İçeriğe geç

Bursa Uçak Kargo

Bursa Uçak Kargo firmamız, müşterilerine her zaman en hızlı ve kaliteli hizmeti vermek için 7/24 çalışır. Hızlı teslimat dendiğinde havayolu taşımacılığı ilk akla gelen seçenekler arasında yer almaya başlamıştır. Özellikle şehirlerarası gönderi yapmak isteyen işletmeler ve bireyler için hem güvenilir hem de hızlı bir yol olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Firmamız başka şehirlerden Bursa’ya ve Bursa’dan başka şehirlere hızlı gönderi yapabilmek için Bursa uçak kargo uygulaması ile hizmet verir. Müşterilerin bu uygulamayı sıklıkla tercih etmesinin pek çok sebebi vardır:

  • Güvenlik standartları uluslararası ölçüdedir.
  • İstenilen saatte teslimat gerçekleştirilir.
  • Gün içinde Bursa’ya ulaşım sağlanır.
  • Hızlı bir yöntemdir. Zaman kaybı olmaz.
  • Kargo süreçleri kolaylıkla takip edilir.

Bu avantajlarla beraber firmamız da müşteri odaklı hizmet verdiği için firmamızın kaliteli hizmetlerinden istifade etmeyi tercih eden müşterilerimiz havayolu ile teslimat uygulamamızdan da son derece memnundur. Profesyonel ekibimiz, bütün teslimat sürecini en iyi şekilde yürütür. Uçak ile teslimat gerçekleştirmek ince bir planlama ve hız gerektirir. Her adımın sorunsuz şekilde gerçekleşmesi çalışanlarımızın koordineli ve disiplinli hareket etmesine bağlıdır.

Bursa uçak kargo ekibimiz, müşterilerimizle özenle ilgilenir. Hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz her detayı sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Uçak kargo sistemimizdeki kargo takip uygulamamız da paketinizin durumunu istediğiniz an gözlemleme imkânı sunar. Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda nasıl bir hizmet istediğinizi belirtip sunduğumuz seçeneklerden tercihlerinizi yapıyorsunuz. Buna göre de ekibimiz sizin için bir havayolu ulaştırma planı hazırlıyor. Bu plana göre de arzu ettiğiniz takdirde kuryelerimiz adresinize gelip paketinizi alıyor. Havalimanına uçak saatine göre ulaşım sağlıyor.

Paket teslim edildikten sonra gerisi, uçak kargonun güvenilir ve kaliteli takibine kalıyor. Paketin uçağa yerleştirilmesi, uçağın kalkış saatine göre kalkması, varış sürecinde güvenli yolculuk yapılması, ardından piste inmesi ve havalimanından teslim alma sürecine kadar her şey sorunsuz ve planlandığı gibi güvenli şekilde gerçekleşir. Uçak havalimanına indiğinde ise yine kurye hizmeti talep ettiyseniz, kuryemiz paketi alarak istediğiniz adrese ulaşım sağlar. Paketin teslimatı gerçekleştiğinde de size mesajla bildirilir. Süreç bu kadar hızlı ve güvenli şekilde tamamlanmış olur.

Kuryelerimiz de paketi teslim aldığında güvenli şekilde motosiklete veya gerektiğinde araca yerleştirir. Bir hasara uğramadan ve söylenilen teslimat saatinde adrese ulaşılır.

Bursa Uçak Kargo
Bursa Uçak Kargo

Bursa Uçak Kargo Hizmeti

Acil gönderileriniz olduğunda ve bu gönderi şehir dışına yapılacaksa en güvenilir ve hızlı yöntem, havayolu taşımacılığıdır. Bu sebeple de firmamız, şehirlerarası kurye hizmetlerinde uçak kargo hizmeti vermeyi müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için tercih eder. Hizmet sağladığımız şehirlerden biri Bursa olduğu için ekibimiz, gerek işletmelerin gerekse bireysel gönderilerin Bursa uçak kargo ile en hızlı şekilde ulaşımını sağlar.

Bazen işletmeler bir evrakın gün içinde imzalanıp tekrar teslimatını ister. Bazen randevu oluşturduğu andan itibaren birkaç saat içinde gönderinin gerçekleşmesini talep eder. Bazen de hassas bir paketin acil bir şekilde ulaştırılması icap eder. Bütün bu durumlar için acil durum planı ile ekiplerimiz çok dakik çalışarak hizmet verir. Tarife saatlerine göre kuryeler organize edilir, gidiş-geliş dakikası, teslimat hızı ayarlanarak gün içindeki gönderiler dahi istenen şekilde gerçekleştirilir.

Personelimiz profesyonel bir şekilde sorunları çözüme kavuşturur. Deneyimi ve güler yüzüyle her teslimatın sorunsuz geçmesi için çok çalışır. Tüm detaylar kontrol edilerek en yoğun hizmetler en problemsiz şekilde halledilir.

Acil Moto Kurye firmamız, verdiği bütün hizmetlerde müşteri memnuniyetini önceler. Bunun için de önce insan diyerek hizmetin güler yüzle, yüksek anlayışla yapılmasını ister. Personelini seçerken de bu kriterleri baz alarak ekibini ayarlar. Bizimle çalışan personelimiz de müşterilerimiz de bilir ki bizim için hizmet önceliklidir. Bunun için sorun çözerken kurye hizmeti verirken havayolu taşımacılığı yaparken müşterilerimizin isteklerini ön plana çıkararak olabilecek en uygun çözüm üretilir.

Tıbbi ilaçlardan evraklara, taze sebze ve meyveden değerli eşyalara kadar pek çok farklı ürünü en hızlı ve güvenilir şekilde bir şehirden başka şehre aktarmaya yardımcı olan personelimiz, özenli ve titizdir. Bu sayede de hızlı ve güvenilir teslimat gerçekleştirilir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara