İçeriğe geç

İpsala Kurye

İpsala kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin sorunsuz, hatasız ve kaliteli olabilmesi adına her aşamada teknolojiden çok büyük faydalar sağlamaktayız. Teknoloji kullanımı sunduğumuz hizmetler için çok önemli bir noktada yer almakta ve sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasında büyük faydalar sağlamaktadır. Teknoloji kullanımı sayesinde siparişlerinizin güvenli bir şekilde sizlere ulaşmasını, adreslerinize giden güzergâhların sorunsuz şekilde belirlenmesini, ödeme yöntemlerimizin sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktayız. Bünyemizde kullandığımız teknolojik sistemlerimiz bilgisayar işletmenlerimiz tarafından kontrol edilmekte ve düzenli olarak tüm güncellemeleri yapılmaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişleriniz anlık olarak bizlere iletilmekte ve sunulan hizmetlerin en hızlı şekilde meydana getirilmeleri konusunda büyük fayda sağlamaktadır.

Teknoloji kullanımı sunduğumuz hizmetlerin günümüz şartlarına ayak uydurması konusunda her zaman en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Bünyemizde kullandığımız navigasyon sistemlerimiz adreslerinize giden güzergâhların kaliteli ve doğru bir şekilde belirlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımız arasında kullanılan teknolojik sistemler sayesinde siparişlerinizin hangi aşamada olduğu anlık olarak değiştirilmekte ve sizlerin kaliteli sipariş takipleri yapabilmeniz sağlanmaktadır. Teknolojik sistemlerimizin kaliteli olması sunulan hizmetlerin her aşamasında üst düzey kalite yakalayabilmemizi sağlamakta ve bu sayede hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktadır. Ayrıca tüm kurye elemanlarımıza teknoloji kullanımları hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede en ufak bir sorun dahi yaşanmadan hizmetlerin sunulmasını sağlamaktayız.

İpsala kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren personellerimizin profesyonel yapılara sahip olmaları konusunda geniş çaplı çalışmalar yapmaktayız. Kurye personellerimizin işe alımları aşamasında mesleklerinde uzun yıllardan bu yana sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak sunmakta ve bu sayede direkt olarak profesyonel hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlamaktayız. Ayrıca işe alım aşamasında kurye personellerimizin pek çok sınavdan geçirilmelerini sağlamakta ve bu sınavlar sayesinde deneyimli ve tecrübeli elemanların işe alınmalarını ve sundukları hizmetler sayesinde sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasını amaçlamaktayız. Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın sayıları da çok fazla şekilde yer almakta ve bu sayede her zaman en hızlı hizmetlerin meydana çıkmalarını sağlamaktayız.

İpsala kurye olarak anlaşmalı olduğumuz uzman eğitim işletmeleri aracılığı ile tüm kurye personellerimize kaliteli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde her zaman kaliteli hizmetlerin meydana çıkmalarını sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan kurye elemanlarımızın koordineli bir şekilde hizmet vermeleri de pek çok alanda kalitenin gün yüzüne çıkmasını sağlamaktadır. Kurye elemanlarımızın aralarında kullandıkları özel iletişim sistemleri sayesinde tüm çevresel faktörler hakkında bilgi alışverişi yapılması sağlanmakta ve bu sayede en doğru ve en kaliteli güzergâhların belirlenmesi sağlanmaktadır. Bu özellikler ışığında sunulan kurye hizmetleri her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır.

İpsala Kurye
İpsala Kurye

İstanbul İpsala Kurye Hizmeti

Çiçek hizmetleri konusunda her zaman kaliteli hizmetler sunan işletmemiz bu özelliği sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktadır. Deneyimli ve tecrübeli kurye elemanlarımız, hızlı ve güvenli motorlarımız, teknolojik sistemlerimiz sayesinde her zaman çiçek hizmetlerini en kaliteli şekilde meydana getirmekteyiz. Çiçek hizmetleri bünyesinde bulunması gereken en önemli özellikler hızlı bir şekilde sunulması ve çiçek yapılarının bozulmamasıdır. Biz de işletme olarak bu özellikleri yerine getirebilmek adına motor güçleri ve güvenlik seviyeleri yüksek olan motorlar kullanmaktayız. Çiçek hizmetleri deneyimli elemanlarımız tarafından her zaman en hızlı ve güvenli şekilde meydana çıkarılmakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması hedeflenmektedir.

İpsala kurye işletmesi olarak en önemli ödeme seçenekleri arasında yer alan EFT ve FAST ödeme seçeneğini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu ödeme seçeneği özelinde pek çok IBAN ve hesap numaralarımız bulunmakta ve sizlere sunulmaktadır. Bu ödeme yöntemi sayesinde tüm müşterilerimiz internet bankacılık uygulamaları aracılığı ile ödemelerini saniyeler içerisinde yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

EFT ve FAST ödeme yöntemi müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yöntem sayesinde müşterilerimiz kolay bir şekilde ödemelerini yapabilmekte ve bu sayede maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. EFT VE FAST ödeme yöntemi sayesinde her zaman müşterilerimizin üst düzey memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara