İçeriğe geç

Küçükyalı Kurye

Kargo, dünyada ve ülkemizde oldukça popüler bir sektördür. Gelişen alt yapı ve araç imkânları sayesinde kargo çalışmalarına olan talep artmaktadır. Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşan sanal uygulamalar ve internet erişimi, bireylerin kargo hizmetleri ile devamlı iletişim halinde olmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllardır bu alanda yürüttüğümüz çalışmalar ile başarılı sonuçlara imza atıyoruz. Sektörden elde ettiğimiz tecrübelerin ışığında, siz değerli müşterilerimiz için kargo hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Binlerce kişi, paketlerini farklı noktalara hızlı ve konforlu bir şekilde ulaştırabilmek adına Küçükyalı kurye hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Türkiye’nin her noktasına gönderi teslimatı sağlamaktayız. Arabalı kargo hizmetlerimiz ile büyük boyutlu paketleri, güvenli bir şekilde istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Uçak kargo çalışmalarımız ise en güncel teslimat yöntemi olup şehirlerarası kargoların, aynı gün içerisinde teslim edilmesini sağlamaktadır. Şehir içerisinde ise en çok tercih edilen yöntem motorlar ile gerçekleştirilen kargo çalışmalarıdır.

Araçların ilerlemekte zorlandığı alanlarda, motorlar ile hareket etmek çok daha kolaydır. Manevra kabiliyeti yüksek olan bu araçlar, duraksamış trafik içerisinde ilerleme avantajına sahiptir. Zamandan tasarruf etmek ve gönderilerinizi hızlı bir şekilde ulaştırmak istiyorsanız, Küçükyalı kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şirketler arasında, mail ya da çeşitli iletişim kanalları üzerinden gönderilemeyen evrak ve belgeler için kurye talebinde bulunabilirsiniz. İşleriniz aksamadan, kısa süre içerisinde diğer adrese ulaştırmaktayız. Farklı teslimat türlerimizin içerisinden, gönderinin aciliyetine uygun olanı sizler için önermekteyiz.

Normal(standart) kurye hizmetleri ile 180-240 dakika içerisinde paketleri alıcıya ulaştırabilirsiniz. Müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen teslimat seçeneğidir. Diğer yöntemlere kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Kurye talebinde bulunabileceğiniz saat aralıkları ise 09:00 – 18:00 şeklindedir.

Express kurye, daha hızlı ulaştırılması gereken gönderiler için tercih edilmektedir. Ortalama 90-120 dakika içerisinde sizden aldığımız paketleri, belirtilen adrese ulaştırmaktayız. Bu teslimat seçeneğinde, farklı hizmet avantajları bulunmaktadır.

Kargolarınızı en acil şekilde ulaştırmanız gereken durumlarda, VIP kurye seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Paketleri sizlerden teslim alarak, 45-90 dakika arasında istediğiniz adrese teslim ediyoruz. VIP kurye hizmetini tercih ettiğinizde, motorda yalnızca sizin gönderiniz taşınmaktadır. Bu durum da daha hızlı teslimat gerçekleştirilmektedir.

Güzergâh ve yollar konusunda tecrübeli kuryelerimiz, bulunduğunuz adrese hızlıca gelmektedir. Araçlarımızda bulunan navigasyon cihazı, adreslerin tespitini kolaylaştırmaktadır.

Küçükyalı Kurye
Küçükyalı Kurye

Küçükyalı Kurye Hizmeti

Motorlarımız ile istediğiniz her türlü ürünü gönderebilirsiniz. Bu noktada herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır. Yalnızca büyük boyutlu ya da fazla ağır gönder için yapılan başvuruları diğer araçlarımıza yönlendirmekteyiz.

 • Kişisel eşyalar
 • İlaçlar
 • Proje çalışmaları
 • Çanta, ayakkabı ve giyim ürünleri
 • Evrak ve çeşitli belgeler
 • Yiyecek ürünleri…

Kargo teslimatları için belirlediğimiz ücretler piyasa koşullarına göre oldukça düşük seviyededir. Kurye talebinde bulunmak isteyen tüm müşterilerimiz yararlansın diye yüksek ücretlerden kaçınmaktayız. Sizlerde hem kaliteli hem de ekonomik olan kurye çalışmalarımızdan yararlanmak istiyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz.

Kargo ücretleri hakkında, net bir fiyat belirtmek oldukça zordur. Çünkü toplam ücretler gönderi özelliklerine göre hesaplanmaktadır. Bizler mesafeler için farklı ücret tarifeleri belirlemekteyiz. Müşterimiz gönderi talebinde bulunduğunda, adresin uzaklığını hesaplayarak ücretleri oluşturuyoruz. Bu sebeple en net ve doğru fiyatlar için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

 • Adresler arası uzaklığın hesaplanması
 • Gönderinin ağırlığı ve boyutu
 • Seçilen araç tipinin ücret tarifesi
 • Ek hizmetler
 • Hızlı kargo talebi…

Bize emanet ettiğiniz paketler, titiz çalışmalar ile alıcıya ulaştırılmaktadır. Hassas bir şekilde taşınması gereken ürünler için kurye hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çünkü tüm paketlere gereken özeni göstererek hasarsız şekilde teslim ediyoruz. Kırılmasından korktuğunuz eşyalar, sarsılmaması gereken yiyecek paketleri ve daha pek çoğu profesyonel çalışmalarımız ile güvendedir.

Küçükyalı kurye hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Talep oluşturmanız durumunda, size en yakın noktada bekleyen kuryemiz yola çıkar. Paketi sizlerden teslim alarak, alıcı adresine doğru yola koyulmaktadır.

Aracalar yüklenen kargo paketleri için kayıt oluşturarak, sizlere takip numarası veriyoruz. Bu numara sayesinde gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Alıcıya ulaşılıp, paket teslim edildiğinde sizlere de gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Teslimat süreci bu şekilde tamamlanmaktadır.

İnternet sitemiz ile vakit kaybetmeden kurye çağırabilirsiniz. Whatsapp görüşmelerinin dışında telefon ile bizleri arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara