İçeriğe geç

Balat Kurye

Balat Kurye isimli işletme olarak en büyük hedeflerimiz arasında siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmak yer almaktadır. Sunulan kurye hizmetlerinin kaliteli olarak sunulması adına pek çok çalışmayı aynı anda bünyemizde bulundurmakta ve sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin profesyonel elemanlar ile sunulması, kullanılan motorların yüksek modelli ve bakımlı olması, teknolojiden fayda sağlanılması, teslimat ve ödeme seçeneklerinin fazla olması, günün her saatinde hizmet verilmesi gibi pek çok özelliğin aynı anda hizmet bünyesinde bulunduruluyor olması sunulan hizmetlerin kalitesini artıran en önemli faktörler olmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan tüm bu özellikler düzenli aralıklar ile geliştirilmekte ve günümüz şartlarına ayak uyduracak hale getirilmektedir.

İşletme olarak çok uzun yıllardan bu yana hizmetler vermekte ve bu uzun yıllar sayesinde deneyimli ve tecrübeli bir yapıda bulunmaktayız. Bünyemizde bulunan deneyim ve tecrübe sayesinde kaliteli hizmetlerin meydana çıkmasını sağlayacak nitelikte çalışmaları yapabilmekteyiz. Kurye elemanlarımıza devamlı olarak çeşitli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetlerin sorunsuz ve hatasız olarak sunulmalarını sağlamaktayız.

Kullandığımız motosikletlerin yüksek manevra kabiliyetlerine sahip olmalarını sağlamakta ve tüm periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimiz ve cihazlarımızın devamlı olarak güncellenmelerini ve günümüz şartlarına ayak uyduracak nitelikte olmalarını sağlamaktayız. Saydığımız tüm bu özelliklerin bünyemizde bulunması sunulan hizmetlerin kalitesini artırmakta ve her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza fayda sağlamaktadır.

Balat kurye işletmesi olarak en büyük amaçlarımızdan bir tanesi de müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet alabilmeleri ve bu durumdan dolayı memnun kalmalarıdır. İşletme olarak bu amacımızı yerine getirmek adına uzun soluklu ve detaylı çalışmalar, araştırmalar ve hesaplamalar yapmakta ve bu sayede en uygun fiyatların ortaya çıkarılmalarını sağlamaktayız.

Bu çalışma ve araştırmaların yapılmaları aşamasında deneyimli muhasebe elemanları ve tecrübeli kurye elemanlarından çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bu çalışmaların yapılması aşamasında ekip olarak müşterilerimizin beklentilerini araştırmakta ve bu araştırmalar bünyesinde rakip firmaların fiyatlarının da araştırmalarını yapmaktayız. Tüm bu araştırmalar sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun fiyatların belirlenmelerini ve ortaya çıkarılmalarını sağlamaktayız.

Balat Kurye
Balat Kurye

Balat Kurye Hizmeti

İşletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanı sıra çeşitli özel gün indirimleri, indirim kodları, taksit avantajları ve kampanyaları da ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizin her zaman en uygun fiyatlar ile hizmetler almalarını sağlamaktayız. Bu uygun fiyatlar ve çeşitli indirimler ile ortaya koyduğumuz hizmetlerimiz müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve takdirlerinin kazanılması konusunda büyük fayda sağlamakta ve her zaman işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktadır. Bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımız ve ekonomist elemanlarımız günümüz ekonomik şartları, enflasyon oranları ve rakip firma fiyatları hakkında araştırmalar yapmakta ve bu sayede fiyatlarımızın devamlı olarak güncellemelerini yapmaktadırlar.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak kullandığımız kaliteli ve güvenli motorlarımız ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde çiçek ve çikolata hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman sizlerin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Çiçek ve çikolata hizmetleri her zaman sorunsuz ve hatasız olarak sizlere sunulmaktadır.

Kurye elemanlarımız çiçek ve çikolata hizmetleri özelinde kaliteli ve deneyimli kişilerden oluşmakta ve bu sayede sizlerin beğenilerinin kazanılması konusunda her zaman başrolde bulunmaktadırlar. Kullandığımız motorlarımız ekstra güvenli yapılara sahip olmakta ve bu sayede çiçeklerinizin ve çikolatalarınızın yapılarının bozulmamasına sebebiyet vermektedir.

Balat kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet bünyesinde bulunan özelliklerimiz arasında en fazla önem verdiğimiz özellik güzergâh belirleme konusu olmaktadır. Siparişlerinizin siz değerli müşterilerimize güvenli, hızlı ve profesyonel olarak ulaştırılması adına güzergâhların kaliteli olarak belirlenmesinin gerektiğini çok iyi bilmekte ve bu özelliği sağlayabilmek adına derin çalışmalar yapmaktayız.

Siparişlerinizin sizlere teslim edilmesi için kullanılacak güzergâhların belirlenmesi konusunda çevresel faktörlerden, navigasyon sistemlerinden ve adres tariflerinizden büyük oranda fayda sağlamaktayız. Trafik kazaları, yol çalışmaları, inşaatlar gibi pek çok konuyu göz önünde bulundurmakta ve bu sayede her zaman en güvenli ve en hızlı güzergâhların belirlenmesini sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara