İçeriğe geç

Göztepe Kurye

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olarak bilinen Göztepe, Kadıköy’ün en büyük yeşil alanına sahip semtidir. Gerek konutlarıyla, ahşap köşkleriyle dikkat çeker gerekse ticari olarak kullanılan ofisleriyle işverenlerin bulunduğu bir semttir. Firmamız burada artan kurye taleplerini karşılamak için Göztepe kurye uygulamasıyla hizmet verir.

Kuryelerimiz hizmet verdiği semtin bütün sokaklarını ve caddelerini iyi bilir. Bu sebeple de bir hizmet talebi olduğunda müşterimizi bekletmeden en hızlı şekilde adresine ulaşılabilir. Müşterilerimizin de istediği budur. Kurye hizmetinden bekledikleri hız ve güvenilirliktir. Biz de firma olarak en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

 • Kuryelerimiz tecrübeli kişilerden oluşur.
 • Dakik bir hizmet verebilmek için iyi bir donanıma sahibiz.
 • Sağlam alt yapımız sayesinde aksaklık olmayan bir hizmet veriyoruz.
 • Trafik ne kadar kalabalık olsa da biz kaliteli motosikletlerimizle hızlı ulaşım sağlıyoruz.
 • Güler yüzlü ekibimiz, iletişimi güçlü bağlantılar kuruyor.
 • Hijyene dikkat ederek paketi muhafaza ediyoruz.
 • Özel ambalaj sistemimiz sayesinde en hassas paketleri bile hasar görmeden taşıyoruz.
 • 24 saat boyunca hizmet veriyoruz.

Göztepe kurye sistemimizi kullanıp memnun kalan müşterilerimiz, bizimle yıllardır çalışmaya devam eder. Hem var olan müşterilerimiz hem de potansiyel olarak var olacak müşterilerimiz için kesintisiz hizmet vererek gece boyu da teslimata devam ediyoruz. Acil gönderiler olduğunda verilen adrese hızlıca ulaşım sağlıyoruz. Yenilikçi anlayışımız motosikletlerin donanımını da yenileyerek en hızlı teslimatın gerçekleşmesini temin eder. Bu sayede de aksayan, verdiğimiz dakikadan şaşan bir paketimiz pek görülmez.

Elbette ki sorunlar doğaldır ve sorunla karşılaşmamak mümkün değildir. Bir problem olduğunda ekip arkadaşlarımız hemen müdahale ederek aksama olmadan paketlerin teslimini gerçekleştirir. Gerek semt sakinlerimiz gerekse işverenlerin paketlerini taşıyoruz. Her bir paket içeriği birbirinden farklı olsa da teslim saatleri, ulaşılacak adres farklı olsa da teslimatı her müşterimizin isteğine göre gerçekleştiriyoruz. Bunun için de kurum içi çalışan ekibimiz, arka planda pek çok detaya dikkat ediyor, kuryelerimizi en iyi şekilde yönlendiriyor.

Ekip olarak özveriyle çalıştığımız için kaliteli bir hizmet veriyoruz. Çünkü her müşterimizin isteği ve gideceği semt farklıdır. Bütün bu istekleri yerine getirebilmek için de iyi bir planlama, güçlü bir altyapı ve uzman bir kadroya ihtiyaç var. Kurduğumuz kurye sistemi sayesinde, donanım ve yazılım olarak da güçlüyüz. İstenilen saatte istenilen yerde istenilen teslimatı kaliteli bir şekilde yerine getirebiliyoruz.

Göztepe Kurye
Göztepe Kurye

Göztepe Kurye Hizmeti

Göztepe kurye sistemimiz sayesinde kurye hizmetlerimizde aksamalara izin vermiyoruz. Arka planda hummalı çalışmalar yapılsa da müşterilerimiz bir kurye hizmetinin avantajlı yanlarını görüyor ve istifade ediyor. Her müşterimizin ihtiyaç duyduğu ve talep ettiği hizmet farklı olabiliyor. O yüzden de hizmet seçeneklerimiz çoktur:

 • Arabalı kurye
 • Motosikletli kurye
 • Gece hizmet kuryesi
 • Acil kurye
 • Uçak kurye

Sıraladığımız hizmetlere ek olarak da müşterimizin talebine göre yeni seçenekler oluşturarak destek oluyoruz. İşletmeler ve işverenler bazen evrak yollamak istiyor bazen de numunelerini göndermek istiyor. Bu, yakın bir firmaya da olabiliyor, Avrupa Yakası’nda en uzak adrese de olabiliyor. Her teslimatta beklenen en önemli şey ise o teslimatın güvenilir şekilde gerçekleşmesidir. İstenen hızda alıcıya ulaşıldığında müşterilerimize paketin teslim edildiğini belirten bir mesaj yollanır. Zaten müşterimiz isterse takip numarasıyla paketinin durumunu izleyebilir.

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan firmamız, yazılım ve donanım noktasında sürekli kendisini yeniler. Bu yüzden de gerek takip sistemiyle hızlı ve güvenilir teslimatı kolaylıkla gerçekleştirir. En önem verdiği şey, müşterilerinin güvenini kaybetmemektir. Yıllarca emek verdiği güvenli teslimat sisteminin devamı için titiz çalışmalar yürütmektedir.

Göztepe Kurye olarak verdiğimiz hizmetlerin en iyi kalitede olmasını istiyoruz. Bunun için de personelimizle beraber kesintisiz çalışmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda bu hizmetlerin makul ücretlerle her müşterimize ulaşmasını arzu ediyoruz. Uygun fiyatlarla güvenilir teslimatın adresi olarak anılmak istiyoruz. Elbette ki her müşterimizin ihtiyacı olan ve talep ettiği hizmet seçenekleri birbirinden farklıdır. Bu seçeneklere göre fiyatlar oluşsa da bizim amacımız temelde, her teslimatın en uygun şekilde gerçekleşmesini temin etmektir. Bunun için de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara