İçeriğe geç

Ömerli Kurye

Ömerli, Çekmeköy’e bağlı olan bir mahalledir. Ömerli kurye olarak başta semtimize daha sonra İstanbul’un bütün semtlerine hizmet götürüyoruz. 7/24 çalışarak esnek çalışma saatleriyle her an teslimat yapıyoruz. Kurye hizmetlerine olan ilgi son yıllarda artmaya devam etmektedir. Firmaların ve bireysel gönderisi olan kişilerin kurye hizmetinin avantajlarından yararlanmayı tercih etmesinin en önemli unsuru, zamanın artık çok değerli hale gelmesidir.

Zaman tasarrufu yapmak isteyen, yoğun İstanbul trafiğinde kalmak istemeyenler kurye hizmetlerini sık kullanmaktadır. Müşterilerimize sağladığımız avantajlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Paketleri zamanında teslim ediyoruz.
  • Güvenliğe son derece önem veriyoruz.
  • Dakik ve dikkatliyiz.
  • Kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.
  • Hem şehir içine hem de şehir dışına hizmet götürüyoruz.
  • Kişiye özel hizmet veriyoruz.
  • Acil durumlarda en hızlı şekilde teslimat yapıyoruz.

Müşterilerimizi önceleyerek en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Personelimiz alanında hem uzman hem de tecrübeli kişilerden oluşuyor. Bu da hizmetimizin kalitesini etkiliyor. En ufak bir aksaklığın bile yaşanmaması için bütün süreçler titizlikle takip ediliyor.

Ömerli kurye hizmeti veren ekibimiz gerek bireysel gönderileri gerekse işletmelere ait olan paketleri alarak zamanında teslimat yapar. Günümüzde zamanın ve zamanlamanın önemi arttıkça kurye hizmetimizin de önemi gündeme gelmektedir. Yıllardır bu sektörde taşımacılık yapan bir şirket olarak edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda en hızlı ve güvenilir teslimatı yapmaya gayret ediyoruz.

Gayretlerimizi gören müşterilerimizin teveccühünü kazanmak, bütün gayretlere değiyor. Gerek alt yapımız gerekse teknolojik gelişmeleri takip ederek oluşturduğumuz yazılım desteği ve yeni donanımlar edinmek, sistemimizi yenilediği gibi üst düzey kalitede teslimat yapmamıza da etki etmektedir.

Hızlı bir teslimatı etkileyen faktörlerin başında sistem ve kuryeler vardır. Sistemimizi ihtiyaç duydukça yeniliyor ve zamana ayak uyduruyoruz. Kuryelerimiz de alanında tecrübeli, sürüş eğitimi almış, kavrama yeteneği yüksek kişilerden oluşur. Böylece hem donanımsal hem yazılımsal hem de kuryelerimizin yeteneği birleştiğinde kaliteli bir teslimat kaçınılmaz olmaktadır.

Kişiye özel olarak ihtiyaçlara uygun olarak planladığımız teslimat süreci, bir ekip çalışmasının yansımasıdır. Gerek saha içinde gerekse kurum içindeki personelimiz vazifelerini eksiksiz ve tam yerine getirir.

Ömerli Kurye
Ömerli Kurye

Ömerli Kurye Hizmeti

Ömerli kurye ekibimiz, güvenlik önlemlerini üst düzey tutar. Çünkü bir kurye firmasının en önemli özelliklerinden biri teslimatın hasar görmeden, zarara uğramadan gerçekleşmesidir. En güvenilir şekilde teslimat yapılması, gizlilik ilkesine dikkat edilerek gerçekleşir. Paketin sadece alıcıya verilmesi hususunda çok dikkatli hareket edilir.

Taşıdığımız paketlerin içerikleri birbirinden farklılık gösterir. Organizasyon davetiyelerinden, hediyelere, kurumsal sözleşmelere kadar pek çok farklı gönderiyi sahiplerine ulaştırıyoruz. Her gönderinin hızı, alıcısı farklı olduğu gibi teslimat sürecinin de farklılığı kişiye özel bir kurye hizmetinin de gerçekleşmesini gerekli kılar.

Paketlerin en önemli ortak özelliği bizden aldıkları özenli, dikkatli, güvenilir hizmettir. Bunlar her teslimatın önemli özelliğidir. Çağrı merkezimizi aradığınızda talep ettiğiniz hizmete göre kuryelerimiz yola çıkar ve adresinize gelip paketinizi alarak en kestirme yollardan geçerek teslimatı gerçekleştirir. Teslim edildiğinde de size geri bildirim verilir. Aynı zamanda sağladığımız takip sistemi ile paketinizin durumunu görebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Kuryelerimiz trafikte saygılı, trafik kurallarına uyan aynı zamanda da hızlı sürüşleriyle tam zamanında teslimat yapmayı başarabilen kişilerdir. Firmamızın görünen yüzü olarak kuryelerimizi özenle seçiyor, iletişim yönü kuvvetli, dikkatli, zor şartlara dayanıklı kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Ömerli Kurye firması olarak hizmetimizi en kaliteli şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin istek ve taleplerine göre hizmetimizi yeniliyor, ihtiyaçlara göre yeni seçenekler sunabiliyoruz. Farklı hızlarda farklı zamanlarda teslimat yapabilmenin esnekliğini müşterilerimize de sunuyoruz. Günün her anında hizmet talebinde bulunabilir, güvenli bir teslimat talep edebilirsiniz.

Bizim bütün amacımız yaptığımız işlerle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak. Bunun için de hem çok çalışıyor hem de hizmet kalitemizi gün be gün arttırıyoruz. Aynı zamanda bu kaliteyi sağlarken uygun bir fiyatla her müşterimizin bu hizmetimizden istifade etmesini istiyoruz. Bunun için de oluşturduğumuz farklı teslimat paketlerinde farklı fiyatlara yer veriyoruz.

Bazı faktörler var ki hesaplamalara dâhil edilmesi gerekiyor. Mesafe, boyut, hız bunlar hesaplanarak kişiye özel bir fiyat belirleniyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara