İçeriğe geç

Çağlayan Kurye

Moto kurye hizmeti başta olmak üzere pek çok farklı araçla yapılmakta olan kurye hizmeti modern çağın parçalarından biri haline gelerek insan yaşamını kolaylaştıran bir çalışma kolu haline gelmiştir.

Firmamız kurye hizmeti sunmak amacıyla başladığı bu yolculuğu hiç durmadan ilerletiyor, başarılı bir şekilde sürdürdüğü ilerleyişini kalıcı hale getirmek için çalışmaya devam ediyor.

Her işte olduğu gibi kurye hizmeti sunarken de tecrübeye sahip olmanın inkar edilemez bir yeri vardır. Firmamız moto hizmeti ve diğer hizmetlerinde de yeterli tecrübeye sahip olup kuryenizi hiç düşünmeden teknik personelimize emanet edebilirsiniz.

Her türlü tedbiri alarak planlı ve istikrarlı bir faaliyet yürüten firmamız zengin bir hizmet ağına sahip olmasıyla farklı hizmetlere ihtiyaç duyan kişileri bir araya getirmiştir. Eğer sizlerde güvenilir yollardan kurye göndermek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilir, imkan dahilinde yer alan tüm hizmetlerimizden fayda sağlayabilirsiniz.

Çağlayan kurye olarak İstanbul ilinin önemli bir semti olan Çağlayan bölgesinde kurye etkinliklerini sürdüren firmamıza bu semtte ikamet eden kişiler ulaşım sağlayarak şehir içinde ve şehir dışında diledikleri adreslere kurye gönderimi talebinde bulunabilirler.

Firmamız kuryelerinizi taşırken ürünlerinizi muhafaza altına alarak teslimat adresine en doğru ve en hasarsız şekilde götürmeyi hedefler. Bunu yaparken de hizmet kalitesinden ödün vermeyerek maksimum hizmet almanızı sağlar.

Çağlayan Kurye
Çağlayan Kurye

Çağlayan Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti için güzergahların önceden belirlenmesi ve ona göre hareket edilmesi mühim bir durumdur. Firmamız hizmetlerini size ulaştırmadan önce yol güzergahını belirleyerek kuryelerinizin planlı bir şekilde taşınmasında büyük bir rol oynar.

Çağlayan kurye olarak üzerinde çalışmış olduğumuz bir başka konu ise trafik analizidir. Olabilecek en hızlı şekilde kuryenizi ulaştırabilmek amacıyla trafiğin nerelerde daha yoğun olduğunu tespit ederek güzergâhımızı ona göre tespit ediyoruz.

Firmamız karşılaşılabilecek en alt limitte hata payıyla kuryeyi gitmesi gereken teslimat adresine teslim ederek işlerinizin daha çabuk hallolmasını sağlar. Böylece neredeyse hiçbir hata payına mahal vermeden faaliyetlerimizi yerine getiriyor, herhangi bir yanlışlık meydana gelmeden hizmetlerimizi nihayete erdiriyoruz.

Üstelik bunları oldukça uygun ücret tarifesiyle yaparak maddi anlamda bir nebze de olsa sizleri korumaya özen gösteriyor, daha çok kişiye faaliyetlerimizin ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz.

Çağlayan kurye olarak tek tip bir hizmet anlayışına sahip değiliz. Birbirinden farklı ulaşım yollarını kullanmak suretiyle şehir ayırt etmeksizin sizlere yaptığımız hizmetlerin kalitesini hissettirmeyi gaye ediniyoruz.

Motosiklet kullanarak yaptığımız hizmetlerimizi daha çok küçük kuryeler için kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun yanı sıra sadece şehir içi kurye taşıma hizmetiyle kalmayıp şehir dışına da kurye taşımacılığı yapıyoruz.

Bunun dışında arabalı kurye hizmetimiz de mevcuttur. Bu hizmet kapsamında daha çok moto kurye ile taşımanın zor olduğu kuryeler taşınmaktadır.

Son olarak havaalanı mevcut şehirlere ihtiyaç olduğu takdirde uçak kargo hizmetimiz de vardır.

Normal kurye tipi firmamız bünyesinde en çok rağbet gören hizmet türümüzdür. En çok rağbet gören hizmet olmasının başlıca sebebi diğer kurye tiplerine göre daha çok hesaplı olmasıdır. Yarım saat içinde kuryeniz sizden teslim alınarak maksimum 4 saatlik süre zarfında ulaştırılır.

Ekspres kurye hizmetimiz normal kuryeye göre daha hızlı bir hizmet imkanı sunar. Personelimiz kuryenizi 30 dakika içinde teslim alarak alıcının adresine iki saatlik bir süre içinde götürür.

VIP kurye hizmetimiz diğer kurye tiplerine göre daha üst düzey bir hizmetimiz olup bazı nüans noktalarıyla değişkenlik gösterir. 7 gün 24 saat aktif olarak alınabilen bu hizmet zaman sınırını ortadan kaldırarak her daim yanınızda olmamıza imkan tanır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara