İçeriğe geç

Cebeci Kurye

Cebeci kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana sunmakta olduğumuz kurye hizmeti her zaman kaliteli bir yapıya sahip olmakta ve müşterilerimizin dikkatini çekmektedir.

Sunduğumuz kurye hizmetinin kaliteli olabilmesi adına pek çok çalışma ve geliştirme yapmaktayız. Kullandığımız motorlar, teknolojik sistemlerimiz, kurye elemanlarımıza verdiğimiz eğitimler, ödeme yöntemlerimiz, teslimat seçeneklerimiz gibi pek çok konu sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak müşterilerimize çok fazla sayıda teslimat ve ödeme seçenekleri sunmakta ve müşterilerimizin maddi durumları ve uygunluk durumlarına göre bu yöntemler arasında seçim yapmaları sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin gönüllerince rahat bir şekilde hizmet alabilmekte ve bu hizmeti alma aşamasında maddi zorluk yaşamamaktadırlar.

Cebeci kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana sunmakta olduğumuz kurye hizmeti en uygun fiyatlar ile sunma aşamasında çok başarılı olduğumuzu belirtmek isteriz. Siz müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan, gönlünüzce hizmet alabilmeniz adına her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve sizlere sunmaktayız.

Yaptığımız yoğun araştırmalar ve hesaplamalar sayesinde günümüz ekonomik şartlarına göre en uygun fiyatları belirlemekte ve sizlerin hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarına göre belirlediğimiz uygun fiyatlar her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmamıza büyük yardım sağlamaktadır.

Bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımız da bu uygun fiyatların belirlenmesi konusunda her zaman çok önemli bir rol oynamaktadır.

Cebeci Kurye
Cebeci Kurye

Cebeci Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe sunulan hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulması müşterilerimiz için en önemli noktalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerimizin kurye sektöründen beklentileri arasında güvenilir hizmet, hızlı, hizmet ve sorunsuz hizmet özellikleri de yer almaktadır.

Biz de işletme olarak müşterilerimizin beklentilerini saptamak suretiyle sunduğumuz hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Sipariş verilen ürünlerin eksiksiz, hasarsız ve zamanında teslim ediliyor olması sorunsuz hizmet sunulduğu anlamına gelmektedir.

Sunulan kurye hizmetinin sorunsuz olabilmesi adına bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza hizmetimizin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekte ve sorunsuz hizmet sunulmasını sağlamaktayız.

Kurye elemanlarımıza verilen ürün bilgileri eğitimleri sayesinde ürünlerin dikkatli, özenli ve planlı bir şekilde motorlara yerleştirilmesi ve bu yerleştirme sayesinde ürünlerin nakliyesi aşaması en ufak bir zarar görmemelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak verdiğiniz siparişler anlık olarak güncellenen ekranlarımıza düşmekte ve siparişlerinizin listeleri de bulunmaktadır. Bu listelere sadık kalmak kaydıyla ürünleriniz hazırlanmakta ve bu sayede eksiksiz bir şekilde ürün teslimatı yapılmaktadır. Eksiksiz şekilde yapılan ürün teslimatı sorunsuz kurye hizmetinin en önemli aşamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde sorunsuz bir kurye hizmetine ihtiyacınız var ise eğer kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet almanız gerekmektedir.

Cebeci kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve verdiğimiz hizmetin hızlı olması adına çok pek çok özelliği ve çalışmayı bünyemizde bulundurmaktayız.

Sunulan kurye hizmetinin hızlı olabilmesi için pek çok özelliğin aynı anda müşterileri le buluşturulması gerekmektedir. Motor kullanım yetenekleri fazla olan kurye elemanları, yüksek modelli ve bakımlı motorlar, teknoloji kullanımı ve doğru güzergâhların tespit edilmesi bu özellikler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak tüm bu özellikleri bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin düzenli olarak geliştirilmesini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan bu özelliklerin günümüz şartlarına uygun hale getirilmesi her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmamıza fayda sağlamaktadır.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza verdiğimiz ileri derece motor kullanım teknikleri konulu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin hızını artırmaktayız. Ayrıca kullanılan motorların kurye elemanları tarafından tüm bakımlarının büyük bir titizlik ve özen içerisinde yaptırılmaları da sunulan hizmetin hızını artıran özellikler arasında yer almaktadır.

Ayrıca işletme olarak kurye hizmeti esnasında teknoloji kullanımına çok büyük özen göstermekte ve teknolojiden faydalanarak hızlı hizmet sunmaktayız. Sunulan Cebeci kurye hizmetini hızlı sunmak adına tüm bu özellikleri bünyemizde bulunduruyor olmamızın en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara