İçeriğe geç

Suadiye Kurye

Çeşitli ürünlerin, eşyaların ve malzemelerin bir noktadan alınarak başka noktalara ulaştırılmasına kargo taşımacılığı denilmektedir. Kargo hizmetleri esnasında paketlerin boyutu, teslimat adresi ve ağırlığı oldukça önemli unsurlardır. Yirminci yüzyılın başında kullanılmaya başlayan kargo hizmetleri, son yıllarda teknolojide yaşanan gelişmeler ve alt yapı hizmetleri sayesinde çok daha yoğun bir tempoda yürütülmektedir.

Bizlerde kargo sektöründe başarılı çalışmalar gerçekleştirerek, müşteri talepleri doğrultusunda kurye hizmetleri vermekteyiz. Gönderilerin boyutları ve teslim edileceği adresin uzaklığına bağlı olarak farklı teslimat yöntemlerimizden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bunlar; arabalı kargo, uçak kargo ve motor ile kargo şeklindedir.

Son yıllarda trafikte yaşanan yoğunluk nedeniyle, iletilmek istenen kargolarda gecikmeler yaşanmaktaydı. Firmamız, Suadiye kurye hizmetlerinin arasına, motor ile teslimatı ekleyerek kargo sürecini kısaltmaktadır. Paketlerinizi aynı gün içerisinde ulaştırmak ve trafik ile uğraşmak istemiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Üstelik nerede olursanız olun, kuryemiz gelerek paketi bizzat teslim almaktadır. Bulunduğunuz yerden İstanbul’un her noktasına kargo talebinde bulunabilirsiniz.

Kargo araçları içerisinde en fazla manevra ve hareket kabiliyetine sahip olan seçenek motordur. Büyük araçların aksine mahalle araları, dar yollar, engebeli araziler gibi zorlu yollarda hızlıca hareket edebilmektedir. Bu sayede ilerlemeyen trafik içerisinde bile zaman kaybetmeden yol almaktadır.

Suadiye kurye çalışmalarımız sayesinde, kargo teslimatlarını çok kısa sürelerde gerçekleştiriyoruz. Gönderileri, İstanbul’un en uzak noktasına bile aynı gün içerisinde ulaştırmaktayız. Kargo hizmetlerimizden yararlanarak, zamandan tasarruf edebilir ve işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak oldukça kolay. Bekleme süresi olmadan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, kurye randevusu oluşturabilirsiniz. Sizlere, en yakın noktadaki kuryemiz yönlendirilmektedir. Herhangi bir belge süreciyle de uğraşmanıza gerek yoktur. Tüm işlemleri sizler için gerçekleştirerek, paketi hızlıca teslim ediyoruz.

Suadiye Kurye
Suadiye Kurye

Suadiye Kurye Hizmeti

Teslim sürecimiz müşterilerimize vakit kaybettirmeden ilerleyecek şekilde planlanmaktadır. Hızlı ilerleyen günlük hayatınızda ya da işyerinde çalışmaya devam ederken, kurye talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, 7/24 sizlere hizmet verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden tek tıkla talep oluşturabilir ya da whatsapp işletme hesabımız aracılığı ile istediğiniz her an iletişime geçebilirsiniz. Paket özelliklerine göre, sizlere en uygun araç tipi belirlenerek detaylı bir şekilde bilgilendirme yapılmaktadır.

Suadiye Kurye talebinin onaylanmasının ardından, bulunduğunuz adrese gelmek üzere kuryemiz yola çıkmaktadır. Farklı teslimat seçeneklerimiz sayesinde, bu süreci hızlandırabilirsiniz. Paket teslim alındıktan sonra gerekli kayıt işlemleri yapılarak, kayıp veya karışma durumlarının oluşması engellenmektedir. Gönderiye özel barkod numarası verilmekteyiz. Kuryemiz, belirtilen adrese ulaşmak amacıyla yola çıkmaktadır.

Kargo aşamasında, paketinizin nerede olduğu ile ilgili bilgi almak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Paket alıcıya teslim edildikten sonra, sizleri bilgilendiriyoruz.

Teslimat süreçlerimizin tamamı en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlere belirtilen tahmini teslimat saatlerinde herhangi bir değişiklik yaşanmamaktadır. Ancak farklı içeriklere sahip paketler arasında, acil teslim edilmesi gereken ürünler bulunmaktadır. Teslimat sürelerinde farklılık olan hizmet seçeneklerimiz sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz yöntemi tercih edebilirsiniz.

 • Normal (standart) kurye: Herhangi bir aciliyeti bulunmayan gönderiler için tercih edilmektedir. Paketi sizden teslim aldıktan sonra yaklaşık 180-240 dakika içerisinde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.
 • Express kurye: Normal teslimat sürecine göre daha kısa zamanda ulaştırmanız gereken kargolar için tercih edebilirsiniz. Teslimat süreleri 90-120 dakika arasına düşmektedir.
 • VIP kurye: Bu teslimat yönteminde yalnızca sizin paketiniz taşınır. Böylelikle acil teslim edilmesi gereken ürünleri en hızlı şekilde iletebilirsiniz. Paket teslim alındıktan sonra ortalama 45-90 dakika içerisinde alıcıya ulaşır. 7/24 VIP kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Kargo hizmetlerimizin içerisinde her türlü araç seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerden gönderi boyutlarına uygun olanını tercih edebilirsiniz. Suadiye kurye ile göndermek istediğiniz paketler için ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Motorun dengesini bozabilecek büyük paketler dışında aklınıza gelen her şeyi, kuryelerimiz aracılığı ile iletebilirsiniz. Acil teslim edilmesi gereken ilaç, belge ve gıda paketleri için hızlı kurye imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 • Çiçek
 • Kırtasiye malzemeleri
 • Kimlik belgesi, pasaport
 • Resmi belge, evrak
 • Araç gereçler
 • Hediye, pasta
 • Yiyecek paketleri
 • Kişisel eşyalar
 • Ayakkabı, çanta
 • İlaç kutuları
 • Kıyafet, kostüm…
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara