İçeriğe geç

Beykoz Kurye

Hemen hemen her ilimizde otomobil ve daha büyük araçlar her türlü yaşamsal alanımızı kısıtlamaktadır. Ulaşım bakımından problemli olunan bu zamanda Beykoz kurye firması olarak Beykoz sınırları içinde hem müşterilerimize zaman sorunu yaşatmadan hem de trafik problemi ile uğraşmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şehir hayatının dinamik yapısı hareketi azaltıp hem kurumlar hem de bireyler için çile haline gelmekte. Nüfus yoğunluğunun bir sonucu olarak trafik ve ulaşım bu doğrultuda akla gelen ilk sorunlardan. Artan otomobil sayısı ile artık günün neredeyse tamamı trafik sıkıntısı yaşanmakta. Ulaşımın önemli olduğu tüm alanlar bundan olumsuz şekilde etkilenmekte.

Tam da bu noktada Acil Moto Kurye firması olarak biz devreye giriyoruz. Firmamız taşımacılık sektöründeki başarılı ve uzun geçmişinin arkasında durup hızlı ve güvenilir bir teslimat sunmak için yanınızdadır. Bu geçmişe sahip olmanın getirdiği itibar ve deneyim, talepleri karşılarken müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmamızı gerektiriyor.

Sunduğumuz Beykoz kurye hizmeti ile yaşamınızın bir parçası olduğumuzun farkındayız. Ve yaptığımız bu iş bölümü bize başka görevler de yüklemekte. Dünyada yaşanan ve sektörel bazda olan yenilikleri takip edip bunları çalışma prensiplerimiz ile bağdaştırmayı amaç haline getirmiş bir firmayız. İnternet ile beraber anlar içerisinde değişen şartlar, bilgiye erişimin kolaylaşması ve rekabet ortamıyla işimizin zor olduğunun farkındayız. Fakat sağlam ekibimiz ve geçmişimiz sunduğumuz hizmetin kalitesinin ve güvenliğinin teminatıdır.

Son model motorlarımız ve uzman sürücülerimiz ile teslimat esnasında yaşanma ihtimali olan olumsuz durumların önüne geçmekteyiz. Motosikletlerin onarım ve bakımlarını düzenli şekilde gerçekleştirip hizmete hazır hale gelmelerini sağlıyoruz. Bu sayede teknik bir sorunla karşılaşma ihtimalini ve riski minimuma indirip, güvenli bir hizmet sunuyoruz. Bize teslim etmiş olduğunuz gönderi, teslimatın gerçekleşmesini istediğiniz süre ve teslimatın gerçekleşeceği rota ise uzman sürücülerimizin kabiliyetine emanettir.

Beykoz Kurye
Beykoz Kurye

Beykoz Kurye Hizmeti

İstanbul trafiği yoğun ve kalabalık bir ildir. Bazen kısa mesafeler arasında bile bir adresten başka bir adrese ulaşmak uzun sürmektedir. Bu sebeple teslimat işlemleri zorlaşmakta ve gecikmektedir. Özellikle acil durumlarda önemli bir problem haline gelmektedir. Beykoz kurye hizmetlerimiz şehrin trafik ve benzeri problemlerinden ortaya çıkan aksamaları en aza düşürerek gönderileri vaktinde alıcıların adreslerine teslim etmektedir.

Hizmetlerimiz tekstil, ilaç ve gıda gibi nerdeyse her sektörde ulaşılabilir bir hizmettir. Ayrıca kurumsal alanlarda da Beykoz motorlu kurye hizmetleri tercih edilmektedir. Acil Moto Kurye firması olarak çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Beykoz‘dan İstanbul’un tüm bölgelerine motorlu kurye hizmeti sunuyoruz.

Günümüzde kısa süre içerisinde ulaşılabilen hizmetler almak çok önemlidir. Firma olarak müşterilerimizin bu ulaşılabilir hizmetlerden faydalanmaları için senelerdir kesintisiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Motorlu kurye hizmetlerimiz;

  • Trafik ya da başka problemlerden kaynaklı zaman kaybını yok ederek adreslere zamanında teslimat sağlar.
  • En uzak mesafelere bile kısa süre içerisinde ulaşım sağlayarak acil gönderileri teslim eder.
  • Gönderinin özellikleri fark etmeksizin herhangi bir hasar ya da zarar almadan en güvenli şekilde alıcısına teslim eder.
  • Firma ya da şahıslara özel bir şekilde teslimat hizmeti sunar.

Gelişen ve değişen ülkemizde her alanda olduğu gibi kurye hizmetlerinde de pek çok yenilik ortaya çıkmaya devam etmektedir. Beykoz Kurye firması olarak ilk günden itibaren müşterilerimize en yenilikçi ve modern kurye hizmetlerini sunuyoruz. Geniş yelpazede pek çok seçeneği bir arada sizlere sunuyoruz. Sizler istedikten sonra gerisini özenli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara