İçeriğe geç

Akçaburgaz Kurye

Akçaburgaz kurye hızlı, güvenli ve ekonomik acil moto kurye hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir. İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenilir bir teslimat hizmeti veriyoruz. Firmamız, alanında deneyimli ve profesyonel olan kuryelerini, trafiği ve yol koşullarını göz önünde bulundurarak yönlendirmektedir. Bu sayede, gönderileriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.

Akçaburgaz kurye, gönderilerinizin güvenli bir şekilde edilmesini sağlamak için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Firmamız, motorlu kuryelerini sürekli olarak eğitmekte ve denetimlerden geçirmektedir. Bu sayede gönderileriniz her zaman güvende kalmaktadır. Ekonomik ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktayız. Firmamız, gönderilerinizin ağırlığı ve mesafesine göre size en uygun fiyat teklifini sunmaktadır.

Trafik sorununu artık dert etmeyeceksiniz. Firmamız, trafiği büyük bir sorun olarak görmemektedir. Çünkü motorlu kuryelerimiz en hızlı ve en iyi rotayı kullanarak bu sorunu ortadan kaldırıyor. Bu sayede sizler de zaman kazanmış oluyorsunuz. Sizin yerinize teslimatınızı yapıyoruz. Hangi konumda olursanız olun, sizin istek ve ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için yola çıkıyoruz. Paketlerinizi, kargonuzu istediğiniz konumdan alıp, size ya da belirttiğiniz konuma teslim ediyoruz.

Hiçbir gönderiniz artık zarar görmeyecek. Güvenlik önlemlerinin en üst seviyede tutulduğu taşımacılık hizmetimizde gönderilerinize hiçbir zarar gelmeyecek. En kaliteli hizmet için tüm şartları sağlayan firmamız, sizinle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. İş yerinizden çıkamıyor musunuz? Acil bir gönderiniz mi var? Bizimle iletişime geçmeniz sorununuzun çözümü için yeterli olacaktır.

Birçok hizmetimizle her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Bizimle beraber zaman da kazanmış olacaksınız. Piyasadaki diğer firmalara göre oldukça uygun fiyatlarımızla, ucuza en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Biz ne zaman isterseniz, nerede isterseniz oradayız. Güler yüzlü personellerimiz sorunlarınızı çözmek için çalışmaktadır. Yenilikçi yaklaşımımız, modern hizmet anlayışımızla kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Günümüzde trafik sorunu büyüyerek artmaktadır. Biz de bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Trafik derdiniz kalmayacak.

Akçaburgaz Kurye
Akçaburgaz Kurye

Akçaburgaz Kurye Hizmeti

Firmamız müşterilerine, müşteri memnuniyeti prensibiyle her türlü hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin bazılarına değinecek olursak, bu hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • Belge ve evrak teslimatları
 • Paket ve kargo teslimatı
 • Eczane ürünlerinin teslimatı
 • Market ürünlerinin teslimatı
 • Restoran ürünlerinin teslimatı
 • Özel paketlerin teslimatı
 • Acil durum teşkil eden paketlerin teslimatı
 • E-ticaret ürünlerinin teslimatı
 • Araç ve gereçlerin teslimatı

Saydığımız hizmetlere ek olarak birçok hizmetimiz mevcuttur. Müşteri memnuniyeti ilkesini her hizmetimize uyguluyoruz. Amacımız, siz değerli müşterilerimizi her daim mutlu etmektir. Sizler mutlu olursanız bizler de mutlu oluyoruz. Geniş hizmet yelpazemizle her zaman hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve kusursuz hizmeti sunmak için varız.

Firmamız Akçaburgaz kurye,birçok avantaja sahiptir. Avantajlarımız saymakla bitmez. Sizlere fikir olabilmesi için avantajlarımızdan bazılarını saymak istiyoruz. Sunduğumuz avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Hızlı teslimat hizmeti
 • Güvenilir bir hizmet anlayışı
 • Piyasaya göre oldukça hesaplı fiyat politikası
 • Uzman ve eğitimli motorlu kuryeler
 • Geniş hizmet yelpazesi
 • Geniş bir hizmet ağı
 • Müşteri hizmetleri desteği
 • Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı
 • Her türlü teslimatın yapılması
 • Trafik sorununu çözmek

Akçaburgaz kurye saydıklarımız gibi birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlarımızla sektörde önemli bir yer edindik. Sizler de bu avantajlardan her zaman faydalanabilirsiniz. Günümüzde önemli bir konumda bulunan moto kurye hizmetimiz işlerinizi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracaktır. Siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Akçaburgaz kurye ile iletişime geçmek çok kolaydır. Sizler de istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayabilir ve kurye talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Bize konumunuzu bildirmeniz size en hızlı ve güvenli hizmeti sunmak için yeterli olacaktır. Bizler sizler için çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firmamıza istek ve taleplerinizi bildirdiğiniz takdirde, istek ve taleplerinizi karşılamak için hemen harekete geçiyoruz. Böylelikle sizlere zaman kazandırıyoruz. Nerede olursanız olun, bizden motorlu kurye talebinde bulunabilirsiniz. Moto kuryelerimiz en hızlı ve güvenli bir şekilde bulunduğunuz konuma gelecektir. Gönderiniz her ne olursa olsun, gereken önemi verip, zarar görmeyecek bir şekilde teslimatını yapacaktır.

Müşterileriyle çalışmaktan her zaman mutluluk duyan firmamız, en kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmet anlayışıyla her daim hizmetinizdedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara