İçeriğe geç

Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti acil gönderi ihtiyaçlarına, değişen yaşam standartlarına ve tüketim alışkanlıklarına uygun olarak ortaya çıkmıştır. Çeyrek asırdan uzun bir geçmişi olan kurye uygulamaları ilk günden bu yana sürekli genişleyerek devam etmekte ve her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.

İstanbul gibi metropollerde yoğunluk çok fazladır ve yoğun trafik insanların her gün saatlerini yollarda geçirmelerine neden olmakta, en yakın adresler arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Oysa zaman kaybı en istenmeyecek şeylerden birisidir ve daima zaman kazandıracak uygulamalar daha fazla rağbet görmektedir. Kurye hizmeti de bunlardan birisi olup hem bireysel hem de kurumsal gönderi ihtiyaçlarının çok daha hızlı karşılanması sağlanmaktadır.

Firmamız yıllardır sektörde aktif olup ilk günden bu yana aynı azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir. Her zaman önceliği müşteri memnuniyetine vermekte, müşterilerinin taleplerini, isteklerini dikkate alıp kendi tecrübesi ve bilgi birikimiyle öne çıkmaktadır. Böylece her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlar elde etmeyi başarmakta, İstanbul’un her noktası arasında hızlı, kaliteli, güvenilir taşımacılık desteği sağlamaktadır.

Kurye hizmeti ile pek çok avantaj siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Kargo problemleriyle uğraşmadan işlerinizi aksatmadan her türlü paketinizi gönderebilirsiniz. Sıra beklemeye gerek kalmadan, bir telefonla hizmet alabilirsiniz. Hizmet detaylarımız belli bir sisteme göre ilerlese de ihtiyaca göre esneklik gösterebiliriz.

Dilerseniz İstanbul’un herhangi bir noktasından başka bir noktasına gitmesi gereken paketleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir adresten size getirilecek paketi alıp gelmemizi isteyebilirsiniz. Dilerseniz farklı adreslere dağıtılması gereken ya da farklı adreslerde imza, kaşe gibi gereksinimi olan paketleriniz için çoklu dağıtım desteği alabilirsiniz.

Sağlamış olduğumuz hizmet ile aynı zamanda enerji tasarrufu elde eder, zamanınızı yollarda harcamazsınız. Bizler sizin adınıza paketlerinizi taşırken sizler de asıl işinizle ilgilenebilir, hobilerinize zaman ayırabilir, sevdiklerinizle olabilir ya da istirahat edebilirsiniz.

Kurye Hizmeti
Kurye Hizmeti

Kurye Hizmeti Çeşitleri

Profesyonel kurye hizmeti kapsamında sürekli kendimizi yeniliyor, en son teknolojileri uygulamalarımıza entegre ederek çalışıyoruz. Bütün ihtiyaçları karşılamak adına da farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Normal kurye hizmeti, ekspres kurye hizmeti, VİP kurye hizmeti gibi modellerimiz yanında gece kurye hizmeti ile de birlikte çalışmalarımızı 7/24 kesintisiz hale getiriyoruz.

Acil Moto Kurye olarak kaliteli, hızlı, güvenli kurye hizmeti kadar uygun fiyatlı çözümlerimizle de yanınızda yer alıyoruz. İlk günden bu yana müşteri odaklı, ulaşılabilir fiyat politikasıyla aktif olduğumuz alanda bütün sektörde olduğu gibi her hizmet detayına göre fiyatlandırma yapıyoruz.

Fiyatlarımızda en temel etken mesafedir. Mesafe, günümüz modern teknolojileriyle paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki uzaklığa göre hesaplanmaktadır. Mesafe uzadıkça haliyle kurye fiyatları da artmaktadır.

Kurye hizmeti fiyatlarında bir diğer etken kurye türüdür. Pek çok farklı kurye türüyle aktif olduğumuz sektörde her bir kurye türünün vadedilen teslimat süresi farklıdır. Kurye çeşitlerimizde vadedilen teslimat süresi kısaldıkça fiyatlar artmaktadır. Ayrıca gece kurye modelinde ek mesai, ek güvenlik önlemleri gibi etkenler devreye girdiğinden diğer kurye türlerine nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir.

Kurye hizmeti fiyatlarında bir diğer etken paketin özellikleridir. Paketin ağırlığı yanında hacmi de dikkate alınır. Hacim hesabı yapılırken en, boy, yükseklik çarpılarak hacim tespit edilir. Firmamız her zaman sektörde bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. 7/24 bizimle iletişime geçebilir, vereceğiniz detaylara göre net ve güncel kurye hizmeti fiyatı alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara