İçeriğe geç

Amasya Uçak Kargo

Havayolu taşımacılığı yenilikçi bir hizmettir. Günümüz şartlarında zamana olan ihtiyaç göz önünde bulundurulduğunda en gerekli hizmetlerden biridir. Şehir dışına gönderisi olan kişilerin hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirmek istemesiyle en çözümcü yaklaşım olarak uçak kargo kullanımı bulunur. Firmamız da uçak kargo yöntemini kullanmayı tercih eder ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak bu tercihi sunar.

Havayolu taşımacılığında hizmet verdiğimiz şehirlerden biri Amasya’dır. Amasya uçak kargo olarak hizmetlerini sürdüren firmamız, profesyonel bir kadroyla hizmet verir. Çünkü bu kargo geleneksel kargodan farklıdır. Teslimat sürecinin adım adım takip edilmesi gerekir. Uçağın kalkış saatine göre önceden bir hazırlık gerektirir. Kadromuz gerekli donanımı sağlayarak özellikle aynı gün içinde acil yapılan teslimatlarda çok hızlı ve dakik olmak zorundadır.

Aynı gün içinde teslim taahhüdü olan firmamız, hiçbir sorun yaşanmaması için her ayrıntıyı dikkatli bir şekilde kontrol eder. Paketlemeden yerleştirmeye, teslim adresinden alıcıya ulaşma süresine kadar her şey kontrol edilir. Hummalı bir ekip çalışması gerektiren havayolu taşımacılığı yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile oluşturulmuş bir hizmet alanıdır.

Amasya uçak kargo konusunda en iyi hizmeti sunmak için uzman bir kadro ile çalışan firmamızın gayesi müşterilerine yardımcı olmaktır. Havayolu taşımacılığı uluslararası kalitede taşımacılık gerçekleştiren bir sistemde kurulmuştur. Firmamız da bu sisteme göre kendi standartlarını yüksek tutar. İl dışına gönderi yapmak geleneksel yöntemlerle oldukça uzun sürer. Fakat havayoluyla gönderi yapmak mesafeye kat etmeye gerek kalmadan gerçekleşir.

Hem güvenilirliği hem de hızlı oluşu açısından müşterilerimiz için pratik ve kolay bir yöntemdir. Özellikle acil gönderisi olan bireylerin ve işletmelerin şehir dışına gönderi yapmak istediklerinde havayolu taşımacılığını kullanmaları hızlı bir yöntemdir. Bu sebeple de sık sık müşterilerimiz tarafından tercih edilir.

Firmamıza istediğiniz saatte ulaşabilmeniz için 7 gün 24 saat çalışma prensibiyle hareket eder. Gece adresinize gelip paketinizi alıp uçak kargoya teslim ederek ulaşım sağlayabiliyoruz. İsterseniz Amasya’ya ulaştığında da oradaki adrese teslimat konusunda da destek veriyoruz. Hizmetlerimizi kapsamlı tutarak siz değerli müşterilerimiz için tüm kolaylığı sunmaya çalışıyoruz.

Amasya Uçak Kargo
Amasya Uçak Kargo

Amasya Uçak Kargo Hizmeti

Amasya Uçak kargo sisteminin müşteriler için pek çok avantajı vardır. Özellikle acil ve hızlı gönderi yapmak isteyen işletme sahipleri, yüksek kalitede hizmet beklentisi içindedir. Çünkü pek çok ürün tedarik zincirini aksatmayacak şekilde ulaştırılır. Bunun anlamı da ürünlerin tüketiciye ulaşımında sorun yaşanmamasıdır.

Taahhüt ettiğimiz zamanda gerçekleştirdiğimiz teslimat müşterilerimizin memnuniyetiyle sonuçlanır. Amasya uçak kargo ile taşıdığımız pek çok ürün vardır:

  • Gıda sektörüne ait ürünler
  • Değerli eşyalar
  • Pahaca kıymetli mücevherat
  • Tablo gibi sanat eserleri
  • İşletmelerin numuneleri
  • Endüstriyel ürünler
  • Medikal ürünler

Bu ürünlerin en güvenli şekilde taşınması ve müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için dikkat ettiğimiz çok fazla ayrıntı var. Bunlardan en önemlilerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Güvenliğin sağlanması ilk sırada gelir. Özellikle pahaca değerli ürünler için güvenlik kritik önem taşır. Paketlemeden yerleştirmeye ve teslim sürecine kadar personelimiz paket takibinde bulunur.
  • Herhangi bir ürün karışıklığına, kayba müsaade edilmez. Kargo numarası ile müşterimiz de kargosunu her an takip edebilir.
  • Uçağın kalkış ve iniş saatine göre adresten alınış ve adrese bırakılış zamanı hesaplanır ve herhangi bir aksiliğe izin verilmez.

Amasya Uçak kargo firmamız, teslimat sürecinin her aşamasının özenle, dikkatle ve titizlikle takibini yapmak üzere bu alanda uzman olan kadroyla çalışır. Çünkü havayolu taşımacılığı pek çok avantaja sahip olmakla birlikte detaylı ve planlı bir sistem gerektirir. Saniyelerin bile bazen önem arz ettiği hızlı ve acil teslim edilmesi gereken paketler olabiliyor. Bu noktada hem yazılım hem de donanım olarak son derece yenilikçi ve iyi bir sisteme sahibiz.

Teknolojik olarak yeterli olmayan bir sistemle sürat sağlamak mümkün olmaz. Bu sebeple her zaman inovasyona önem veriyor. Gerektiği gibi kendi sistemlerimizi yeniliyoruz. Bu sayede de aynı gün içinde başka bir şehre kolaylıkla gönderi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Zamandan kazanan müşterilerimiz özellikle havayolu taşımacılığını tercih ediyor. Biz de iyi bir sistemle, iyi bir ekiple bu alanda en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara