İçeriğe geç

En Yakın Kurye

Değişen ihtiyaçlar, günümüzde aldığımız hizmetleri ve sektörlerin faaliyetlerini de etkiliyor. Firmalar ve müşteriler istedikleri anda, istedikleri hizmete ulaşmak istiyor. Hızın önemi, zamanın en iyi şekilde kullanılması giderek artan bir öneme sahip. İstanbul gibi büyük şehirde yaşayan ve firma sahipleri için bir lokasyondan diğerine ulaşmak ve bunu en kısa süre içinde hem de güvenilir bir şekilde yapabilmek artık çok kolay değil. Zaman, iş kaybı, personel potansiyeli, maliyet gibi pek çok faktör göz önünde bulundurularak en yakın kurye hizmetinden istifade etmek herkes için kârlı oluyor.

Firmamız, müşterilerinin kendisine kolaylıkla ulaşabilmesi ve erişebilmesi için semt semt, hatta mahalle mahalle motorize ekipleri bulundurur. Hangi semtten arıyorsanız o semtteki size en yakın olan kuryemizden destek alırsınız. Aradığınızda özellikle acil bir kurye teslimatı yapmak istiyorsanız, saniyeler içinde kapınızda kuryemizi bulabilirsiniz. Dakik olmak ve kaliteli hizmet sunmak firmamızın işidir. Bu sektörde yaptığı özenli çalışmalarla anılan firmamız, müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır.

En yakın kurye hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin yapacağı tek şey bize ulaşmak. Bunun için de atacakları adımlar çok basit:

  • Web sitemizden
  • WhatsApp uygulamamızdan
  • Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği ana unsurların başında güvenlik ve hız gelir. Diğer önemli unsur ise ulaşabileceği kadar yakında olan bir kurye firmasından hizmet alabilmektir. Bütün bu ihtiyaçları düşünerek biz de en yakın kurye firması olarak müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Hangi semtte oturursanız oturun, firmamızın bir elemanı sizin için beklemektedir. Müşteri memnuniyetinin önemini bilen ve buna değer veren bir firma olarak hizmete erişebilirlik oranını en yüksek seviyede tutmaya gayret ediyoruz.

Dakikalar içinde aynı anda onca insana hizmet sağlayan firmamız, aksaklığa ve hız yavaşlamasına izin vermez. Her müşterimiz için ayrı bir kurye taşıma planı uygulanır. Böylece herhangi bir aksaklığın önüne geçilmiş olur. Kuryelerimiz gidecekleri lokasyona göre en kısa rotayı belirler ve en hızlı ve güvenli şekilde paketi istenen adrese teslim eder. Gizlilik müşterimiz kadar bizim için de önemlidir ve değerli bir konudur. Paketin kuryemiz ve müşterimiz dışında kimsenin görmemesi gizlilik prensibimiz gereğidir.

En Yakın Kurye
En Yakın Kurye

En Yakın Kurye Hizmeti

Büyük bir şehirden bir yerden bir yere ziyaret için bile gitmek zorken iş planı dâhilinde başka bir semte ulaşım sağlamak, özellikle de trafiğin yoğun olduğu saatlerde yolda olmak kolay değil! Bu sebeple de özellikle işverenler, başka bir firma için hazırladıkları ürünleri veya numuneleri en yakın kurye uygulamamızdan istifade ederek teslimat yapmayı tercih eder. Uygulamamızı kullanmak isteyen bütün müşterilerimiz için kesintisiz hizmet vererek 24 saat çalışıyoruz. İstediğiniz zaman firmamızı arayabilir ve bütün ihtiyaçlarınız için kurye hizmeti talep edebilirsiniz.

Çalıştığı semti ve hizmet taşıdığı semtleri çok iyi bilen kuryelerimiz, kendi görevlerini eksiksiz yerine getirir. Ekip çalışmasının görünen yüzü olan kuryelerimizi seçerken özenli davranıyoruz. İşi bilen, enerjisi yüksek, dinamik, iletişimi kuvvetli kişilerle yola devam ediyoruz. Trafikte araç kullanmak, özellikle de motosiklet kullanmak, hem güvenilir şekilde yol almak hem de aynı oranda hızlı sürüş sağlayarak kontrolü kaybetmemek elbette ki kolay değil. Bunun için personel seçiminden donamına her ayrıntıya önem veriyoruz.

Acil Moto Kurye firmamız, müşterilerinin verdiği hizmetten memnun kalması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Hatta teslimat sürelerin önceden hesaplayarak müşterinin adresine gidişi, alıcının adresine varışı dakikası dakikasına önceden planlar. Trafikteki yoğunluk payını da katarak teslimat saatine uyar. Bu alanda deneyimli kuryelerle çalışan firmamız, en iyi sonucu alır. Zaten kurye hizmetinde bütün gaye bu yöndedir. İstenilen saatte, dakikada teslimatın gerçekleşmesi ve bunu yaparken de paketin herhangi bir hasar görmemesidir.

Her müşterimiz için ayrı olarak planlanan teslimat sürecinin iyi yönetilmesi ve yönlendirilmesi yine profesyonel şekilde destek veren kurum içi personelimiz sayesindedir. Kuryelerimizi en doğru şekilde yönlendiren personelimiz, standartların üzerinde bir kaliteyle hizmet sağlamış olur. Aynı zamanda bütün bu hizmetleri en uygun şekilde gerçekleştirerek maliyetleri de müşteri lehine dengeler.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara