İçeriğe geç

Vaniköy Kurye

Kurye hizmetleri uzun yıllardır talep gören bir çalışma alanıdır. Taşıma araçlarında ve internet altyapısında yaşanan gelişmeler ile kargo kullanımları daha da artmıştır. Özellikle kalabalık nüfusa sahip büyük şehirler içerisinde yürütülen kurye hizmetleri, müşteriler için büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Vaniköy kurye alanında yürüttüğü kaliteli hizmetler ile bilinmektedir. Oldukça yüksek seviyede müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Türkiye’nin her noktasına kurye hizmeti sağlamaktayız. Çalışmalarımız yalnızca İstanbul ile sınırlı değildir. İstanbul’dan başka illere ya da başka illerden İstanbul’a paket gönderebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden talep ettiğiniz şehir ile ilgili çalışmalarımızı inceleme imkânınız bulunmaktadır.

Tüm ulaşım araçları ile hizmet vererek, müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Arabalı kurye, motorlu kurye ya da uçak kargo gibi gelişmiş teslimat imkânlarımız mevcuttur. Müşteri temsilcimiz ile yapılan görüşmeler esnasında sizlere uygun yöntem hakkında bilgi vermekteyiz.

İstanbul içerisinde farklı noktalara gönderi iletmek istiyorsanız, motor ile teslimat seçeneğimiz sizler için en avantajlı yöntem olacaktır. Trafik ile uğraşmanıza gerek kalmadan, uzak noktalara kolayca teslimat sağlayabilirsiniz. Üstelik kurye talebinde bulunmak oldukça kolay. İnternet adresimiz üzerinden tek tıkla telefon numaramıza ve whatsapp işletme hesabımıza erişebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapmak için sıra beklemenize gerek yoktur. Vakit kaybetmeden, Vaniköy kurye çalışmaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kuryelerimiz, profesyonel sürücülerden oluşmaktadır. Araçlar için sürücüler, belge almaya hak kazanmış kişilerden seçilmektedir. Bu sayede hem paketlerinizi çok daha güvenli bir şekilde taşıyoruz hem de araçlarımız ile daha kolay ilerliyoruz. Büyük gövdeye sahip araçların girmekte ve ilerlemekte zorlandığı tüm yollarda motorlarımız ile rahatça hareket edebilmekteyiz.

Farklı özelliklerdeki teslimat türlerimizden, ihtiyaçlarınıza uygun olanı talep edebilirsiniz. Birden çok seçenek imkânımız müşterilerimiz için avantajlı olmaktadır. Bütçelerine ve gönderi özelliklerine göre tercih yapabilme imkânı elde etmektesiniz. Teslimat seçenekleri şu şekildedir:

 • Normal kurye: paket 180 ile 240 dakika arasında ulaştırılır.
 • Express kurye: paket 90-120 dakika arasında ulaştırılır.
 • VIP kurye: paket 45-90 dakika arasında ulaştırılır.

kurye sürecimizin tamamında gönderilerin hasar almadan iletilmesine çok dikkat ediyoruz. Araçların taşıma bölümüne yerleştirilen ürünler için ekstra özen gösterilmektedir. Kırılgan yapıda olan eşyalar için havayla dolu kargo paketleri kullanılarak, darbe alması engellenir. Hassas ürünler için bizler gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çalışmalarımızın tamamında uluslararası kalite standartlarını uygulamaktayız.

Vaniköy Kurye
Vaniköy Kurye

Vaniköy Kurye Hizmeti

Gelişmiş araç seçeneklerimiz sayesinde her türlü ürünü taşımaktayız. Vaniköy kurye ile gerçekleştirdiğimiz teslimatlarda ise paketler motorun taşıma bölümüne yerleştirilmektedir.

Taşıma bölmesi, paketlerin darbe almasını önleyecek ve hava olaylarından etkilenmemesini sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede hassas ürünler ve gıda türleri olumsuz bir durumla karşılaşmadan iletilmektedir.

 • Çiçek
 • Pasta
 • Yiyecek paketleri
 • Kıyafet, ayakkabı, çanta
 • Dosya, belge
 • Öğrenci ödevleri
 • Kişisel eşyalar
 • İlaçlar…

İletişim adreslerimizi kullanarak bizlere dilediğiniz saat ve konumda ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmelerde, gönderi özellikleriniz ve kurye talebiniz dikkate alınarak sizlere en uygun teslimat seçeneği belirlenmektedir. Müşteri onayının alınması ile birlikte kargo süreci başlamaktadır. Vaniköy kurye ekiplerimiz içerisinde, size en yakın adreste bulunan kurye yönlendirilmektedir.

Çağrı ekranına bildirim düşmesi ile birlikte kuryemiz yola çıkmaktadır. İletmek istediğiniz paket için herhangi bir yere gitmenize gerek yok. Bizler nerede olursanız olun, kapıya kadar gelip gönderiyi teslim alıyoruz.

Gönderiyi teslim alan kuryemiz, gerekli kayıtları gerçekleştirerek takip numarası oluşturmaktadır. Takip numaranız ile gönderi sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen adrese ulaştığımızda, paketi yalnızca alıcıya teslim etmekteyiz. Alıcı imzası ile birlikte teslimatı tamamlanan ürünler hakkında müşterimize bilgilendirme sağlanmaktadır. Tüm bu aşamalar esnasında, bizleri dilediğiniz her an arayabilirsiniz.

Kurye hizmetlerimiz farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Hizmet türlerinin farklılığı ücretlerde de seçenek imkânı sunmaktadır. Kurye ücretleri hakkında net bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Gönderi özelliklerine bağlı olarak, fiyatlandırma aşamalarında değişiklik görülmektedir. Gönderen ile alıcı arasındaki mesafe belirleyici rol oynamaktadır. Bunun dışında paketin toplam ağırlığı ve hızlı teslimat seçeneği gibi maddeler ücretlerin belirlenmesi esnasında önemli olmaktadır.

Ücretlerimiz yasal sınırlar ve piyasa koşullarına uygun şekilde belirlenmektedir. Tüm müşterilerimiz gönül rahatlığı ile kurye hizmetlerimizden yararlanabilme imkânına sahiptir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara