İçeriğe geç

Edirne Uçak Kargo

Edirne uçak kargo isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana kargo sektöründe hizmet sunmakta ve sunduğumuz bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, beğenilerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İşletme olarak her zaman güvenli hizmetler sunmakta ve bu güvenli hizmetler sayesinde müşterilerimizin bizlere karşı olan güven duygularının gelişmesini sağlamaktayız.

İşletme olarak bizlere teslim ettiğiniz ürünlerinizin tamamını dikkatli ve detaylı bir şekilde havalı ambalajlar ile paketlemekte ve bu sayede ürünlerinizin gideceği adreslere ulaştırılmaları aşamasında en ufak bir olumsuzluk yaşanmaması sağlanmaktadır. Ayrıca tüm kargolarınız teknolojik sistemlerimize kayıt edilmekte ve takip numaraları verilerek her aşamada dikkat bir şekilde takipleri yapılmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olmasına, güvenli olmasına, uygun fiyatlı olmasına, bakımlı ve yüksek modelli araçlar ile sunulmasına, hizmet veren elemanların profesyonel olmalarına çok fazla dikkat etmekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz ürünleriniz paketleme aşamasından sonra havalimanlarına götürülmekte ve kargo uçaklarına yerleştirilmeleri yapılmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz kargo hizmetinin tüm bu aşamaları büyük bir titizlik ve özen içerisinde yerine getirilmekte ve bu sayede her zaman müşterilerimizin memnun kalacağı şekilde hizmetler sunulmaktadır. Kargo sektöründe hizmet veren işletmemizin en büyük amacı müşterilerimizin memnuniyetleridir.

Edirne uçak kargo işletmesi olarak her zaman sorunsuz ve hasarsız şekilde hizmetler sunabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kargolarınızın kargo uçaklarına götürülmesi aşamasında hasar görmemeleri adına araçlarımız güvenli bir yapıya sahip olmaktadır. Araçlarımızın ürün taşıma kısımlarının yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplanmış olması sunulan hizmetin güven seviyesini artırmaktadır.

Ayrıca bünyemizde hizmet veren kargo elemanlarımızın mesleklerinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşuyor olması da sunulan hizmetin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadır. İşletme olarak bünyemizde her zaman paketleme makinaları ve cihazları kullanmaktayız. Bu makine ve cihazlar sayesinde kaliteli, hasarsız ve sorunsuz hizmetler sunabilmekteyiz.

Bizlere sipariş ettiğiniz kargolarınızın uçaklara nakliyesi ve yeni adreslerinde teslim alınması aşamalarında her zaman kaliteli ve dikkatli hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri sunma aşamasında teknolojik sistemlerimizden, deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamakta ve sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Edirne Uçak Kargo
Edirne Uçak Kargo

Edirne Uçak Kargo Hizmeti

Edirne uçak kargo işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlamalarına yardım eden hızlı hizmetler sunmaktayız. Bizler emanet ettiğiniz kargolarınız güvenlik aşamalarından geçtikten sonra hızlı bir şekilde kendi araçlarımıza yüklenmektedir. Araçlarımıza yüklenen kargolarınız havalimanlarına götürülerek kargo uçaklarına yerleştirilmektedir.

Uçak kargo yöntemi hızlı olması adına müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Kargolarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman o bölgede hizmet veren kargo elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve kendi araçlarımız ile yeni adreslerine teslimatları sağlanmaktadır. Araçlarımızın kullanımı aşamasında hizmet veren şoför elemanlarımız mesleklerinde yetenekli, tecrübeli elemanlardan oluşmakta ve bu sayede sunulan kargo hizmetinin hızlı bir şekilde sunulmasına yardım sağlamaktadır.

Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemler, cihazlar ve makinalarda sunulan kargo hizmetinin hızını artıran etkenler arasında ilk sıralarda yer almaktadırlar. Müşterilerimizin kargo hizmetinden en büyük beklentileri arasında hızlı olması yer almaktadır. Biz de işletme olarak bu beklentinin farkında olmakta ve o şekilde hizmetler sunabilmek adına çok yoğun çalışmalar sergilemekteyiz.

Edirne Uçak kargo sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sunulan hizmetin kalitesini artırabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve özellikle elemanlarımızın profesyonel olmalarına çok özen göstermekteyiz. Kargo elemanlarımızın işe alımları aşamasında pek çok sınav ve testten geçirmekte ve bu sınav ve testlerde başarılı olan kişilerin işe başlayışlarını yapmaktayız. Ayrıca kargo elemanlarımızı işe almadan önce aynı hizmette uzun yıllar boyunca sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak sunmaktayız.

Bünyemizde hizmet veren profesyonel kargo elemanlarınıza düzenli ve detaylı olarak hizmetler vermekte ve bu hizmetler sayesinde sunulan hizmetin kaliteli, hızlı ve güvenli olarak sunulmasını sağlamaktayız. İşletme olarak elemanlarımıza verdiğimiz önem sunulan hizmetin kalitesini artırmaya fayda sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara