İçeriğe geç

Muğla Uçak Kargo

Son yıllarda kargo sektörüne olan talebin artması ile birlikte, farklı taşıma seçenekleri devreye girerek sürecin hızlanmasına katkı sağlamıştır. Teknolojinin yaygın bir şekilde kullanılması ile birlikte insanlar arasındaki etkileşim artmış, hayat temposu hızlanmıştır.

Şehir içinde ve şehirlerarasında planlı bir şekilde ilerleyen teslimat aşaması, müşteriler için pek çok kazanç sağlamaktadır. Bizlerde kargo alanında başarılı çalışmalar gerçekleştirerek, hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz.

Şehirlerarasındaki paket gönderimleri için genellikle kara yolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Büyük ya da küçük kargo araçları düzenli aralıklara yola çıkarak farklı illere dağıtım gerçekleştirmektedir. Ancak müşteriler tarafından, yoğun bir şekilde aynı gün teslimat talebi gelmesi ile birlikte kara yolunun yetersiz olduğu anlaşılmıştır. En güncel taşıma yöntemi olan Muğla Uçak Kargo seçeneğimiz sayesinde paketleri hem hızlı bir şekilde diğer illere ulaştırıyoruz hem de yüksek kalitede taşınma imkânı sunuyoruz.

Tüm teslimat yöntemlerine oranla uçak ile gerçekleştirilen kargo süreçleri çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Hava trafiği, uzman kişiler tarafından kontrol edilerek uçaklara belirli bir rota oluşturulmaktadır. Bu sayede uçaklar hiçbir engelle karşılaşmadan, teslimat sürecine hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Muğla Uçak Kargo ile yapılan teslimatlar yüksek hizmet standartlarına göre gerçekleştirilmektedir. Ulusal ve uluslararası kalite standartlarını tüm çalışmalarımızda uygulamaktayız. Müşterilerimiz konforlu hizmetlerimizden yararlanırken, paketler en kaliteli taşıma seçeneği ile alıcıya ulaştırılmaktadır.

Muğla’dan diğer illere ya da farklı illerden Muğla’ya ulaştırmak istediğiniz gönderiler için en avantajlı seçenek Muğla Uçak Kargo olmaktadır. Türkiye’nin her noktasına, kargo ihtiyacı duyduğunuz anda paket gönderebilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hava yolu ile sağlanan ulaşım, yapılan istatistik çalışmaları neticesinde en güvenli yöntem olarak açıklanmaktadır. Kara yolu, araç yoğunluğu ve sürücü hatalarına bağlı olarak kazaya açık bir ulaşım türüdür. Bu sebeple önemli evrak, değerli eşya gibi yüksek güvenliğe ihtiyaç duyan ürünler için tercih edilmesi gereken yöntem uçak ile taşımadır.

Gönderiler taşıma sürecine başlamadan önce, personellerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır. Paketin özellikleri, içeriği, ürün miktarı ve hassasiyet derecesi gibi gönderiye ait bilgiler detaylı bir şekilde kaydedilerek, kargo süreci başlatılmaktadır.

Uçağa götürülecek kargoları, kuryelerimiz ile evlerinize gelerek teslim almaktayız. Bu sayede paketi havalimanına ulaştırmak için vakit kaybetmenize gerek kalmamaktadır. Planlama ekibi tarafından yönetilen süreç, kaliteli bir şekilde ilerlemektedir.

Uçaklarda bulunan kargo bölümü, paketlerin uçuş esnasında savrulmaması için özel olarak tasarlanmaktadır. Bizlerde, müşterilerimizin gönderilerini dayanıklı paketler ile kaplayarak, darbe almasını önlemekteyiz. Fazla ağırlığa sahip paketler ve hassas ürünler için havalimanlarında bulunan özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Uçağa yükleme ve indirme esnasında kargoları titizlikle taşımaktayız.

  • Hava dolu kargo paketleri ile yüksek koruma
  • Ağır paketlerin özel ekipmanlar ile yerleştirilmesi
  • Kırılabilecek ürünler için özenli taşıma
  • En güvenli seyahat yönteminin kullanılması.
Muğla Uçak Kargo
Muğla Uçak Kargo

Muğla Uçak Kargo Hizmeti

Muğla Uçak Kargo hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, kargo ücretlerini merak etmektedir. Yürüttüğümüz kaliteli çalışmalara ek olarak, fiyatlar konusunda da müşterilerimizi düşünmekteyiz. Piyasa şartlarına uygun ücret tarifelerimiz sayesinde, fahiş fiyatlarımız bulunmamaktadır.

Bütçenize uygun teslimat seçeneğini belirleyerek, istediğiniz adrese gönderi talebinde bulunabilirsiniz. Kargo ücretlerimiz için tek bir fiyat söylemek doğru değildir. Çünkü toplam kargo ücretlerinin belirlenmesinde çeşitli unsurlar etkili olmaktadır.

Uzak mesafeler arasında gerçekleşen kargo süreci, yakın illere gönderilen paketlere oranla daha maliyetli olmaktadır. Gönderiye ait ağırlık ve boyutlar da ücretlerin değişiklik göstermesine etki etmektedir. Bunların dışında standart kargo sürecine ek olarak talep edilen hizmetler, taşıma ücretlerinin üstüne eklenmektedir.

Müşteri temsilcimiz ile yapılan görüşmeler sırasında, gönderiye ait bilgiler talep edilerek kargo ücreti hesaplanır. Müşterimiz tarafından fiyatın onaylanması ile birlikte kargo süreci aktif hale gelir.

Uçakların büyük gövdeleri ve mühendislik hesaplamaları sayesinde taşıma kapasiteleri epey yüksektir. Normal araçlar ile taşınması zor olan yükler uçaklar aracılığı ile kolaylıkla diğer adreslere ulaştırılmaktadır.

Özellikle farklı şehirlerin arasında gönderilecek birden fazla ürün için en kolay seçenek uçaklardır. Ürünler toplu bir şekilde yüklenir ve yine tek seferde uçaktan indirilir. Diğer taşıma yöntemlerine göre çok daha kazançlı olmaktadır. Uçağın mekanizmasına zarar vermeyecek her türlü ürün kabul edilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara