İçeriğe geç

Ulus Kurye

Bir insan hangi firma olursa olsun hizmet alırken güvenmek ister. Güven müşteri ile hizmet veren firma arasındaki ilişkinin temel taşıdır. Güven duygusu olmadığında bir ürünü satın almakta bile zorluk çekersiniz. Kaldı ki teslimat gereken bir sektör için güven kelimesi, işin karşılığıdır. Müşterilerin bir hizmetten beklediği unsurları yerine getirmek aslında o kadar zor değil!

  • Müşteriler aldıkları hizmetin kaliteli ve etkili olmasını bekler.
  • Hizmet aldıkları firmadan beklentilerinin karşılanmasını arzu eder.
  • Kişisel bilgilerinin kimseyle paylaşılmasını istemez. Bilgilerinin güvende olmasını ister.
  • Mali olarak aldatılmadığının, aldığı hizmetin karşılığını ödediğini bilmeyi önemser.
  • Zamanlama konusunda verilen taahhüte uyulmasını bekler.
  • Hizmet sonrasında da destek görmeyi ister.
  • İyi bir itibar sahibi olup diğer müşterilerinden de memnuniyet oluştuğuna dair mesajları okumayı arzu eder.

Bu sıraladığımız istekler her hizmet sağlayıcı için geçerli olsa da başarılı bir kurye firmasının olmazsa olmazlarıdır. Acil Moto Kurye olarak biz de bütün müşterilerimizin güvenini kazanmayı misyon edinen bir firmayız. O yüzden de müşterilerimizin ihtiyacına göre semt semt hizmet veriyoruz. Ulus kurye ekibimiz Ulus’ta müşterilerimizin paketlerini alarak istedikleri lokasyona bırakıyor.

Ulus kurye ekibimiz tecrübeli kişilerden oluşuyor. Yaptıkları profesyonel çalışmalar sayesinde sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Ekibimizin dikkati ve özeni sayesinde hizmetlerimiz aksamadan, zamanında gerçekleşiyor. Müşterilerimize sunduğumuz pek çok seçenek bulunuyor. Bu seçeneklere göre farklı hızlarla hizmet veriyoruz. En hız gerektiren acil durumlardan gün içinde normal teslimata kadar ihtiyaca ve durumlara göre değişen seçenekler sunuyoruz.

Müşterilerimiz aldıkları kesintisiz hizmetten son derece memnunlar. Çünkü sabahın erken saatlerinde veya gece boyunca kuryelerimizden destek alabiliyorlar. Gerek semt sakinlerimiz gerekse işletmeler sıklıkla kurye hizmetlerimizi tercih ediyor. Günümüz koşulları herkesten daha fazla hızlı iş görmesini veya yapılacak herhangi bir işi daha hızlı bitirmesini zorunlu kılıyor. Verdiğimiz teslimat hizmeti de herkesin işini kolaylaştırıyor. İş verenler ıslak imzalı bir belgeyi başka bir şirkete götürmek istediklerinde bu, daha fazla zaman ve maliyet anlamına geliyor.

Ulus kurye eliyle gerçekleştirilen teslimat süreci, daha az zaman alıyor. Çünkü bizim işimiz bu! Hızlı ve güvenilir teslim yaparak müşterilerimize kaliteyi sunmak, hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda kurum içi seçimlerimizi yapıyoruz.

Ulus Kurye
Ulus Kurye

Ulus Kurye Hizmeti

Ulus kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz, ekibimizin sunduğu kaliteli hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirir. Bunun ardında yatan en önemli sebep eleman seçimlerimize gösterdiğimiz ihtimam ve donanım olarak yaptığımız kaliteli alımlardır. İnovasyona önem veren firmamız, en iyi motosikletleri ve araçları alarak hem güvenli taşımayı sağlar hem de hızlı bir ulaşım için gerekli hızı temin eder.

Ekibimizin titiz ve özenli çalışmaları da hizmet kalitemizin üst seviyede olmasını sağlar. Donanım ve yazılım olarak da sürekli güncelleme yapıyoruz. Dolayısıyla hizmet takibinden aynı anda onlarca müşteriye ulaşmamızı sağlayan donanımızdan tutun pek çok ayrıntının iyi bir şekilde işleyişi güncele uyumlanarak yenilenmekle ilgili. Biz de teknolojik alt yapımızla hem günümüzün artan ihtiyaçlarına hem de gelecekte ortaya çıkacak ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşümler de sektördeki tecrübemizin birer yansımasıdır. Yıllara dayanan sahadaki kuryelerimiz ve kurumda hizmet veren elemanlarımız ihtiyaçları ve istekleri değerlendiriyor. Sunduğumuz çözümlerle de müşterilerimizin gereksinimleri karşılanıyor.

Acil Moto Kurye olarak İstanbul’un bütün semtlerine ulaşıyor, en hızlı şekilde teslimat yapıyoruz. Sadece İstanbul ile sınırlı kalmıyoruz. Aynı zamanda şehir dışında, müşterilerimizin istediği herhangi bir ilimize de teslimat yapıyoruz. Müşterilerimizin bizden beklediği güvenilir, gizlilik içeren, zamanında teslimat, hızlı ulaşım gibi unsurları en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Trafik sıkışık olsa da, hava koşulları zorlu şartlarda olsa da ekibimiz her zaman işinin başında, kuryelerimiz her zaman trafikte en iyi teslim sürecini gerçekleştirmeye çalışıyor. Müşterilerimizin bizden beklediği aynı zamanda kaliteyi uygun fiyata alabilmektir. Biz de firma olarak ekonomik olarak en uygun teslimatı gerçekleştirmek için gayret ediyoruz. Yaptığımız hizmetin en büyük karşılığı bizi müşterilerimizin takdir etmesidir. Bu sebeple de her hizmetin karşılığı için uygun ödeme koşulları sağlamaya çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara