İçeriğe geç

Sarıgazi Kurye

Sarıgazi kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı, deneyimli, tecrübeli, hızlı, kaliteli ve memnun etme seviyesi en üst basamaklarda bulunan bir hizmet sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmet bünyesinde pek çok özellik bulunmakta ve bu özellikler sayesinde müşterilerimizin her zaman bizlere tercih etmesi amaçlanmaktadır. Yüksek modelli ve bakımlı motorlarımız bu özellikler arasında her zaman dikkat çekmektedir.

Mesleklerinde tecrübeli, deneyimli ve profesyonel olan elemanlarımızın ayrıca saygılı, güler yüzlü ve sıcakkanlı bir kişiliğe sahip olmaları da müşterilerimiz tarafından beğenilen özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca bu elemanlara verdiğimiz eğitimler de sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Siz müşterilerimize sunduğumuz ödeme ve teslimat yöntemleri de işletmemiz bünyesinde bulunan önemli özellikler arasında yer almakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma amacı gütmektedir.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetini her zaman uygun fiyatlar ile sunuyor olmamız ve bu uygun fiyatlar yanında düzenli olarak çeşitli indirimler ve kampalar yapıyor olmamız da müşterilerimizin bizleri parmakla göstermelerini sağlayan özelliklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sunduğumuz kurye hizmetinin güvenilir bir yapıya sahip olması ve bu güvenilir yapı sayesinde tüm siparişlerinizin eksiksiz, hasarsız ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır.

İşletme olarak her hangi bir sorununuz olduğu zaman bizlere ulaşmak istediğiniz de asla zaman kaybı yaşamadan anlık olarak bağlantı kurabileceğiniz bir iletişim ağı kurmuş bulunmaktayız. Sosyal medya, telefon ve WhatsApp üzerinden anlık olarak bizler ile iletişime geçebilir ve tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Sarıgazi kurye işletmesi olarak her konuya verdiğimiz özen gibi motorlarımıza da ayrı bir önem göstermekteyiz. Bu önem doğrultusunda kurye elemanlarımız kullandığımız motorların tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktadır.

Ayrıca bünyemizde çalışan elemanlardan özel olarak görevlendirdiğimiz kişiler yaptıkları detaylı ve geniş araştırmalar sayesinde alacağımızın motorların en kaliteli şekilde temin edilmesine fayda sağlamaktadırlar. Yapılan bu araştırmalar ışığında en güçlü yapılara sahip olan motorları almaktayız.

Sunduğumuz hizmetin en çok kullanılan materyali olan motorlarımızın güvenli bir yapıya sahip olabilmesi için özen ve titizlik içerisinde dizayn etmekteyiz. Özellikle motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının içyapılarının yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplanmasını sağlamakta ve bu özellikler sayesinde dış etkenler gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünlerinizin koruma altında olmasını sağlamaktayız.

Ayrıca uzun araştırmalar sonucu satın aldığımız motorların manevra kabiliyetleri en üst seviyelerde yer almakta ve bu manevra kabiliyetleri sayesinde günümüzün en büyük sorunları arasında yer alan trafik sorununu kolay bir şekilde halledebilmeyi sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan motorlarımızın bu özelliği sayesinde sunulan hizmetin hızlı olarak sunulması sağlanmaktadır.

Sarıgazi Kurye
Sarıgazi Kurye

Sarıgazi Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren Sarıgazi kurye olarak siz müşterilerimiz ile kaliteli iletişim kurabilmek adına pek çok iletişim yöntemi geliştirmiş bulunmaktayız. Bu iletişim yöntemleri sayesinde hiç beklemeden bizler ile anlık olarak iletişim kurabilmekte ve tüm sorunlarınıza çözüm bulabilme şansı yakalamaktasınız.

WhatsApp üzerinden canlı destek hattımız bulunmakta ve bu canlı destek hattına mesaj attığınız zaman anlık olarak sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde bulunan santral ve sekreter elemanlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı bizlere telefon ile aradığınız zaman diğer müşterileri beklemeden anında bağlantı sağlayabilir ve tüm sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu iletişim yöntemlerinin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini, mutluluklarını ve takdirlerini kazanmaktır.

Sarıgazi kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler sonrasında aldığınız hizmet ile ilgili olarak puanlama ve yorum yapmanız istenilmektedir. İnternet sitelerimize girerek yaptığınız bu puanlama ve yorumlar sayesinde sunulan hizmetin eksik yanları tespit edilmekte ve gerekli çalışmalar yapılarak iyileştirme aşamaları gerçekleştirilmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden yaptığınız anketler, puanlamalar ve yorumlar özel olarak belirlediğimiz ekipler tarafından detaylı bir şekilde incelenmekte ve bu incelemeler sonucunda çıkarılan raporlar doğrultusunda özenli ve titiz bir şekilde tüm iyileştirmeler yapılmaktadır. Yapılan bu iyileştirmeler sayesinde siz müşterilerimizin çok daha kaliteli bir hizmet almanız sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara