İçeriğe geç

Soğanlık Kurye

Soğanlık kurye isimli işletme olarak uzun senelerden bu yana kurye hizmetleri sunmakta ve sunduğumuz hizmetlerin en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak olmaktadır. İşletme olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak adına pek çok çalışma, araştırma, gelişme ve hesaplamalar yapmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin tüm aşamasında çeşitli özellikler bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde her zaman sorunsuz ve hasarsız kurye hizmetlerinin ortaya çıkmalarını sağlamaktayız. Teknoloji kullanımlarının fazla olması, kurye elemanlarının deneyimli ve tecrübeli yapılara sahip olması, kullanılan tüm motosikletlerin yüksek modelli ve bakımlı olması sunulan hizmetlerin müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmasına sebebiyet vermekte ve bu sayede işletmemiz her zaman kalite olarak en üst basamaklarda yer almaktadır.

İşletme olarak fiyatlarımız konusunda da uzun soluklu çalışmalar yapmakta ve müşterilerimize en uygun fiyatları vererek onların memnuniyetlerini kazanmaktayız. Uygun fiyatlarımızın ortaya çıkması aşamasında uzun soluklu toplantılar ve hesaplamalar yapmaktayız. Müşterilerimizin bizler ile kaliteli ve kesintisiz iletişim kurmaları ve bu iletişimler sayesinde ihtiyaç duydukları tüm bilgilere kolay bir şekilde ulaşması da memnuniyet seviyelerinin yükselmelerini sağlamaktadır. Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın güler yüzlü, saygılı ve kibar yapılara sahip olması da sunulan hizmetlerin kalitelerini artırmakta ve bu kalite sayesinde müşterilerimizin memnuniyetleri, beğenilerini, takdirleri, övgüleri ve beğenileri kazanılmaktadır. İşletme olarak her zaman en büyük amacımız sizlerin memnuniyetlerini kazanmak olacak ve bu doğrultuda hizmetler sunacağız.

Soğanlık kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize bol özellikli kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak siz değerli müşterilerimize pek çok farklı durumlarda çeşitli indirimler ve kampanyalar sağlamakta ve çok daha uygun fiyatlara hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Sepetlerinizde indirim, belli miktarlara ulaşma indirimleri, aylık indirim kodları, özel gün indirimleri, sipariş verme sayılarına göre indirimler gibi pek çok indirimler bünyemizde bulunmakta ve bu sayede müşterilerimizin her zaman en uygun fiyatlar ile hizmetler almalarını sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan hizmetlerin tamamı ekonomi konusunda profesyonel yapılara sahip olan muhasebe elamanlarımız tarafından belirlenmektedir.

Bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımız ekonomi konusunda çok fazla bilgilere sahip olmakta ve bu bilgiler dâhilinde uzun araştırmalar ve hesaplamalar yaparak tüm indirimlerimizi ortaya çıkarmaktadırlar. Bünyemizde bulunan tüm indirimler müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla beğenilmekte ve gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Bünyemizde bulunan tüm indirim kodları, indirimler ve kampanyalar sürekli olarak artırılmakta ve müşterilerimizin çok daha fazla kullanılması konusunda araştırmalar yapılmaktadır. Yeni üye indirimleri, belli süreler aktif olma indirimleri gibi pek çok indirim çeşitleri bünyemize eklenmektedir.

Soğanlık Kurye
Soğanlık Kurye

Soğanlık Kurye Hizmeti

Soğanlık Kurye olarak siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe uzun senelerden bu yana hizmetler sunmakta ve bu hizmetleri sunma aşamasında hizmet veren kurye elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda detaylı ve düzenli eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde her zaman sorunsuz, hasarsız ve güvenli hizmetler ortaya konulmakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Ürün bilgileri eğitimleri bünyesinde hizmete konu tüm ürünlerin hassasiyet yapıları anlatılmakta ve bu hassasiyet yapılarına göre özel davranışlar ile hizmetlerin sunulması sağlanmaktadır. Özel davranışlar ile sunulan kurye hizmetleri sayesinde ürünlerin en ufak bir zarar bile görmemesi sağlanmakta ve bu sayede müşterilerimizin sağlam şekilde kurye hizmetleri alabilmeleri amaçlanmaktadır.

Soğanlık kurye işletmesi olarak kullandığımız tüm motosikletlerimizin bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmakta ve ayrıca gerekli görüldüğü zamanlarda yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamaktayız. Ayrıca bu motorları kullanan kurye elemanlarımıza motor kullanımları konusunda detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde de müşterilerimizin ürünlerini en hızlı olacak şekilde teslim almalarını sağlamaktayız.

İşletmemizin bu şekilde hızlı hizmetler sunuyor olması her zaman sunduğumuz hizmete karşı olan taleplerin fazla oranda artış göstermesini sağlamakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluklar duymaktayız. Kurye sektöründe hizmet alan insanların tamamı her zaman hızlı hizmet alma konusunda istekli yapılara sahip olmaktadırlar. Bizlerde insanların isteklerini yerine getirmek adına detaylı hizmetler sunmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara