İçeriğe geç

Kurfalı Kurye

İstanbul trafiğinde bir adresten başka bir semtteki adrese ulaşmak ne kadar zamanınızı alabilir? Bu soruya her gün hemen hemen her saatte farklı cevap almak mümkün. Trafik her zaman yoğun olsa da sabit bir süre veremeyeceğiniz gibi yoğunluğun azaldığı zamanı kestirmek de kimi zaman zorlaşmaktadır. Bazen kısa mesafedeki bir adrese ulaşmak saatleri bulabiliyor. Peki, normal ulaşım koşulları böyleyken acaba kurye hizmetiyle durum nasıl oluyor?

Kurfalı kurye olarak İstanbul içinde en uzak mesafeye bile 90 dakika içinde ulaşabiliyoruz. Acil bir gönderi olduğunda trafik yoğunluğu ne olursa olsun kuryelerimiz en kısa süre içinde istenen adreste olabiliyor. Bunun için gerekli donanıma sahibiz. Hız sağlayan motosikletlerimiz ve kurallara uyarak hızlı gidebilen kuryelerimiz sayesinde dakik teslimatlar gerçekleştirebiliyoruz.

Hizmetimizden hem işletmeler hem de semt sakinlerimiz yararlanır. İşletmeler veya kurumlar personelinin zamanını teslimat işlerinde kullanmasını istemez. Sorumluluğu bizim gibi kurye hizmeti veren firmalara devrederek personelinin daha farklı görevlere, işlere odaklanmasını ister. Bu işletmeler için işte daha fazla verim almanın da bir yoludur. Çünkü biz firma olarak gerekli donanıma ve bu alanda hızlı teslimat yapabilecek güce sahibiz. Verdiğimiz hizmetlerden müşterilerimiz de memnun. İşverenler de personellerinin zamanını başka kaynaklarda kullandıkları için bizden hizmet almaktan memnun.

Kurfalı kurye olarak gerçekleştirdiğimiz teslimatlarda dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan biri hızdır. Özellikle müşterilerimizin bizden istediği acil teslimatlar kuryelerimiz tarafından en hızlı şekilde istenen adrese teslim edilir. Taşıdığımız paket içerikleri çeşit çeşittir. Belgelerden evraklara, özel gün hediyelerinden işletmelerin numunelerine farklı konsepte farklı müşteri portföyüne ait ürünler taşıyoruz. Hepsinin muhafazasını en güzel şekilde sağlıyoruz. Paketler yıpranmadan, hasar görmeden teslimat gerçekleşmiş oluyor.

Bir kurye firmasının müşterilerine güvence vermesi önemlidir. Çünkü hiçbir müşterimiz bireysel gönderisinde de olsa işletmesine ait bir pakette de olsa hasara uğramak istemez. Özellikle alıcının dışında başka biri tarafından paketin alınmasını, açılmasını arzu etmez. Bu istenmeyen durumlarla karşılaşılmaması için personelimiz son derece dikkatli ve titiz bir süreç izler. Müşterimizin güvenini sarsacak hiçbir duruma müsaade edilmez.

Paketlerin boyutu bazen motosiklete sığmayacak kadar büyük olabiliyor. Bu tarz durumlarda da araç desteği veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak çözümler üretiyoruz. Ayrıca şehir dışına gönderisi olan müşterimizin paketini alıyor havalimanına ulaştırıyoruz. Hem şehir içine hem de şehir dışına dakikalar içinde teslimat yapabiliyoruz.

Kurfalı Kurye
Kurfalı Kurye

Kurfalı Kurye Hizmeti

Kurfalı kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz, hizmetimizden kaldıkları memnuniyeti dile getirir. İnternet sitemizde bulunan formu doldurarak da verdiğimiz hizmeti puanlayabilir, eksik gördüğünüz yanlarımız varsa bize iletebilirsiniz. Amacımız verdiğimiz kaliteli hizmetin devamını sağlamak ve üst düzey kaliteli çalışmalarımıza devam edebilmektir. Süreklilik önemlidir. Biz de müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin devam etmesini istiyor, yılların verdiği tecrübelere tecrübeler katarak gelecekte de adı anılan firmalar arasında yerimiz olsun istiyoruz.

Çok çalışan ekibimiz, çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren hizmet unsurlarını başlatmış oluyor. Taleplerinizi inceleyerek sizin için oluşturulan hizmet planı ile yola çıkan kuryemiz, istediğiniz zamanda adresinizde oluyor. Trafik ne kadar yoğun olursa olsun kuryelerimizin yol bilgisi, navigasyon desteği, kurum içindeki ekibimizin yardımı ile süratli bir teslimat gerçekleştirilebiliyor. Ulaşmakta zorluk çekilen en uzak mesafelere bile kolayca ulaşan, bütün mevsim koşullarına rağmen yolda olmayı başaran kuryelerimiz her durum ve şartta en iyi hizmeti sunma gayretindedir.

Kurfalı Kurye sunduğu kaliteli hizmetlerin ücretlendirmesine de dikkat eder. Müşterilerine her türlü ödeme kolaylığını sağlar. Kapıda ödeme seçeneği ile ister nakit isterseniz de kredi kartı kullanabilirsiniz. Ayrıca teslimat ödemesiyle ilgili hesaplama unsurları için müşterilerine kolaylık sağlar. Müşteriye özel olarak verdiğimiz hizmette herkesin ihtiyacına göre kullandığı hizmet seçenekleri farklıdır.

Kullanılan mesafe, gönderilecek olan paketin boyutu, istenilen hız, gönderilecek saat farklı farklı olduğu için hesaplamalardaki miktarlar da farklı çıkmaktadır. Müşterilerimiz böylece kendi kullandığı unsurlara göre daha ekonomik bir ödeme yapmış olur. Firmamızın da amacı hızlı, ekonomik, güvenilir ve esnek bir hizmet sunabilmektir. Bunu gerçekleştirebilmek için de özveriyle çalışmalarına devam eder.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara