İçeriğe geç

Çerkezköy Kurye

Büyükşehirlerde gün geçtikçe artan nüfus nedeniyle, günlük işleri yapmak zorlaşmaya başlamıştır. Bir adresten başka bir adrese teslim edilmesi gereken paketler, trafik koşullarına bağlı olarak, tahmini sürelerden çok sonra ulaştırılmaktadır. Bu sebeple insanlar göndermek istedikleri paketleri, bireysel yollarla değil kargo firmaları aracılığı ile iletmektedir.

Firmamız, kargo hizmetlerine olan ihtiyaçları fark ederek müşterilerine kaliteli teslimat imkânları sunabilmek adına gece gündüz çalışmalarına devam etmektedir. Şehir içerisinde ve şehirlerarası kargo hizmetlerimiz ile Türkiye’nin her noktasına paket gönderimi yapabilirsiniz.

Şehir içerisinde yapılan teslimatlarda, farklı şirketler tarafından çoğunlukla kargo araçları kullanılmaktadır. Büyük boyuttaki gönderiler için avantajlı olduğu düşünülse bile hızlı bir şekilde hareket etme imkânı bulunmamaktadır. Bizler araba, uçak gibi farklı teslimat seçeneklerimizin arasına motor ile teslimatı ekleyerek müşterilerimiz için en hızlı kargo yöntemini oluşturduk.

Çerkezköy kurye ile yapacağınız kargo gönderiminde pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Bunların en başında, zamandan tasarruf gelmektedir. Motorlarımız sayesinde gerçekleştirdiğimiz teslimat süreci, farklı araçlara oranla daha kısa sürmektedir. Araçların geçmekte zorlandığı yollarda ve ilerlemeyen trafik içerisinde rahat hareket imkânına sahip motorlarımız sayesinde, müşterilerimiz işlerini hızlı bir şekilde halledebilmektedir.

Kargo çalışmalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini gözetiyor, kalite standartlarına uygun hizmetler gerçekleştiriyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, teslimat aşamalarının hızlanmasını sağlamaktayız. Farklı tür ve boyuttaki paketler için her türlü taşıma imkânımız bulunmaktadır.

Tekirdağ içerisinde yapacağınız paket gönderiminde herhangi bir mesafe kısıtlaması bulunmamaktadır. Çerkezköy’den dilediğiniz her noktaya teslimat talebinde bulunabilirsiniz. Çalışmalarımız yalnızca aynı şehirle sınırlı değildir, diğer illere de paket gönderebilirsiniz.

Uzak adreslere ürün gönderebileceğiniz gibi bir alt mahalleye bile paket iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmelerde, teslimat süresi ve ücretler hakkında detaylı bir şekilde bilgi verilmektedir.

Acil bir şekilde ulaştırmanız gereken paketler için hızlı kargo talebinde bulunabilirsiniz. Uzaklığa da bağlı olarak, bir saatten kısa sürede ürün gönderimi sağlayabilirsiniz.

Çerkezköy Kurye
Çerkezköy Kurye

Çerkezköy Kurye Hizmeti

Kadromuzda bulunan sürücülerimizin tamamı eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Belirli aralıklarla eğitimlerden geçen kuryelerimiz, paketlerin güvenliği ve trafik kuralları konusunda oldukça titizdir.

Müşteri temsilcilerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an iletişim kurabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan numaradan cep telefonu ile bizleri arayabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de kurye talebinde bulunmak oldukça kolay. Çerkezköy kurye hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda, kısa sürede kurye talep edebilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz ile yapılan görüşmeler esnasında, müşterimizden gönderiye ait detaylar istenmektedir. Müşteri taleplerine en uygun teslimat seçeneği ve zamanı oluşturulmasının ardından en yakın kurye paketi teslim almak için yola çıkmaktadır.

Donanımlı motorlarımız sayesinde en karmaşık adresler bile kolaylıkla tespit edilmektedir. Kuryelerimiz güzergâh ve adres bilgisi konusunda, yetkin kişilerden oluşmaktadır. Alıcı adresinin kolay tespiti, sürecin de hızlanmasına katkı sağlamaktadır.

Teslimatın yapılacağı adrese varış esnasında, kuryelerimiz tarafından taşınan paketlere oldukça özen gösterilmektedir. Ürünlerin hasar görmeden sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi en çok dikkat ettiğimiz hususlardandır. Dikkat edilmesi gereken eşyalarınızı bizlere güvenle teslim edebilirsiniz.

Kargo, teslim alacak kişiye ya da kuruma ulaştırıldığında, müşterimiz paketin teslim edildiğine dair bilgilendirme almaktadır.

Çerkezköy kurye ücretleri, müşterilerimiz ve diğer kullanıcılar tarafından en çok merak edilen hususlar arasındadır. Kargo çalışmalarımızın her aşamasında olduğu gibi, fiyatlar kısmında da öncelikli olarak müşterilerimizi düşünmekteyiz. Kaliteli hizmetlerimizi, piyasa şartların uygun ve de tüm müşterilerimizin istifade edebileceği şekilde ücretlendiriyoruz.

Çerkezköy kurye ücretleri hakkında net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Çünkü mesafeler için belirlediğimiz ücret tarifeleri, gönderi özellikleri ve teslimat adresine göre hesaplanmaktadır.

Motorlarımızın üzerinde taşınan paketler, pek çok farklı türde olmaktadır. Büyük boyutlu ve motorun hareketi esnasında trafiğe zarar verebilecek gönderiler dışında, tüm paketler kabul edilmektedir. Bizlere teslim ettiğiniz tüm kargoları, özenli bir şekilde taşımaktayız. Darbe almaması ve sarsılmaması en çok dikkat ettiğimiz unsurlardan biridir.

  • Çiçek, hediye paketleri
  • Pasta
  • Gıda paketleri ve yiyecekler
  • Kişisel eşyalar
  • Giyim ürünleri, ayakkabı
  • Resmi belge ve evraklar
  • Çanta, paketler
  • Pasaport, kimlik belgesi…

Kuryelerimiz yolculuk esnasında, taşıma bölümünde bulunan paketlerin zarar görmemesi için araçları dikkatli kullanmaktadır. Sizlerde, kargo çalışmalarımızdan faydalanarak paketlerinizi güvenilir bir şekilde alıcıya iletebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara