İçeriğe geç

Dolmabahçe Kurye

Dolmabahçe kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel olmalarına çok büyük özen göstermekte ve bu özen sayesinde elemanlarımızın işe alımları aşamasında titiz ve özenli şekilde davranışlar sergilemekteyiz. İşe alımlarını sağlayacağımız elemanların çeşitli sınavlara ve denemelere alınması elemanların deneyimlerini tam olarak tespit edebilmemiz konusunda çok büyük fayda sağlamaktadır. İşe alacağımızın elemanlarımıza da ayrı olarak sözlü mülakatlar yapmakta ve bu mülakatlar sayesinde elemanlarımızın diksiyonlarını, saygılarını ve güler yüzlü olup olmadıklarını tespit etmekte ve bu sayede sunulan hizmetlerin kalitesini artırmaktayız.

İşe alımlarını sağladığımız tüm kurye personellerimize ilk bir ayda hizmetlerin her aşaması ile ilgili eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Ayrıca ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında da uygulamalı olarak eğitimler vermekte ve bu sayede yoğun trafik durumlarını çözüme kavuşturmaktayız. Elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli yapılara sahip olması sunulan kurye hizmetlerinin güvenli, hızlı, sorunsuz, hasarsız ve kaliteli olarak sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Ayrıca elemanlarımızın sayılarının fazla olması siz değerli müşterilerimizin hiç sıra beklemeden hızlı şekilde hizmet almanızı sağlayan etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadır.

Dolmabahçe kurye işletmesi olarak sizlere her zaman sorunsuz ve hatasız hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin sorunsuz olması adına bazı durumlarda sizler ile iletişime geçmekte ve bilgilerin doğrulanmasını sağlamaktayız. Bazı siparişlerimiz de müşterilerimiz adreslerini eksik yazabilmektedir. Adreslerin eksik yazıldığı durumlarda kurye elemanlarımız sizler ile telefon numaralarınız yardımıyla iletişime geçmekte ve tam olarak adreslerinizi öğrenmektedirler. Bu sayede siparişleriniz zaman kaybı yaşanmadan hızlı şekilde sizlere teslim edilmekte ve sizlerin mağdur olmanızın önüne geçilmektedir. Sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde çeşitli aksaklıkların yaşanmaması adına kurye elemanlarımız detaylı ve titiz çalışmalar sunmakta ve emin olamadıkları çoğu durumda sizler ile iletişime geçerek hatalı hizmet risklerinin ortadan kaldırılmalarını sağlamaktadır.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımız sipariş verdiğiniz ürünlerin kalmadığı zamanlarda da sizler ile iletişime geçmekte ve benzer ürünlerin tanıtılmasını ve önerilmesini sağlamaktadır. Ayrıca güzergâh belirleme konusunda da kurye elemanlarımız bazı durumlarda sizler ile iletişim kurmakta ve adres tarifleri konusunda ve güzergâh belirleme konusunda sizlerin bilgilerinden fayda sağlamak suretiyle kaliteli hizmetleri ortaya çıkarmaktadırlar. Bünyemizde kurye hizmetleri veren elemanlarımız sunulan hizmetler bünyesinde aksilik yaşanması durumlarında sizleri arayarak haber vermekte ve kendinizi bu durumlara göre ayarlayabilmenizi sağlamaktadır. Her türlü durumda müşterilerimiz ile iletişim kurmamız ve detaylı bilgileri sunuyor olmamız müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen özelliklerimiz arasında her zaman kendisine yer bulmaktadır.

Dolmabahçe Kurye
Dolmabahçe Kurye

Dolmabahçe Kurye Hizmeti

Dolmabahçe Kurye olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde bulunan özellikler arasında ürün bilgileri eğitimleri çok fazla özen göstermekteyiz. Ürün bilgileri eğitimleri sunulan hizmetlerin sorunsuz, hasarsız ve eksiksiz olarak sunulmasını sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayan en önemli etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Ürün bilgileri eğitimlerimiz her zaman uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile verilen ürün bilgileri eğitimleri bünyesinde her ürünün hassasiyet yapıları anlatılmakta ve kurye hizmetleri bünyesinde bu ürünlerin motorlara nasıl yerleştirilmeleri gerektiği aktarılmaktadır. Bu sayede kırılacak eşyalarınız sabitlenerek, ezilecek olan eşyalarınız ile en üst konuma yerleştirilmek suretiyle teslimat aşamalarına geçmektedir. Bu şekilde yapılan teslimatlar her zaman sorunsuz şekilde sunulmakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Dolmabahçe kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize kapıda ödeme seçeneği sunmakta ve bu seçenek sayesinde sizlerin maddi olarak zorlanmadan ve günlük maddi durumlarınıza göre ödeme yapabilmenizi sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneği sayesinde müşterilerimiz ödemelerini ister nakit olarak isterlerse de kredi ve bankomat kartları ile yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

Kullandığımız post cihazları sayesinde kredi ve bankomat kartlarınız ile ödemelerini yapabilme şanslarına sahip olabilirsiniz. Kartlarınız ile ödeme yapacağınız zaman post cihazlarımızın bünyesinde bulunan temassız ödeme seçenekleri sayesinde en ufak bir zaman kaybı yaşamadan saniyeler içerisinde ödemelerinizi yapabilmektesiniz. Bu ödeme yöntemi sayesinde aynı zamanda siparişlerinizi kontrol ederek teslim alma şansına da sahip olmaktasınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara