İçeriğe geç

Orhangazi Kurye

Son yıllarda, popülerliği oldukça artan çalışmalardan bir tanesi de kargo hizmetleridir. İlerleyen teknoloji sayesinde, tek tıkla paket iletimi yapmak kolay hale gelmiştir. Farklı türdeki kargo araçları da, hızlanan bu tempoya ayak uydurarak, yoğun bir şekilde teslimat gerçekleştirmektedir. Firmamız Orhangazi Kurye hizmetlerine olan ihtiyacın artması ve müşteri taleplerinin çeşitlenmesi üzerine, gelişmiş kargo imkânlarını kullanıma sunmaktadır. Başarılı çalışmalarımız neticesinde, sektörde elde ettiğimiz tecrübeler ile sizlere kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Farklı ulaşım araçlarının tamamını kullanarak, kargo teslimatı gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın arasında araba kargo, uçak kargo gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Şehir içerisinde ise yaşanan trafik yoğunluğuna çözüm olarak motor ile teslimat imkânı sunmaktayız. Motorlar, ilerlemeyen trafik içerisinde bile hareket ederek zamandan tasarruf edebilmektedir. Dar yollar, uzak mesafeler ve tepelik arazilerde dâhil olmak üzere tüm yol koşullarında kullanıma uygundur.

Orhangazi kurye ile istediğiniz her noktaya kolay ve hızlı bir şekilde paket gönderebilirsiniz. Koordineli çalışmalarımız sayesinde sizleri bekletmeden, profesyonel kargo hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Büyük şehirlerin, temel sorunları arasında yer alan trafik günlük işlerin de aksamasına sebep olmaktadır. Kargo firmaları aracılığı ile uzak yakın fark etmeksizin başka adreslere göndermek istediğiniz paketler ya da belgeler yoğunluk nedeniyle geç teslim edilmektedir. Ancak bizler yüksek donanıma sahip motorlarımız sayesinde teslimatlarda herhangi bir zaman aşımı yaşamıyoruz.

 • Hızlı teslimat
 • Güvenilir taşımacılık
 • Profesyonel destek
 • Donanımlı araçlar
 • Uygun fiyat seçenekleri…

Çalışma kadromuzun tamamı, deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Sürücülerimiz ise, teslimat esnasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için düzenli olarak eğitim almaktadır. Bu sayede hem can güvenliğini hem de mal güvenliğini sağlıyoruz.

Sorunsuz teslimat güvencesine sahip kargo hizmetlerimiz, hassas ürünler ya da önemli paketler için en doğru seçenektir. Taşıma esnasında paketlerin hiçbir şekilde hasar almaması için oldukça özen göstermekteyiz. Motorlarımızın taşıma bölümü, kargoların sarsılmadan gidebilmesi için özel olarak üretilmektedir.

Orhangazi Kurye
Orhangazi Kurye

Orhangazi Kurye Hizmeti

Orhangazi kurye ile göndereceğiniz ürünler için geniş taşıma imkânları bulunmaktadır. Motor üzerinde taşınabilecek her türlü paket kargo süreci için kabul edilmektedir. Seyahat esnasında, motorun dengesini bozabilecek ya da yol güvenliğini riske atabilecek ürünler, teslimat sürecinin dışında tutulmaktadır.

 • Kişisel eşyalar, kıyafetler
 • Elbise ve kostümler
 • Öğrenci çalışmaları
 • Gıda paketleri
 • Pasta ve çiçekler
 • Hediye paketleri
 • Evrak ve dosyalar
 • Kimlik belgesi, pasaport…

Şirketler arasında internet yolu ile gönderilemeyen evrak ve çeşitli belgeler, kuryelerimiz tarafından güvenli bir şekilde karşı tarafa iletilmektedir. Müşterilerimizden teslim aldığımız paketlerin ve gönderilerin tamamının kaydını tutmaktayız. Paketlere özel barkod numaraları ile oluşabilecek karışıklığın önüne geçiyoruz. Ayrıca araçlarımızda bulunan takip cihazları sayesinde gönderileri her an takip etmekteyiz.

Gönderilerinizin içerik özelliklerine ve sizlerin ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı taşıma seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Normal kurye, Express kurye ve VIP kurye çalışmalarımız sayesinde kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Normal kurye, en çok tercih edilen yöntemdir. Diğer seçenekler içerisinde maliyeti en düşük olandır. Bu yöntem ile aynı gün teslimat sağlayabilirsiniz. Express ve VIP kurye tercihinde bulunarak teslimat sürelerini birkaç saat ile sınırlandırmanız mümkün.

Müşteri temsilcilerimiz, sizlere kesintisiz hizmet verebilmek adına gece ve gündüz mesaileriyle çalışmaktadır. Orhangazi kurye ihtiyacı duyduğunuz her an, çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Telefon ile görüşme sağlayarak ya da web sitesi, whatsapp gibi internet seçeneklerimiz üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz ile tamamlanan görüşmelerin hemen ardından kargo süreci başlamaktadır. Bu süreç esnasında merak ettiğiniz konular ile ilgili destek alabilirsiniz. Teslimat gerçekleştirildikten sonra müşterilerimize bilgilendirme yapılmaktadır.

Tüm müşterilerimizin, kaliteli hizmetlerimizden istifade edebilmesi adına kargo ücretlerimizin tamamını piyasa koşullarına uygun şekilde belirliyoruz. Yüksek fiyatlar yerine uygun fiyat avantajları sunarak, müşterilerimizi desteklemekteyiz.

Kargo ücretleri oluşurken, farklı unsurlar belirleyici durumdadır. Mesafelerin uzaklığı, paketin boyutu gibi faktörlerin bir araya gelmesi ile fiyatlar oluşmaktadır. Bu sebeple gönderiniz hakkında en doğru fiyat bilgisini almak için bizlere başvurabilirsiniz. Standart teslimat sürecine ek olarak, talep edilen hizmetler ücretlerde değişikliğe sebep olmaktadır.

 • Gönderen ve alıcı arasındaki mesafenin uzaklığı
 • Paket boyutunun fazlalığı ve ağırlığı
 • Express, VIP kurye seçeneklerinin talep edilmesi
 • Ek hizmetler
 • Seçilen araç tipi.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara