İçeriğe geç

Şark Kahvesi Kurye

Şark kahvesi kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerimizin hasarsız olarak sunulması adına pek çok çalışma ve araştırmak yapmakta ve bu sayede her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, beğenilerini, takdirlerini ve mutluluklarını kazanmaktayız. Verilen siparişlerin en ufak bir hasar dahi almadan insanlara teslim edilmesi işletmemizin belirlediği en önemli hedefler arasında yer almaktadır. Ürünlerin hasarsız olarak teslim edilebilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellik sayılarının artırılmaları sağlanmaktadır. Kullanılan motosikletlerin güvenli yapılara sahip olması, kurye elemanlarının sundukları hizmet özelinde deneyimli ve tecrübeli olmaları, kullanılan teknolojik sistemlerin kaliteli ve güncel olması sunulan kurye hizmetlerinin hasarsız bir şekilde sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadır.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamına düzenli aralıklar ile detaylı bir şekilde ürün bilgileri konusunda eğitimler vermekte ve bu eğitimler ile sunulan hizmetlerin hasarsız olarak sunulmasını sağlamaktayız. Ürün bilgileri sayesinde ürünlerin motorlara hassasiyet durumlarına göre yerleştirilmeleri sağlanmakta ve bu şekilde yerleştirilen ürünlerin hasar almamaları amaçlanmaktadır. Kurye sektöründe olmaz ise olmaz özellikler arasında hasarsız ürün teslimatları yer almakta ve işletmemiz tarafından çok fazla önem gösterilmektedir. Kullandığımız motorlarımız anlaşmalı olduğumuz işletmeler tarafından düzenli olarak yapılandırılmakta ve ürünlerin hasar almasını engellenmektedir. Motorlarımızın yapılandırılmaları aşamasında kullandığımız köpüklerimiz ve yumuşak zeminlerimiz her zaman en kaliteli olacak şekilde temin edilmektedir.

Şark kahvesi kurye işletmesi olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma konusunu hedeflerimiz arasında ilk sıraya koymaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak adına da bünyemizde çok fazla sayıda ödeme seçeneği bulundurmaktayız. Ödeme seçeneklerimizin çok fazla sayıda olması müşterilerimizin kendi günlük maddi durumlarına göre seçim yapabilmelerini ve bu sayede maddi zorluk yaşamamalarını sağlamaktadır. İşletmemiz bünyesinde bulunan tüm ödeme seçenekleri yaptığımız araştırmalar ve çalışmalar neticesinde ortaya çıkarılmakta ve devamlı olarak sayılarının yükseltilmeleri sağlanmaktadır. Sipariş verme aşamasında seçeceğiniz ödeme seçenekleri her zaman sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize EFT ve FAST ödeme seçeneği, kapıda ödeme seçeneği, internet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında kredi ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilme seçeneği ve post cihazlarımız ile ödeme yapabilme seçeneklerini sunmakta ve sizlerin memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemekteyiz. Kullandığımız post cihazlarının bünyesinde temassız ödeme özelliği de bulunmakta ve bu özellik sayesinde sizlerin saniyeler içerisinde şifre girmeden ödemenizi yapabilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca kullandığımız bu post cihazları her zaman en kaliteli şekilde temin edilmekte ve ödeme yapma aşamasında en ufak bir sorunun yaşanmaması sağlanmaktadır. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde de internet sitemiz üzerinden ödeme yapma aşamasında hiçbir sorun yaşamamanız sağlanmaktadır.

Şark Kahvesi Kurye
Şark Kahvesi Kurye

Şark Kahvesi Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana acil evrak hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler sayesinde sizlerin mağduriyetlerinizin giderilmesini sağlamaktayız. Acil olarak resmi kurumlara yetiştirilmesi gereken evraklarınızı en hızlı şekilde kurumlara teslim etmekte ve sizlerin mağdur olmanızın engellenmesini sağlayacak nitelikte hizmetler sunmaktayız.

Acil evrak hizmetlerimiz profesyonel elemanlarımız tarafından ve korumalı motorlarımız tarafından sorunsuz şekilde sunulmaktadır. Manevra kabiliyetleri yüksek olan motorlarımız yoğun trafik koşullarından kolay bir şekilde kurtulmamızı sağlamakta ve bu sayede evraklarınızın zamanında resmi kurumlara teslim edilmelerini sağlamaktadır. Sizlerin de acil evraklarınızın kurumlara zamanında teslim edilmesine dair hizmetlere ihtiyacınız var ise eğer işletmemiz ile mutlaka iletişime geçmeli ve memnun kalacağınız şekilde hizmetler almalısınız.

Şark kahvesi kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmenize çok büyük özen göstermekte ve bu özen sayesinde çeşitli indirim kodları ve kampanyaları düzenli olarak belirlemekteyiz. Bünyemizde bulunan indirim kodları ve kampanyalar sayesinde sizlerin en ufak bir zorluk yaşamadan hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

Sizlere sunduğumuz indirim kodları ve kampanyalar profesyonel muhasebe elemanlarımız tarafından belirlenmektedir. Belirlenme aşamasında yapılan araştırmalar ve hesaplamalar çok büyük fayda sağlamaktadır. Belirlediğimiz indirim kodları verdiğiniz siparişlerinin fiyatlarına, sepet tutarına, özel günlere göre değişkenlik göstermektedir. İndirim kodlarımız ve kampanyalarımız sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara