İçeriğe geç

Diliskelesi Kurye

Diliskelesi kurye işletmesi olarak her zaman kaliteli, deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimiz memnun kaldıkları hizmetlerden dolayı bizleri her zaman yakın çevrelerine tavsiye etmekte ve bizler de bu durumdan dolayı büyük mutluluklar duymaktayız.

İşletme olarak verdiğiniz siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız. Siparişleriniz hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından kontrol edilerek teslim alınmakta ve adreslerinize giden en doğru güzergâhlar belirlenmektedir. Sipariş verme aşamasında tercih etmiş olduğunuz ödeme ve teslimat seçeneklerine sadık kalmak kaydıyla siparişleriniz adreslerinize getirilmekte ve siz değerli müşterilerimize teslimatları yapılmaktadır.

Diliskelesi kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet bünyesinde siz değerli müşterilerimize her zaman pek çok özellik sunmaktayız. Sunduğumuz özellikler arasında kaliteli ve kesintisiz iletişim kurabilme özelliği de yer almaktadır. İşletme olarak müşterilerimizin bizler ile iletişim kurabilmeleri adına pek çok yöntemi bünyemizde bulundurmakta ve düzenli olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız. WhatsApp canlı destek hattımız, iletişim numaralarımız, internet adreslerimiz üzerinden canlı yardım hattımız ve mobil uygulamamız üzerinden canlı destek hattımız bulunmakta ve tüm bu iletişim kanalları üzerinden bizler ile iletişim kurabilir ve ihtiyaç duydukları tüm desteği alabilirler. Siparişleri hakkında bilgiler, ürünler hakkında bilgiler, ücretler hakkında bilgiler, iade işlemleri hakkında bilgiler gibi pek çok alanda detaylı ve doğru şekilde bilgi edinebilmektesiniz.

İşletme olarak iletişim konusuna çok büyük özen göstermekte ve bu özen ışığında çeşitli çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktayız. Yaptığımız geliştirmeler arasında santral ve sekreter elemanlarımızın yetenekli ve tecrübeli olmaları da yer almaktadır. Santral ve sekreter elemanlarımıza düzenli ve detaylı olarak eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğunuz konular hakkında her zaman doğru ve detaylı bilgiler almanız sağlanmaktadır. Ayrıca santral ve sekreter elemanlarımıza devamlı olarak diksiyon dersleri de verilmekte ve bu sayede sizler ile saygılı olarak iletişim kurabilmeleri sağlanmaktadır. Sizler de kolay bir şekilde iletişim kurak suretiyle ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşacağınız hizmetler almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişim kurabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Diliskelesi Kurye
Diliskelesi Kurye

Diliskelesi Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet veren bir işletme olarak sunduğumuz hizmetlerin kaliteli, hasarsız, sorunsuz ve profesyonel hizmetler verebilmek adına her zaman bünyemizde deneyimli ve tecrübeli kurye elemanları çalıştırmaktayız. Elemanlarımızın deneyim ve tecrübeli seviyeleri yüksek basamaklarda yer almakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin kalitesi artış göstermektedir. Elemanlarımızın mesleklerinde tecrübeli olmaları her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin, övgülerinin, beğenilerinin ve takdirlerinin kazanılmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Bu sebeplerden dolayı her zaman elemanlarımıza çok büyük önem ve özen göstermekteyiz.

Diliskelesi Kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında çeşitli sınavlar ve sözlü mülakatlar düzenlemekteyiz. Yaptığımız bu sınavlar sayesinde elemanlarımızın direkt olarak tecrübeli şekilde işe alınmaları sağlanmaktadır. Ayrıca işe alımları gerçekleşen tüm elemanlara ilk bir ay sunulan hizmetin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve sunulan hizmetlerin kaliteli olarak sunulması konusunda büyük adım atmış bulunmaktayız. İşletme olarak ayrıca elemanlarımızın tamamına ürün bilgileri konusunda da detaylı eğitimler vermekte ve bu özelliğimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin hasarsız bir şekilde hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Ürün bilgileri ışığında hasarsız hizmetler sunuyor olmak her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Diliskelesi kurye işletmesi olarak bünyemizde bulundurduğumuz teslimat seçenekleri arasında süreli teslimat seçeneği de yer almakta ve müşterilerimiz tarafından devamlı olarak tercih edilmektedir. Süreli teslimat seçeneği bir nevi randevulu teslimat seçeneği gibi düşünebiliriz. Günlük yoğunluk durumunuzdan dolayı sipariş verme işlemini unutabilmektesiniz. Bu durumu yaşamamanız adına günün ilerleyen saatlerinde teslim edilmesini sağlayacak şekilde hizmetler sunmaktayız.

İnternet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında ürünlerinizi seçtikten sonra günün hangi saatinde teslim edilmesini istediğinizi seçmeniz yeterli olacaktır. Kurye elemanlarımız seçtiğiniz teslimat saatine sadık kalmak kaydıyla ürünlerinizi sizlere teslim edecektir. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimiz ve ekranlarımız teslimat saatinizi bizlere hatırlatacak şekilde bir özelliği bünyesinde bulundurmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara