İçeriğe geç

Aynı Gün Teslim Kurye

Kurye hizmetlerine olan ihtiyaç gün geçmeden hızla artmaya devam ediyor. Bunda pek çok faktörün etkisi var. Özellikle küreselleşme ile beraber teknolojideki gelişim, daha fazla hızlı hizmet alma ve verme ihtiyacını ortaya çıkardı. Bu sebeple de pek çok sektör ürünlerini veya belgelerini göndermek için aynı gün teslim kurye uygulamasını kullanılır.

Aynı Gün Teslim Kurye hizmetlerinden yararlanan her kişi ister müşteri olsun ister işveren kurye hizmeti veren güvenilir bir firmayla çalışmayı tercih eder. Çünkü teslimatın daha hızlı yapılacağını bilir. Çoğu şirket kendi bünyesinde bir kurye elemanı tutmaktansa bu işi bizim gibi profesyonel şekilde yapan firmalardan destek almayı tercih eder.

  • Maliyet
  • Zaman
  • Personel

Sıraladığımız bu üç başlıca sebep teslimatın daha verimli yapılabilmesi için firmamız gibi firmalara olan ihtiyacı artırmıştır. Biz de Acil Moto Kurye firması olarak bu alanda verdiğimiz profesyonel hizmetlerle müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyoruz. Hangi boyutta olursa olsun gönderilerini taşıyoruz. Dikkat, titizlik, özen bizim işimiz. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerle farklı uygulamalar yaparak bütün müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti ayağına götürüyoruz.

Çağrı merkezimizi arayan müşterimiz, istediği anda hizmet talep edebilir. Çünkü çalışma prensibimiz kesintisiz hizmet vermek üzere kuruludur. Bu sebeple personelimiz 7/24 çalışır. Özellikle aynı gün teslim kurye uygulamasını kullanmak isteyen müşterilerimiz için İstanbul içine ve dışına hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz firmamızı aradığı andan itibaren personelimiz ihtiyaca göre motosiklet veya araç seçerek kuryemizi müşterimizin adresine yönlendirir. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun, gün içinde istenilen saatte paket teslimi gerçekleştirilir.

Şehir içinde farklı hız seçenekleri ile hizmet veren firmamız, müşterilerimizin en acil taleplerini yerine getirir. Bazen bir sözleşme, bazen bir medikal ürün, ilaç, bazen de unutulmuş bir doğum günü hediyesinin son dakika hatırlanması ile telaşlı saniyeler yaşanır. Bu telaş müşterimizin cephesinde yaşanırken kuryelerimiz teslimatı en güvenilir ve hızlı bir şekilde yapacaklarını bildikleri için rahat ve serinkanlı bir şekilde davranır.

Şehirlerarası teslimat için de hizmet veren firmamız, aynı gün içinde hem paketi adresten alır hem de başka şehirde yaşayan alıcıya ulaştırır. Bu elbette ki deneyimli personelimizin her ayrıntıya dikkat etmesiyle mümkündür.

  • Müşterimizin istediği şehre uçak ne zaman kalkacak?
  • Müşteri adresinin havalimanına uzaklığı nedir?
  • Kuryemiz hangi yollardan en hızlı şekilde havalimanına nasıl varır?

Bu ve benzeri soruların cevaplarını en iyi şekilde veren personelimiz aksama olmadan gün içinde teslimatı şehir dışına da olsa yapar.

Aynı Gün Teslim Kurye
Aynı Gün Teslim Kurye

Aynı Gün Teslim Kurye Hizmeti

Aynı gün teslim kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin yapacağı tek şey, çağrı merkezimizi arayarak nasıl bir hizmet istediklerini belirtmeleridir. Verdikleri bilgilerle, personelimiz en iyi uygulamayı gerçekleştirmek için detaylardaki inceliklerle en hızlı ve en güvenilir teslimatı yapar. Trafik yoğun olsa bile kuryelerimiz, en kestirme rotayı oluşturarak hedefine en kısa süre içinde varır. Ekip içi koordinasyon, kuryelerimizin profesyonel yaklaşımı işimizdeki güveni ve hızı beraberinde getirir. Bir kurye firması için veya kurye firmasından hizmet talep eden müşteri için iki önemli hizmet unsuru vardır: hız ve güvenlik.

Güvenilir bir teslimatın elbette ki olmazsa olmazı ilk olarak kurye güvenilirliğidir. Kuryeler paketi alır almaz, yeni adrese doğru yola çıkar. Hedef alıcının lokasyonudur. Hedefe giderken de 3. bir şahısla paket paylaşımı olamaz. Gizlilik esastır. Paketin hasar görmesi, çalınması dahi söz konusu olamaz. Sahip olduğumuz motosikletler ve boyutuna göre gerektiğinde kullandığımız araçlar, en iyi donanımla, en güvenlikli şekilde kullanıma sahiptir. Paketler için muhafazayı sağlayacak olan alan özenle seçilir. En hızlı şekilde yol alırken dahi paket zarar görmez.

Aynı Gün Teslim Kurye firması olarak müşterilerimiz için güvenliğe ve hıza dikkat ettiğimiz kadar uygun maliyetlerle hizmet vermeye de çok özen gösteriyoruz. Sorunsuz teslimat yapıyoruz. Personelimizi özenle seçiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözlemleyip yeni uygulama alanlarıyla hizmet vermeye çalışıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize göre yeni bir taşıma planı oluşturarak ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz.

Bütün bu hizmetleri gerçekleştirirken de gayemiz, müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilmektir. Bunun için de hizmet verirken en uygun fiyatlarla hizmet sunmaya gayret ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara