İçeriğe geç

Kuruçeşme Kurye

Kuruçeşme kurye işletmesi olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimiz ve elemanlarımızın profesyonel olmaları nedeniyle her zaman siz değerli müşterilerimize eksiksiz hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin eksiksiz olması adına kurye elemanlarımız ürünlerinizi defalarca teker teker kontrol etmekte ve teslimatları o şekilde gerçekleştirmektedirler. Ürünlerin teker teker kontrol edilerek sizlere teslim edilmesi memnuniyet kazanan özellikler arasında yer almaktadır.

Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz düzenli olarak güncellenmekte ve bu güncellemeler sayesinde her zaman hatasız olarak ürün listeleri alabilmemiz sağlanmaktadır. Ürün listelerinin sorunsuz şekilde alınıyor olması sunulan kurye hizmetlerinin eksiksiz olarak sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Sizler de eksik ürün olmadan kurye hizmetleri almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kuruçeşme kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetlerin hedeflerinin en başına her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini koymaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak bizler için her zaman en önemli konu olmakta ve yaptığımız tüm çalışmaları bu amaç doğrultusunda yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak adına sunduğumuz kurye hizmetlerinin hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı, indirimli, kampanyalı, donanımlı ve profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Bu özelliklerin devamlı olarak sürdürülebilmesi amacı ile bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın kaliteli hizmetler sunuyor olmasına çok önem vermekteyiz. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızın sundukları hizmetler sonrasında müşterilerimizden aldıkları hizmetler özelinde internet sitemize girerek yorum ve puanlama yapmalarını istemekte ve bu sayede elemanlarımızın performanslarını ölçebilmekteyiz.

İşletmemiz bünyesinde bulunan motorlarımızın tüm bakımlarını detaylı ve özen şekilde yaptırmakta ve bu sayede araç arızalanma risklerini en alt basamaklara indirmekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma konusunda önemli bir adım atmaktayız. Ayrıca kullandığımız bu motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının her zaman güvenli şekilde yapılandırılmalarını sağlamakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması amacı ile ürünlerin hasarsız şekilde teslim edilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sipariş verdiğiniz ürünlerin tamamını içeren listeler vermekte ve bu listeler sayesinde ürünlerinizin defalarca teker teker kontrol edilmesi sağlanmakta ve bu sayede siparişleriniz eksiksiz olarak sizlere ulaşmaktadır.

Kuruçeşme Kurye
Kuruçeşme Kurye

Kuruçeşme Kurye Hizmeti

Kuruçeşme kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana kaliteli hizmetler sunmakta ve bu kaliteli hizmetleri sunabilmek adına sizlerin yorumlarınıza ve düşüncelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Duyduğumuz bu ihtiyaç nedeni ile internet sitemiz bünyesinde sizlere özel yorum ve puanlama ekranları bulundurmaktayız. Bu ekranları kullanmak suretiyle yapacağınız yorum ve puanlamalar bizler için çok önemli bir noktada kendilerine yer bulmaktadır. Sizler internet sitemize girerek aldığınız hizmetler özelinde her türlü yorumlarınızı yapabilir ve bizleri bu yorumlar sayesinde son derece etkili bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar ile sunulan hizmetlerin çok daha kaliteli olarak sunulmasını sağlayabilirsiniz.

İnternet sitemize girerek yapacağınız yorumlar ve puanlamalar özel olarak görevlendirdiğimiz elemanlarımız tarafından titizlik ve özen içerisinde incelenmekte ve teker teker okunmaktadır. Bu sayede sunduğumuz kurye hizmetlerinin eksik yönlerinin tespit edilmesi ve tespit edilen bu yönlerin kaliteli bir şekilde düzeltilmesi sağlanmaktadır. Yapacağınız bu yorumları ister bizlere özel olarak yazabilir isterseniz de tüm site üyelerinin göreceği şekilde yayınlayabilirsiniz. Bu yorumları yapma aşamasında sistemlerimiz sizlerden hangi türde hizmet aldığınızı, yapacağınız yorumun konusunu sizlerden bilgi olarak istemekte ve bu bilgiler dâhilinde yorumlarınızı gruplandırmaktadır. Bu şekilde yapılan yorum gruplandırmaları bizler için çok daha faydalı olmakta ve yorumların incelenmesi aşamasında fayda sağlamaktadır.

Kuruçeşme kurye işletmesi olarak motorlarımızın tüm bakımlarına özen gösterdiğimiz gibi lastik bakımlarına da ayrı bir özen göstermekteyiz. Motorlarımızın lastiklerinin mevsimlik olarak değiştirilmesi ve tüm bakımlarının yapılması trafik kaza risklerini en alt seviyelere indirmekte ve bu sayede müşterilerimizin mağdur olmalarının önüne geçilmektedir.

Motorlarımızın bünyesinde kullandığımız lastikler her zaman en kaliteli şeklide temin edilmekte ve bu sayede olumsuz hava şartlarında lastik kayma durumlarının engellenmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde özen ve titiz olarak yapılan lastik bakımları ürünlerinizin hasarsız ve sorunsuz şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayan en önemli etkenler arasında her zaman kendisine yer bulmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara