor kurye hizmetleri alanındaki hizmet portföylerine;

  • Marka internet web sitemiz,
  • Kurum GSM telefon numaramız,
  • Elektronik posta adresimiz veya
  • İstanbul merkez şube ofisimiz aracılığı ile oldukça etkin şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara