İçeriğe geç

Hakkımızda

Acil Moto Kurye Kimdir?

Kurye hizmetlerinin artık temel bir ihtiyaç haline dönüştüğü günümüzde, bu alanda en kaliteli ve en hızlı hizmeti verebilmek adına şirket olarak bir yola çıkmış bulunmaktayız. Uzun zamandır var olan tecrübemizi uygulanabilir ve müşterilerimize yarar sağlayan politikalar ile bir araya getirdik.

Kaliteli bir kurye hizmeti verebilmek için güvenilir ve işinde uzman bir ekiple çalışmak gerektiğinin farkında olarak, fizibilite süreçlerimizi tamamlamış bulunmaktayız.

Güzergâh ve trafik analizleri, motor kurye hizmeti için gerekli motor ve araç temini ve verilecek hizmet türlerinin belirlenmesi süreçlerini başarıyla tamamlamış bir halde işlerimize başlamaktayız. Hatasız ve zamanında gerçekleştirilecek teslimatlar ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak öncelikli isteğimizdir.

Hizmet sektörünün kurye faaliyetlerinde bulunan işletmelerinden farklı olan yaklaşımımız; üst düzey kaliteye sahip teslimatları çok daha hızlı hale getirmek ve bu süreçte güvenliği elden bırakmamaktır. Gerekli olan iş disiplinine sahip olan moto kurye personellerimizle, gönderileriniz taşınırken hızlı olmak adına trafikte kuralsızca davranmayı kabul etmiyoruz.

Can ve mal güvenliğinin öneminin farkında olan kurye ekibimiz sayesinde müşterilerimizin gönül rahatlığıyla paketlerinin gönderilmesini bekliyor olmaları bizler için büyük bir önem arz etmektedir.

Motorlu kurye teslimatlarında gönderilerinizin ağırlıkları taşıma kapasitelerini aştığı takdirde firmamız araçlı kurye hizmetini devreye sokmaktadır. Bu sayede mağduriyetlerin önüne geçirilerek ürünlerinizin güvenle yerine ulaştırılması sağlanmaktadır.

Sektörümüz özelinde ve hizmet faaliyetlerinde ortaya çıkan tüm yeni gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi sürekli geliştirebilmek adına işimizle alakalı araştırmalarımızı kesintisiz bir biçimde sürdürüyoruz.

Yenilikler ve araştırmalarımız sonucunda hızlı, kaliteli ve güvenli uygulamalarımızı daha üst düzey seviyelere çıkarabilecek seçenekleri vakit kaybetmeden faaliyetlerimize dahil ediyoruz. Böylelikle elde edeceğiniz kazanımların sürekli yükselmesini hedefliyoruz.

Standart gönderimlerde yakaladığımız başarı grafiği sayesinde Express ve Vip hizmetlerimizi de uygulamaya geçirerek hizmet çeşitliliğini arttırma kararı aldık. Çok daha kısa sürelerde tüm özel gönderilerinizin yerine ulaştırılması için gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar sayesinde hem bireysel işlemlerinizi tamamlıyor hem de iş faaliyetlerinizde oluşabilecek aksaklıkların önüne geçebiliyoruz.

Gönderim türlerimizden size en uygun olanı seçebilmektesiniz. Aynı zamanda şehir dışı gönderim yapmak isterseniz anlaşmalı hava kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır. Uçak kargo firmalarının en yakın saatli müsait durumundaki uçaklarına en kısa sürelerde teslimatı tamamlıyoruz.

Taşınması yasak olan kimyasal ve tehlikeli maddelerin taşınmaması konusunda hassasiyeti elden bırakmıyor, marka değerimizi müşterilerimizin memnuniyeti ile belirlemek istiyoruz. Kullanmakta olduğumuz motor ve araçlarımızın bakımlarını aksatmadan yerine getiriyoruz.

Periyodik kontrol işlemlerimizin yanı sıra her gerekli durumda ve her işlem başlangıcında detaylara oldukça özen göstererek yollara çıkıyoruz. Süreçlerimizin hiçbir aşamasında en ufak bir kusur bile yaşanmasın istiyoruz.

Motorlu kurye hizmeti kapsamında alacağınız kaliteli hizmetlerimiz ve uygun seviyedeki fiyatlarımız ile firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimizin istek ve sorunlarına çözüm odaklı bir yaklaşım sunduğumuzu görme imkânınız olacaktır.

Esas amacımız hem müşterilerimize en doğru hizmeti vermek hem de ülkemizde bulunan hizmet ve ekonomi alanlarına katkıda bulunabilmektir. İş faaliyetlerini verimli ve kurallara uygun olarak gerçekleştiren her firma gibi ülkemizin gelişmişlik düzeyini arttırmak istemekteyiz.

Teslim şekillerini ve etkin müşteri ilişkilerimizi daha çok geliştirmeyi hedef almış ve bunun için 7/24 çalışmayı tercih etmiş bulunmaktayız. Kurye ihtiyaçlarınızda kolaylıkla bize ulaşabiliyor ve kurye talebinde bulunabiliyorsunuz.

WhatsApp bağlantımız ile direkt olarak işletme hesabımız ile iletişim kurabilirsiniz. En çok tercih edilen kurye firması olacağımıza olan inancımız ve bu yönde büyük bir özveriyle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara