İçeriğe geç

Aydınlı Kurye

Aydınlı kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana sorunsuz, eksiksiz, hızlı, uygun fiyatlı ve profesyonel kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz bu hizmet sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak teknolojini kullanımına önem vermekte ve bu teknoloji kullanımı sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst seviyelere taşımaktayız. İşletme olarak teknoloji kullanımımız sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız. Motorlarımızda bulunan araç takip cihazları sayesinde siparişlerinizin nerede olduğunu takip edebilme şansına sahipsiniz.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin güvenli bir yapıya sahip olabilmesi için bünyemizde çalışan elemanlarımıza çeşitli konularda detaylı eğitimler vermekte, kullandığımız motorlarımızın güvenli hale getirilmesini sağlamakta ve adreslerinize getirilecek olan siparişlerin teker teker kontrol edilmesini sağlamaktayız.

Sunulan kurye hizmetinin hızlı olması müşterilerimiz tarafından en çok istenilen özellikler arasında yer almakta ve bu istekler nedeniyle işletme olarak pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Motorlarımızın güçlü bir yapıya sahip olması, kurye elemanlarımızın ileri motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler almış olması, teknoloji kullanımı gibi özellikler sunduğumuz kurye hizmetinin hızını artıran özellikler olarak dikkat çekmektedir.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz müşterilerimize çok fazla ödeme ve teslimat yöntemleri sunmakta ve bu yöntemler sayesinde hiç zorluk çekmeden gönlünüzce hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

Aldığınız hizmet ile ilgili yaptığınız yorum ve puanlamalar sayesinde işletme olarak sunduğumuz hizmetin eksik yanlarını tespit etmekte ve bu eksik yanların geliştirilmesini, düzeltilmesini sağlamaktayız.

Aydınlı kurye sunduğumuz kurye hizmetinin her zaman hızlı olmasını sağlamakta ve bu hız sayesinde müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlamasını amaçlamaktayız. Sunduğumuz hizmetin bu şekilde hızlı olabilmesi adına motorlarımızı çok detaylı araştırmalar yapmak suretiyle seçmekte ve motor güçlerinin fazla olmasına özen göstermekteyiz.

Güçlü yapıya sahip olan motorlarımızın kullanımını sağlayan kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vermekte ve siparişlerinizin adreslerinize hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktayız.

İşletme olarak kurye elemanlarımıza çevresel bilgiler hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bunun yanında navigasyon kullanımına özen göstermekteyiz. Bu özellikler sayesinde adreslerinize giden güzergâhların doğru ve güvenli olarak belirlenmesini sağlamaktayız. Belirlediğimiz bu güzergâhlar sayesinde siparişlerinizin en hızlı şekilde sizlere teslim edilmesini amaçlamaktayız.

İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimizin anlık olarak güncellenmesinden dolayı vermiş olduğunuz siparişlerinizden hemen haberdar olmakta ve hazırlanan siparişlerinizi çok hızlı bir şekilde yola çıkartarak nakliye aşamasını sağlamaktayız. Bu özellikte sunulan hizmetin hızlı sunulmasını sağlamaktadır.

Aydınlı Kurye
Aydınlı Kurye

Aydınlı Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren Aydınlı kurye olarak sunduğumuz teslimat yöntemlerine her zaman sadık kalmakta ve bu yöntemler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

Sunduğumuz teslimat yöntemleri arasında temassız teslimat özelliği de bulunmaktadır. Temassız teslimat yönteminde müşterilerimiz kurye elemanlarımızı hiç görmemekte ve kıyafet olarak uygunluk durumlarını hiç değiştirmeden siparişlerini teslim alma şanslarına sahip olmaktadır.

Adreslerinize siparişlerinizi getiren kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapılarınıza asmakta ve zili çalarak oradan ayrılmaktadırlar. Sizler de bu özellik sayesinde en ufak bir temas kurmadan siparişlerinizi teslim alabilmektesiniz.

İşletme olarak sizlere sunduğumuz tüm teslimat seçeneklerinin amacı siz müşterilerimizin uygunluk durumlarınızı değiştirmeden siparişlerinizi teslim almanız ve aldığınız bu hizmetten memnun kalmak kaydıyla takdirlerinizi bizlere sunmanızdır.

Aydınlı kurye işletmesi olarak sunduğumuz teslimat yöntemleri gibi aynı şekilde pek çok ödeme yöntemini sizlere sunmaktayız. Günümüz ekonomik şartlarında günlük olarak maddi durumlarımız değişkenlik gösterebilmektedir. Biz de bu durumu göz önünde bulundurmak suretiyle sizlerin gönlünüzce sipariş verebilmeniz için pek çok ödeme yöntemi bulundurmaktayız.

Bu ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme yöntemi de bulunmakta ve kartlarında para bulunmayan müşterilerimizin ödemelerini nakit olarak ödemeleri sağlanmaktadır. Veya kartları internet üzerinden alışveriş yapmaya kapalı olan müşterilerimizin kurye elemanlarımızın yanlarında getirdiği post cihazları sayesinde kartlarıyla kapıda ödeme yapmalarını sağlamaktayız.

Ayrıca kapıda ödeme yönteminin bir başka özelliği de siparişlerinizi kontrol etme şansına sahip olmanızdır. Adresinize gelen siparişlerinizi teker teker kontrol edebilir ve bu şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara