İçeriğe geç

Gümüşhane Uçak Kargo

Gümüşhane uçak kargo işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize uçak kargo alanında önemli ve kaliteli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kargo hizmetinin güvenli bir şekilde sunulması olmaz ise olmaz özelliklerimiz arasında yer almakta ve bu konuda çok detaylı çalışmalar yapmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetinin güvenli olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız.

İşletmemiz bünyesinde çalışan kargo elemanlarımız her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca bu elemanlarımıza devamlı olarak sunulan hizmetin tüm aşamaları hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler sayesinde güvenli hizmet sunulabilmesi adına her zaman önemli bir rol oynamaktadırlar.

Güvenli hizmet sunabilmek için tüm kargolarınızı en üst seviyede korunaklı hale getirebilmek adına titiz bir şekilde paketlemekteyiz. Tüm kargolarınız deneyimli elemanlarımız ve teknolojik makinalarımız tarafından havalı ambalajlar ve köpükler ile paketlenmektedir. Ayrıca kargolarınızın uçaklara nakliyesi aşamasında kullanılan kargo araçlarımız da ekstra olarak güvenli hale getirilmekte ve nakliye aşamasında kargolarınızın en ufak bir zarar görmemeleri sağlanmaktadır. Kargo araçlarımıza kullanacak olan şoför elemanlarımıza da devamlı olarak eğitimler verilmektedir.

Gümüşhane uçak kargo işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmetler sunabilmek adına uzun soluklu çalışmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Yaptığımız bu hesaplamalar ve çalışmalar sayesinde en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve siz değerli müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönlünüzce hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. İşletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanı sıra çeşitli taksit avantajları, indirimler ve kampanyalar düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak uygun fiyatlara sahip olmak bizler için en önemli özellikler arasında yer almakta ve parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almamızı sağlamaktadır. Bünyemize ait uygun fiyatlarımızın belirlenme aşamasında günümüz ekonomik şartları, piyasa koşulları gibi etkenler göz önünde bulundurulmakta ve bu sayede fiyatlar belirlenmektedir.

Müşterilerimizin kargo sektöründen beklentileri arasında her zaman ilk sıralarda uygun fiyatlar yer almaktadır. Bizler de kargo sektöründe hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına her zaman en uygun fiyatları bünyemizde bulundurmakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin mutluluklarını kazanmaktayız.

Gümüşhane Uçak Kargo
Gümüşhane Uçak Kargo

Gümüşhane Uçak Kargo Hizmeti

Gümüşhane uçak kargo sektöründe hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlamasına yönelik hızlı hizmetler sunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Hızlı hizmet sunabilmek için yüksek modelli kargo araçları kullanmakta, kargo elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olmasını sağlamakta, teknolojiden büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde her zaman en hızlı şekilde kargo hizmetlerini sunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Bizlere teslim ettiğimiz tüm kargolarınız öncelikle teknolojik sistemlerimize işlenmekte ve barkod numaraları verilmektedir. Daha sonra paketleme işlemleri yapılan kargolarınız kargo araçlarımıza özenli ve titiz bir şekilde yüklenmektedir. Deneyimli ve tecrübeli şoför elemanlarımız sayesinde en hızlı şekilde havalimanlarına götürülen kargolarınız kurye elemanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde uçaklara nakil işlemleri yapılmaktadır. Daha sonra yeni adreslerine ulaşan kargolarınız o bölgede hizmet veren elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve yine kargo araçlarımız sayesinde en hızlı şekilde adreslerinize ulaştırılmak suretiyle sizlere teslim edilmektedir. İşletme olarak bu şekilde planlı ve programlı olarak sunduğumuz hizmetler her zaman en hızlı şekilde ortaya konulmaktadır.

Gümüşhane uçak kargo isimli işletme olarak müşterilerimize her zaman hasarsız ve sorunsuz kargo hizmetleri sunmaktayız. Kargolarınızın en ufak bir hasar dahi almaması adına paketleme aşamasına çok büyük özen göstermekte ve teknolojik makinalar kullanmaktayız. Teknolojik makinaların yanı sıra köpükler ve havalı ambalajlar kullanmakta ve bu sayede dış etkenlerden gelebilecek darbelere karşı kargolarınızı koruma altına almaktayız.

Bünyemizde şoförlük hizmeti veren elemanlarımız araç kullanımları konusunda profesyonel olmakta ve kargolarınızın havalimanlarına nakliyesi aşamasında sarsılmalarını, devrilmelerini ve darbe almalarını engelleyecek şekilde araçları kullanmaktadır. Ayrıca kargo araçlarımızın da ürün taşıma kısımları yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplanmakta ve bu sayede kargo ürünlerinizi koruma altına almaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara