İçeriğe geç

Şaşkınbakkal Kurye

Kargo firmaları, ulaşım araçlarında yaşanan gelişmeler sayesinde uzun yıllardır dünyanın pek çok noktasında ve ülkemizde hizmet vermektedir. Ancak internetin yaygın kullanımı ve kolay iletişim avantajları ile kargo hizmetlerine olan talep son yıllarda oldukça artmıştır. Bizlerde bu sektörün içerisinde yer alarak, sizlere en kaliteli teslimat imkânlarını sunuyoruz.

Çalışmalarımızın tamamında önceliğimiz, müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Bu sebeple tüm kargo hizmetlerimizde kalite standartlarına uygun yöntemleri tercih ediyoruz. Farklı araç tipleri ile hem şehir içerisinde hem de şehirlerarası teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul içerisinde son dönemlerde daha da yoğunlaşan araç trafiği, günlük işlerin aksamasına sebep olmaktadır. Özellikle bireysel yöntemlerle uzak noktalara paket ulaştırmak yorucu ve maliyetlidir. Bizler arabalı, uçak ve motor ile kargo seçeneklerimiz sayesinde aynı gün teslimat imkânına sahibiz.

Şaşkınbakkal kurye hizmetlerini tercih eden müşterilerimiz, şehir içerisinde çoğunlukla motor ile teslimat yöntemini tercih etmektedir. Bu yöntem ile pek çok avantaj elde edebilirsiniz.

Diğer araçlardan daha küçük yapıda olan motorlar, ara mahalleler ve dar sokaklar içerisinde kolaylıkla hareket edebilmektedir. Karmaşık adresler ve zor yollar için tereddüt etmeden bizleri tercih edebilirsiniz. Motorlarımızda bulunan navigasyon araçları ile tüm adresleri kolayca tespit ediyoruz. Kurye ekibimiz, güzergâh ve yol bilgisi konusunda tecrübelidir.

Profesyonel sürücülerimiz, trafik içerisinde kolay hareket etmek ve diğer araçların yol güvenliğini riske atmamak için çeşitli eğitimlerden geçmekteler. Sertifika almaya hak kazanan sürücüler, çalışma kadromuza katılarak, hızlı teslimat gerçekleştirmektedir.

Müşteri temsilcilerimiz ile gece gündüz demeden iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile aramak isteyen müşterilerimiz için internet sitemizde numaralarımız mevcuttur. Konuşamayacak bir konumda ya da toplantı içerisindeyseniz whatsapp aracılığı ile tüm taleplerinizi iletebilirsiniz.

Şaşkınbakkal Kurye
Şaşkınbakkal Kurye

Şaşkınbakkal Kurye Hizmeti

Şaşkınbakkal kurye hizmetlerinde, gönderinin iletileceği adresler ile ilgili herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. İstanbul’un diğer ucuna yapılacak teslimatlar da aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Tüm paketleri özenli bir şekilde taşıyoruz. Kırılabilecek, hassas ürünler kuryelerimiz tarafından araçlara titizlikle yerleştirilmektedir. Yolculuk esnasında sarılmamasına dikkat edilmektedir. Bizlere emanet ettiğiniz gönderiler, araçlarımızın özel malzemeler ile kaplanmış taşıma bölümünde korunmaktadır.

 • Sorunsuz teslimat güvencesi
 • Aynı gün teslim
 • Şehir içi ve şehirlerarası kargo imkânı
 • Farklı boyutlara özel araç tipleri
 • Gelişmiş teslimat seçenekleri
 • Teknolojik altyapı.

Kurye talebinde bulunmak isteyen müşterilerimiz için en önemli noktalardan bir tanesi de kargo fiyatlarıdır. Farklı firmalar tarafından istenilen yüksek ücretler, müşterilerin endişe yaşamasına sebep olmaktadır. Şaşkınbakkal kurye faaliyetlerimizin tamamı, müşteri odaklı yürütülmektedir. Bu sebeple piyasa koşullarına göre oldukça uygun fiyat aralıkları kullanılmaktadır. Farklı teslimat ve kargo seçeneklerimizin arasından bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Toplam kargo ücretleri, farklı pek çok unsurun bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Bunların arasında başlıca; gönderi ağırlığı ve teslimat adresinin uzaklığı bulunmaktadır. Belirlenmiş ücret tarifeleri, gönderi özelliklerine göre uygulanmaktadır. Farklı araç tipleri, ek hizmetler, hızlı teslimat gibi diğer talepler standart ücretlere eklenmektedir. Müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek, teslimat ücretleri hakkında doğru ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gönderi içerikleri konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Yalnızca motor üzerinde taşınırken tehlike yaratabilecek büyük boyutlu paketler için farklı araç tiplerini önermekteyiz. Motorlarımızın üzerinde bulunan taşıma bölümü, paketlerin güvenli bir şekilde iletilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır.

 • Kişisel eşya
 • Doysa, evrak
 • Gıda paketleri
 • Öğrenci çalışmaları
 • Çiçek, hediye
 • Pasta ve parti malzemeleri.

Farklı Hızlardaki Teslimat Seçenekleri

Kargo alanında yürüttüğümüz çalışmalar oldukça geniş kapsamlıdır. Farklı türdeki araçlara ek olarak farklı hızdaki teslimat yöntemleri de kargo seçeneklerimizin arasındadır. Acelesi olmayan, aynı gün içerisinde teslim edilmesi gereken ürünler ile hızlıca iletilmesi gereken paketler farklı yöntemler ile ulaştırılmaktadır.

 • Normal kurye: Yaklaşık 35 dakika içerisinde paketleri sizden teslim alarak, 180- 240 dakika içerisinde alıcıya ulaştırıyoruz. En çok tercih edilen teslimat seçeneğidir. 09:00 ile 18:00 arasında kurye talebinde bulunabilirsiniz.
 • Express kurye: Standart teslimat sürelerine göre daha kısa zamanda kargo süreci tamamlanmaktadır. Farklı teslimat avantajları bulunmaktadır. Kurye talepleri için verilen hizmet 09:00 ile 20:00 arasında gerçekleştirilmektedir.
 • VIP kurye: İstediğiniz her an, 7/24 VIP kurye talebinde bulunabilirsiniz. 45-90 dakika arasında teslimat, belirtilen adrese ulaştırılmaktadır.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara