İçeriğe geç

Harbiye Kurye

Son dönemlerde büyük şehirlerde yaşanan trafik yoğunluğu, günlük hayatı pek çok açıdan olumsuz etkilemekte. Firmalar arasında ya da şahıslar arasında iletilmesi gereken paketler, trafik nedeniyle geç ulaştırılmaktadır. Yakın adresler arasında bile ulaşım uzun saatler sürmektedir.  Bu sebeple Harbiye kurye hizmetlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Hızlı ve pratik çözümler sayesinde, kargo çalışmalarından yararlanarak işleri hızlandırmak mümkün.

Firmamız, uzun yıllardır kurye hizmeti vermektedir. Kargo sektörüne adım attığımız bugünden yana, tüm çalışmalarımızı yüksek kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde, kaliteli ve hızlı bir kurye hizmeti arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Harbiye kurye çalışmalarımızdan elde ettiğimiz tecrübeler sayesinde sizlere daha kaliteli hizmet imkânı sunmaktayız.

Araç özelliklerinin gelişmesi ve hızlanan hayat temposu ile birlikte, kargo hizmetlerinin teslimat aşamasında farklı tip araçların kullanımı yaygınlaşmıştır. Önceleri yalnızca araba ile gerçekleştirilen hizmetler, artan teknolojik imkânlar ile birlikte uçak kargo ve motorlu kargo gibi farklı araç tipleri ile desteklenmektedir. Firmamızın hizmet seçenekleri arasında tüm imkânlar bulunmaktadır.

Kalabalık şehirlerde en avantajlı teslimat motorlar ile gerçekleştirilmektedir. Büyük araçların girmekte zorlandığı ara yollar ve kilitlenmiş araç trafiği içerisinde hızlı şekilde hareket edebilen motorlar, acil teslimat imkânı sunmaktadır. Uzak adreslere yapacağınız gönderiler için motorlu teslimat yöntemini belirlemeniz durumunda, teslimat süreci kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bu yöntem gönderen ve alıcı arasındaki bekleme süresini kısaltarak etkileşimin artmasına katkı sağlamaktadır.

Kargo çalışmalarımız esnasında, paketlerin güvenliğine özen gösteriyoruz. Hassas ürünler, titiz bir şekilde araca yüklenmektedir. Gönderilerin hasar almadan, sorunsuz bir şekilde iletilmesini sağlamaktayız.

Kurye hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Müşterilerimize 7 gün 24 saat kurye hizmeti sunuyoruz. Firmamızda mesai kısıtlaması bulunmadığı için, beklenmedik anlarda ortaya çıkan kurye ihtiyacında bize ulaşabilirsiniz. Üstelik bizlere ulaşmak oldukça kolay, arama ile vakit kaybetmeden, whatsapp işletme hesabımızdan kurye talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde çağrınıza yanıt vermektedir.

Müşteri temsilcimiz tarafından oluşturulan randevu saatinde paketinizi, kuryeye teslim etmeniz yeterli. Herhangi bir belge ve evrak işlemi ile sizlere zaman kaybettirmiyoruz. Paketi kuryemize teslim ettikten sonra günlük hayatınıza ya da iş hayatınıza dönebilirsiniz. Geriye kalan tüm işlemler profesyonel ekiplerimiz tarafından tamamlanmaktadır.

Harbiye Kurye
Harbiye Kurye

Harbiye Kurye Hizmeti

Kurye talebinde bulunmak isteyen kişiler tarafında en çok merak edilen unsur ücretlendirme aşamasıdır. Yüksek ücretler ile gerçekleştirilen kurye hizmetleri nedeniyle pek çok kişi, hizmet talebinde bulunurken çekince yaşamaktadır. Ancak firmamızda yüksek fiyat talebi gibi bir durum söz konusu değildir. Hizmet seçeneklerimizden bütçenize uygun olan yöntemi belirleyebilirsiniz.

Harbiye kurye ücretleri, paketin özelliklerine göre şekillenmektedir. Birden fazla unsurun bir araya gelmesi ile fiyatlar belirlenmektedir.

  • Paketin ağırlığı ve boyutu
  • Adresler arası mesafe
  • Seçilen araç tipi
  • Acil kurye talebi

Firmamız tarafından, müşterilerimize çeşitli teslimat imkânları sunulmaktadır. Harbiye kurye tarafından gerçekleştirilen teslimatlarda gönderinin aciliyetine göre süreci hızlandırma imkânımız bulunmaktadır. Standart olarak gerçekleşen kargo süreçleri aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ancak hemen iletmeniz gereken ürünler için Express ya da VIP hizmet seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Normal kurye ile sizlerden teslim alınan gönderiler yaklaşık 180 ile 240 dakika arasında alıcıya ulaştırılmaktadır. 09:00 -18:00 saatleri arasında bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Express kurye hizmeti, paketlerin daha hızlı iletilmesi gereken durumlarda tercih edilmektedir. Hızlı teslimat avantajı dışında ek uygulamalar bulunmaktadır. 90-120 dakika arasında paketler alıcıya teslim edilmektedir. 09:00-20:00 arasında Express kurye talebinde bulunabilirsiniz.

VIP kurye hizmet seçeneği ise en hızlı teslimat imkânına sahiptir. Gönderiler 45-90 dakika arasında belirtilen adrese ulaştırılmaktadır.

Motorun dengesi bozabilecek paketler dışında, tüm ürünler kabul edilmektedir. Müşteri mahremiyetini koruyabilmek adına, paket içeriğinde müdahalede bulunmuyoruz.

Şirketler arasında mail yolu ile gönderilemeyen evrak ve belgeler için en sık kullanılan yöntem, motorlu teslimattır. Toplantı arasında zaman kaybetmeden iletmek istediğiniz belgeleri bizlere teslim etmeniz yeterli. Henüz toplantı bitmeden teslimat sürecini tamamlamış oluyoruz.

Sıcak ve soğuk havadan etkilenmemesi gereken yiyecek paketleri, özel günler için hazırlanmış pasta ve hediyeler gibi pek çok farklı ürün için teslimat talebine bulunabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara