İçeriğe geç

Salacak Kurye

Salacak kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetlerin kaliteli ve deneyimli şekilde ortaya konması adına her zaman profesyonel elemanlar ile çalışmaktayız. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın tamamı kurye hizmetleri bünyesinde uzun senelerden bu yana sigortalı olarak çalışmakta ve bu sayede deneyimli ve tecrübeli yapılara sahip olmaktadırlar. Kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olmaları sunulan hizmetlerin güvenli, hızlı ve kaliteli olması konusunda her zaman en üst basamaklarda yer alan özellikler arasında kendisine yer bulmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde hizmet verecek olan kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında titizlik içerisinde pek çok sınav gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz sınavlar kurye hizmetlerinin tüm aşamaları ile ilgili olmakta ve bu sınavlarda başarılı olan kişilerin işe alımlarını sağlamaktayız. Ayrıca işe alımlarını sağladığımız başarılı elemanlara düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimize sunulacak olan kurye hizmetlerinin direkt olarak kaliteli, sorunsuz ve hasarsız olarak sunulmalarını sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımız motor kullanım konusunda yetenekli ve bunun yanında teknoloji kullanımında da bilgili kişilerden oluşmaktadır. Motor ve teknoloji kullanım bilgileri sunulan kurye hizmetlerinin kalitesini artıran en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Salacak kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında süreli (randevulu) teslimat seçeneklerini bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin sipariş verdiği ürünleri günün istedikleri saatinde teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Süreli teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımızın tamamına bu yöntem hakkında detaylı ve düzenli eğitimler vermekte ve bu yöntemin sorunsuz olarak ortaya konulmasını sağlamaktayız.

İşletme olarak sipariş verdiğiniz zaman günün ilerleyen saatlerini seçebilmenizi ve seçtiğiniz o saatte ürünlerinizi teslim alabilmenizi sağlamaktayız. Kullandığımız güncel teknolojik sistemlerimiz teslimat saatleriniz yaklaştığı zaman bizlere uyarı vermekte ve en ufak bir sorun bile yaşanmasını engellemektedir. Siparişlerinizi verme aşamasında hangi saatte teslim edileceğini, hangi yöntem ile teslim edileceğini ve hangi yöntem ile ödeme yapmak istediğinizi seçebilme şanslarını sizlere sunmakta ve bu sayede memnuniyetlerinizi kazanmaktayız.

Salacak Kurye
Salacak Kurye

Salacak Kurye Hizmeti

Salacak kurye sektöründe uzun senelerden bu yana hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimizin bizler ile kurduğu iletişimlere çok büyük özen göstermekte ve bu özen ışığında bünyemizde pek çok iletişim kanalı bulundurmaktayız. Müşterilerimiz bizler ile iletişim kurarak pek çok sorunlarını ve ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Müşterilerimizin iletişim kurmak suretiyle giderecekleri sorunlar ve ihtiyaçlar şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Verilen siparişlerin iptal edilmesi,
  • Siparişlere not düşülmesi,
  • Adres değişiklikleri,
  • Eksik siparişlerin bildirilmesi,
  • Hasarlı siparişlerin bildirilmesi gibi pek çok konu özelinde yardım alabilmektedirler.

İşletmemiz bünyesinde WhatsApp canlı yardım hattı, internet sitemiz üzerinde bulunan canlı destek hattı, çok sayıda iletişim numaralarımız ve sosyal medya hesaplarımızda bulunan iletişim hatlarımız bulunmakta ve her zaman müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır. Bünyemizde bulunan tüm bu canlı destek hatlarımızın başında gerçek kişiler bulunmaktadır. İletişim alanımızda siz değerli müşterilerimize hizmet veren elemanlarımızın tamamına sunduğumuz kurye hizmetlerinin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde sizlerin doğru ve tam bilgiler almanız sağlanmaktadır. Müşterilerimiz bizler ile iletişim kurabilmek için bağlantı kurdukları zaman hiç sıra beklemeden hemen iletişim aşamasına geçebilmektedirler. Müşterilerimizin sıra beklemeden iletişim kurabilmeleri adına pek çok elemanımızı iletişim kanallarımız da görevlendirmekteyiz.

Salacak kurye işletmesi olarak müşterilerimizin internet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında EFT ve FAST olarak ödeme yapma seçeneğini seçtiği zaman her banka özelinde bulunan IBAN numaralarımızı paylaşmakta ve bu numaralar sayesinde mobil bankacılık uygulamalarınızdan ödemelerinizi yapabilmenizi sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde bulunan bu ödeme seçeneği her zaman müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve bu sayede rahat bir şekilde ödemelerini yapabilmeleri sağlanmaktadır. Bu yöntemi belirleme aşamasında müşterilerimizin hiçbir masraf ödememelerini esas almış olmakta ve bu esas dolayısıyla her banko özelinde IBAN numaraları edinmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin ek masraf ödemesinin önüne geçmekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara