İçeriğe geç

Caddebostan Kurye

Caddebostan kurye işletmesi olarak her zaman kaliteli ve güncel teknolojik sistemler kullanmakta ve bu sistemler sayesinde müşterilerimizin hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetler almalarını ve bu durumdan dolayı büyük memnuniyet duymalarını sağlamaktayız. İşletme olarak teknolojik sistemlerimize düzen siparişleriniz hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve kontrol edilmektedir. Daha sonra ürünlerinizin hassasiyet yapıları göz önünde bulundurulmak suretiyle motorlarımızın geniş ve güvenli yapıda bulunan ürün taşıma kısımlarına düzenli ve palınla bir şekilde yerleştirilmeleri yapılmaktadır. Daha sonra kullandığımız navigasyon sistemleri ve çevresel bilgilerimiz sayesinde adreslerinize giden en doğru, en güvenilir ve en kısa güzergâhlar belirlenmekte ve siparişleriniz hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren kurye elemanlarımız siparişlerinizin sizlere teslim edilmesi aşamasında tercih etmiş olduğunuz teslimat seçenekleri ve ödeme seçeneklerine her zaman sadık kalmakta ve o seçenekler doğrultusunda teslimatları gerçekleştirmektedir. Ayrıca kurye elemanlarımızın motor kullanım yetenekleri sayesinde ürünlerinizin nakliye aşamasında en ufak bir hasar bile almamaları sağlanmaktadır. İşletme olarak kurye hizmeti sunma aşamasında gerçekleştirdiğimiz tüm bu aşamalar en kaliteli şekilde gerçekleştirilmekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri, takdirleri, beğenileri ve övgüleri kazanılmaktadır. İşletmemizin en büyük amaçlarından bir tanesi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Caddebostan kurye işletmesi olarak müşterilerimizin aldıkları hizmetler karşısında ödemelerini EFT ve FAST olarak yapabilmelerini sağlamaktayız. Sipariş verme aşamasında EFT veya FAST seçeneğini seçtiğiniz zaman sizlere IBAN bilgilerimizi paylaşmakta ve o bilgiler ile ödeme yapabilmenizi sağlamaktayız. Bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimiz en ufak bir zorluk çekmeden ödemelerini yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

İşletme olarak her banka özelinde IBAN ve hesap numaralarımız bulunmakta ve en ufak bir masraf ödemeden kurye hizmet bedellerini ödeyebilmeniz sağlanmaktadır. EFT ve FAST ödeme seçenekleri sayesinde müşterilerimizden her zaman olumlu dönüşler almaktayız. Müşterilerimizin maddi olarak zorluk çekmeden günlük ekonomik durumlarına göre ödeme yapabilmelerini sağlamak adına bünyemizde pek çok ödeme seçeneği bulundurmaktayız.

Caddebostan Kurye
Caddebostan Kurye

Caddebostan Kurye Hizmeti

İşletmemiz bünyesinde bulunan teslimat seçenekleri arasında zili çalmadan teslimat seçeneği de yer almakta ve müşterilerimiz tarafından devamlı olarak tercih edilmektedir. Evlerinde küçük bebekleri olan müşterilerimiz zili çalmadan teslimat seçeneğini çok daha fazla tercih etmektedirler. Bu teslimat seçeneği sayesinde bebekleri uyanmadan ürünlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren tüm kurye elemanlarımıza zili çalmadan teslimat seçeneklerimiz ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin mağdur olmadan ürünlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan zili çalmadan teslimat seçeneği sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini, beğenilerini ve takdirlerini kazanmakta ve bu durumdan oldukça fazla şekilde mutluluk duymaktayız.

Caddebostan kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en alt basamaklarda bulunan fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimizden her zaman olumlu dönüşler almaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin uygun fiyatlı olmaları işletmemizin en önemli özellikleri arasında kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak uygun fiyatlar ile hizmetler sunabilmek adına yoğun çalışmalar, hesaplamalar, araştırmalar ve geliştirmeler yapmakta ve bu özelliklerimiz sayesinde piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları ortaya çıkaran işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız.

İşletmemiz uygun fiyatların belirlenmesi aşamasında piyasa koşullarından, faiz oranlarından, enflasyon oranlarından, kur fiyatlarından çok büyük oranda fayda sağlamakta ve tüm bu değerlerin ortak hesaplanmaları sayesinde en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktadır. Bu uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler, özel gün kampanyaları düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

Müşterilerimizin en büyük beklentileri arasında uygun fiyatlar ile hizmet alma istekleri yer almaktadır. Bizlerde bu istekleri göz önünde bulundurmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak adına her zaman yoğun çalışmalar yapmak suretiyle en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız. Ortaya koyduğumuz uygun fiyatlar, indirimler, indirim kodları, özel gün kampanyaları ve çeşitli taksit avantajları her zaman müşterilerimizin maddi zorluk çekmemeleri adına ortaya çıkarılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara