İçeriğe geç

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı Kağıthane, Beyoğlu ve Şişli ilçelerine bağlı bir semttir. Fatih Sultan Mehmed’in bu bölgeyi okçuluk müsabakaları için kurdurmuş olması nedeniyle semt bu adı almıştır. Geçmişi çok eskiye uzanıp İstanbul’un tarihi semtlerinden birisidir.

Okmeydanı aynı zamanda modern İstanbul’un da izlerini taşımakta hem tarihi hem de modern yapılaşmayı bir arada sunmaktadır. Son dönemde İstanbul’un yaşadığı bütün gelişim ve değişimler Okmeydanı genelinde de en net biçimde kendini göstermiştir. Buna bağlı olarak da çeşitli sektörlere gereksinim olmuş, Okmeydanı kurye uygulamaları da bunlardan birisi olarak öne çıkmıştır.

Kurye faaliyetleri ile Acil Moto Kurye firmamız uzun yıllardır sektördedir. Kurye çözümlerimizle tam da çağımıza uygun bir hizmet veriyor, hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı kurye deneyimi vadediyoruz. Okmeydanı’nın herhangi bir noktasındaki bir adres ile İstanbul’un diğer herhangi bir semtindeki adres arasında taşımacılık yapabiliyoruz. Hatta sadece Okmeydanı ile ya da İstanbul ile sınırlı kalmıyor, Okmeydanı ile çevre iller arasında da taşımacılık yapıyoruz.

Okmeydanı kurye uygulamalarımızla ilk günden bu yana semtimizde büyük bir fark oluşturduk. Güçlü bir altyapı üzerine inşa ettiğimiz uygulamalarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor ve daima dünya standartlarında çözümler üretiyoruz.

Hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerime kurye hizmetlerimizden istifade etme şansı veriyoruz. Her müşterimiz için çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor, tarafımıza ulaştığı anda harekete geçerek Vip hizmet deneyimi almasını sağlıyoruz.

Okmeydanı günün her saatinde aktiftir ve bu nedenle kurye ihtiyacı aralıksız devam etmektedir. Firma olarak 7 gün, 24 saat hizmet veriyor, her ne zaman kurye talebi olursa başarıyla karşılıyoruz. Her biri kurye alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, Okmeydanı ve bütün bir İstanbul’a hakim, yeni teknolojilerle adres bulmada son derece mahir bir ekiple çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimizde gerekse sahada profesyonel bir ekiple çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz her zaman karşınızdadır. Dilerseniz kurye uygulamalarımız hakkında merak ettiklerinizi sorabilir dilerseniz kurye fiyatı alabilir dilerseniz de randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamızda her zaman güvenli taşımacılık yapılmakta, paketlerinize en az sizler kadar önem verilerek herhangi bir ezilme, yıpranma, kırılma, kaybolma gibi sorunların oluşmamasını, güvenli biçimde alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz. Kaliteden kesinlikle ödün vermiyor, her defasında yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile, kaliteli taşımacılık yapıyoruz.

Okmeydanı Kurye
Okmeydanı Kurye

Okmeydanı Kurye Hizmeti

Okmeydanı kurye uygulamalarımızda geçmişten günümüze kendinizi sürekli yeniliyoruz. Bu nedenle artık hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin çok farklı ihtiyaçlar olabilmektedir. Bu nedenle de çeşitli Okmeydanı kurye modelleriyle öne çıkıyor, her müşterimize ihtiyacına en uygun kuryeyi seçebilme fırsatı veriyoruz.

Normal kurye ile 35 dakikada paketlerinizi alıyor, 180-240 dakika arasında, mesai saatleri içinde istediğiniz adreslere ulaştırıyoruz. Ekspres kurye modelimizle daha hızlı taşımacılık yapıyor, 30 dakika içinde paketlerinizi alıp 90-120 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Vip kurye ile çok daha seri oluyor, 25 dakika içinde paketlerinizi alıp 45-90 dakika arasında her yere ulaştırabiliyoruz. 7 gün 24 saat taşımacılık yaparak zaman sınırını ortadan kaldırıyoruz.

Okmeydanı kurye maliyetleri çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Paketinizin kuryemizce teslim alınıp teslim edileceği adresler arasındaki uzaklık en temel etkendir. Yine paketinizin ağırlığı, eni, boyu, yüksekliği gibi etkenler de maliyetleri etkilemektedir. Ayrıca tercih edeceğiniz kurye çeşitleri arasında da maliyet farkı olacaktır. Firmamız daima en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara