İçeriğe geç

Keresteciler Kurye

İstanbul şartlarında epey zor olan kargo hizmetleri nedeniyle teslimatlar gecikmektedir. Beklenilen teslimat tarihleri dışında alıcıya ulaştırılan kargolar, şahıslar ve şirketler tarafından gecikmelerin yaşanmasına yol açmaktadır. Yoğun trafik içerisinde zorlukla hareket eden kargo araçları mesai bitiminde ürün teslimatı yapmayı bırakmaktadır. Ancak firmamız hızlı hareket edebilme avantajına sahip motorları ile istenilen saatte paketleri belirlenen konuma ulaştırabilmektedir. Üstelik çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Günün hangi saatinde olursa olsun bizlere emanet edilen kargoları alıcıya ulaştırıyoruz.

Profesyonel sürücülerimiz aktif trafik içerisinde rahatlıkla hareket edebilme özelliğine sahiptir. Araçların hareket etmekte dahi zorlandığı alanlar motorlarımız ile kolaylıkla aşılabilmektedir. Bu sebeple binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen Keresteciler kurye, sizlerin yerine paketleri taşıyarak trafikte geçireceğiniz uzun saatleri ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle konforlu hizmetlerimiz aracılığı ile uzak yakın fark etmeksizin tüm adreslere iletim sağlayabilirsiniz.

Şirketler için ekonomik öneme sahip süreler, hızlı teslimatlarımız ile kazanca dönüşmektedir. İnternet aracılığı ile gönderilemeyen sözleşme ve şirket evrakları gibi önemli dosyaları istediğiniz saat aralıklarında karşı firmaya ulaştırmaktayız.

Kargo faaliyetlerimizin tamamında müşteri odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Acil kuryeye ihtiyaç duyan ya da paketlerini güveni bir kurye aracılığı ile iletmek isteyen müşterilerimiz için her bütçeye uygun fiyatlar oluşturmaktayız. Müşterimiz tarafından belirlenen kargo teslimat seçenekleri fiyatların oluşmasını sağlamaktadır. Böylelikle her müşterimiz kendi bütçesine uygun iletim şekillerinden yararlanabilmektedir.

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmeler sırasında sizlere yöneltilen sorular ile seçenekleri belirlemekteyiz.

  • Gönderen ile alıcı adres arasında ki uzaklık,
  • Teslim edilecek pakete ait özellikler ve boyutu,
  • Acil kurye ya da VIP hizmet gibi farklı seçenekler fiyatları belirlemektedir.

Fiyatlandırmalarımızın tamamı müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Tüm müşterilerimiz uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Keresteciler kurye, uzman ekibi ile teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Keresteciler Kurye
Keresteciler Kurye

Keresteciler Kurye Hizmeti

Kargo firmalarının birçoğu yalnızca mesai saatleri içerisinde çalışmalarını yürütmektedir. Hayatın hiç durmadığı İstanbul’da mesai saatleri içerisinde yapılan teslimat yöntemi yetersiz kalmaktadır. Bu alanda bulunan eksikliği fark eden firmamız, müşterilerimiz ihtiyaç duydukları her an ulaşabilsin diye 7/24 çalışma prensibi ile hareket etmektedir. Çalışmalarımız sayesinde gece geç saatlerde de olsa paket teslim ihtiyacı duyan tüm müşterilerimize teslimatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Önemli yol güzergâhlarında müşteri çağrısı bekleyen Keresteciler kurye, bildirim geldiği an yola çıkmaktadır. Bizlere belirttiğiniz adrese gelerek paketi sizden teslim almaktadır. Alınan paket, özelliğine göre motorun taşıma bölümüne özenle yerleştirilir. Ardından kuryemiz alıcı adrese doğru hızla yola koyulmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz her an acil kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aninden gelişen ihtiyaçlar neticesinde paketlerin çok kısa süre içerisinde iletilmesi gerekmektedir. Havaalanı, otogar, tren garı ya da iskele gibi noktalardan bizlere ulaşan müşterilerimiz binecekleri araçları kaçırmadan önce, ihtiyaç duydukları kişisel eşyaları ulaştırmamızı istemektedir. Bu talepler neticesinde geliştirdiğimiz acil kurye, normal teslimatlardan farklı olarak bir saatten kısa bir süre içerisinde paketleri sizlere teslim etmektedir.

Acil kurye talebinde bulunan müşterilerimiz tarafından çoğunlukla, kimlik kartı, ehliyet, pasaport ya da cüzdan gibi önemli ürünlerin teslimatı istenmektedir. Günün hangi saatinde olduğu fark etmeden tüm taleplere cevap vermekteyiz. Teslimatın yapılacağı mesafelerin bizim için önemi yoktur. İki yaka arasında da ürün teslimatı isteyebilirsiniz, iki mahalle sonrası için de ürün teslimatı isteyebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerin tamamında güvenli ve hızlı teslimat ön plandadır.

Firmamızda bulunan tüm motorlar ve araçlar güncel modellerden tercih edilmektedir. Gelişmiş özelliklere sahip motorlar ile paket ulaştırma hizmetlerimiz hem daha kaliteli olmakta hem de daha kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Manevra gücü yüksek bu araçlar ile sıkışmış trafik içinde hareket etmek kolaylaşmaktadır. Kurulduğumuz tarihten bu güne kadar kaliteli hizmet verebilmek için altyapı ve ekipmanlarımızı geliştirmekteyiz. Motorlarımızda bulunan son teknoloji navigasyon cihazları sayesinde bizlere iletilen adreslere ulaşım oldukça kolay sağlanmaktadır.

Taşıdığımız kargoların hasarsız bir şekilde ulaşması için, araçlarımızı kullanan profesyonel sürücülerimiz özenli davranmaktadır. Bu sayede ne kadar hızlı olursa olsun ürünler sarsılmadan teslim edilmektedir. Motorlarımız yiyecek türlerini de taşımaya elverişlidir. Sıcak ya da soğuk havalardan etkilenmeden uzak noktalar bile güvenle ulaştırılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara