İçeriğe geç

Habibler Kurye

Habibler kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti sunmakta ve bu uzun yıllar sayesinde deneyimli bir yapıya sahip olmaktayız. Deneyimli bir yapıya sahip olmamızdan dolayı her zaman müşterilerimizin istedikleri özelliklere sahip bir hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak deneyimlerimizden faydalanmak suretiyle kullandığımız motorların en kullanışlı ve en kaliteli olanlarını temin etmekte ve bu sayede müşterilerimize her zaman kaliteli bir hizmet sunma şansını yakalamaktayız.

İşletme olarak deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimizin uygun fiyatlara hizmet almak istediklerini çok iyi bilmekte ve bu uygun fiyatları ortaya çıkarmak adına muhasebe elemanları ile detaylı çalışmalar yapmaktayız.

Habibler kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde pek çok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bu ödeme seçenekleri müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre hizmet alabilmelerini sağlamakta ve ödeme açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerimiz aldığı hizmetin karşılığı olan ödemelerini EFT, FAST, kapıda ödeme ve internet üzerinden kredi kartları ve bankomat kartlarıyla yapabilme şanslarına sahiptirler.

Bu ödeme seçenekleri her zaman müşterilerimizden olumlu dönüşler alınmasını sağlamaktadır. Müşterilerimiz kendi maddi durumlarına en uygun olan yöntemi seçmek suretiyle gönüllerince hizmet alabilmektedirler.

Müşterilerimiz ister internet üzerinden kartlarıyla ödeme yapabilmekte, ister kapıda ödeme yöntemiyle nakit olarak ödeme yapabilmekte, isterlerse banka uygulamalarından EFT ve FAST yaparak ödemelerini yapabilmektedirler. Bünyemizde bulunan bu ödeme seçenekleri her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmamıza yardım sağlamaktadır.

Habibler Kurye
Habibler Kurye

Habibler Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet bünyesinde her alanda pek çok özellik bulunmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Bünyemizde bulunan özellikler arasında teslimat seçeneklerinin fazla olmasıdır. Bu teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat seçeneği de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Temassız teslimat seçeneğini seçen müşterilerimiz uygunluk durumlarını değiştirmeye gerek kalmadan sipariş verdiği ürünleri teslim alabilmektedirler. Sipariş verme aşamasından teslimat seçeneğini seçtiğiniz zaman alacağınız tüm hizmet bu seçenek özelinde sunulmaktadır.

Hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler alan kurye elemanlarımız siparişlerinizi adreslerinize getirdiği zaman siparişlerinizi kapınıza asmakta ve zili çalmak suretiyle olay yerinden ayrılmaktadır. Bu sayede kurye hizmetini istediğiniz şekilde alma şansına sahip olmaktasınız.

Habibler kurye elemanlarımız her zaman seçtiğiniz teslimat seçeneğine sadık kalmak kaydıyla hizmetlerini sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın profesyonel bir yapıya sahip olmalarından dolayı sunulan hizmet bünyesinde bulunan teslimat seçenekleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmekte ve sizlerin uygunluk durumlarınızı değiştirmenize gerek kalmamaktadır. İşletmemiz bünyesinde bulunan tüm teslimat seçenekleri siz müşterilerimizin günlük durumlarınıza göre hizmet alabilmeniz adına ortaya çıkarılmış ve en profesyonel halleri ile sunulmaktadır.

Habibler kurye işletmesi olarak kaliteli bir hizmet sunabilmek adına bünyemizde pek çok özellik bulundurmakta ve bu özellikler ışığında sunulan kurye hizmeti sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

Bünyemizde bulunan özelliklerden bir tanesi de yedek kurye özelliğidir. Bünyemizde devamlı olarak yedek kurye elemanlarımız ve yedek motorlarımız bulunmakta ve siparişlerinizin nakliyeleri aşamasında oluşabilecek trafik kazaları ve motor arızaları gibi durumlarda devreye girmektedirler.

Yedek kuryelerimiz sayesinde yaşadığımız olumsuz durumlardan siz müşterilerimizin etkilenmemesini sağlamakta ve zaman kaybı yaşamadan siparişlerinizi teslim almanız sağlanmaktadır.

Kurye elemanları siparişlerin nakliyesi aşamasında sorun yaşadığı zaman bizlere bildirmekte ve yedek kuryelerimiz devreye girerek olay yerine gitmektedir. Olay yerine giden yedek kurye elemanlarımız siparişlerinizi teslim almakta ve adreslerinize getirerek olumsuz durumlardan etkilenmemenizi sağlamaktadır.

Yedek kurye hizmeti bünyemizde bulunan en önemli özellikler arasında yer almakta ve müşterilerimizin mağdur olmamaları konusunda çok büyük fayda sağlamaktadır. Yedek kurye elemanlarımız detaylı olarak sunulan hizmetin her aşaması hakkında eğitimler almakta ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kaliteli olması amaçlanmaktadır. Sizler de her türlü durumda mağdur olmayacağınız şekilde kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçmek suretiyle memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara