İçeriğe geç

Tarlabaşı Kurye

Tarlabaşı kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasında deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız ile hizmetler vermekteyiz. Her aşamada çalışan profesyonel kurye elemanlarımız sayesinde sorunsuz hizmetler sunabilme şanslarına sahip olmaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimiz ve yüksek modelli motorlarımız sayesinde de sorunsuz hizmetler sunabilmekteyiz. Sorunsuz hizmetler sunabiliyor olmak işletmemize ait olan özellikler arasında her zaman ilk sıralarda kendilerine yer bulmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamız konusunda da büyük bir rol oynamaktadır. Sunulan kurye hizmetlerinin hiçbir aşamasında sorun yaşanmaması müşterilerimiz tarafından istenilen ve beklenilen en önemli konular arasında yer almaktadır. Bizde işletme olarak bu durumun farkında olmakta ve bu farkındalık sayesinde her zaman sorunsuz hizmetleri meydana çıkaracak şekilde hizmetler sunmaktayız.

Ortaya çıkarılan kurye hizmetlerin sorunsuz olarak sunulması için kullanılan teknolojik cihazların ve sistemlerin devamlı olarak güncellenmeleri, kurye elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olmaları, kullanılan motorlarım yüksek modelli ve bakımlı olmaları gerekmektedir. Biz de işletme olarak tüm bu özellikleri her zaman bünyemizde bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini ve övgülerini kazanacak şekilde sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin sorunsuz olarak sunulmasını sağlayan en önemli özellikler arasında kurye elemanlarımıza verdiğimiz eğitimler yer almaktadır. Verdiğimiz eğitimler sayesinde sunulan hizmetlerin her aşaması kaliteli olarak sunulmakta ve kaliteli olarak sunulan hizmetler sorunsuz hizmetleri ortaya çıkarmaktadır.

Tarlabaşı kurye işlemesi olarak sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimiz tarafından beğenilmesi ve memnuniyetlerinin kazanılması adına pek çok teslimat yöntemlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan teslimat yöntemleri her duruma özel olarak belirlenmekte ve müşterilerimizin seçimlerine sunulmaktadır. Müşterilerimiz kendilerine en uygun olan teslimat seçeneklerini seçebilme şanslarına sahip olmakta ve bu sayede en ufak bir mağduriyet yaşamadan ürünlerini teslim alabilmektedirler. Bünyemizde bulunan teslimat seçeneklerinin sayısı devamlı olarak yükseltilmekte ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Bünyemizde özel olarak görevlendirilen elemanlarımızın yaptıkları araştırmalar ve çalışmalar bünyemizde bulunacak olan teslimat yöntemlerimizin belirlenmesi konusunda büyük fayda sağlamaktadır.

Bünyemizde bulunacak olan teslimat seçeneklerinin belirlenmesi aşamasında müşterilerimizin yaptıkları yorumlardan çok büyük fayda sağlamaktayız. Yapılan yorumların içerikleri teker teker dikkatli bir şekilde okunmakta ve bu şekilde müşterilerimizin bekledikleri teslimat seçenekleri bünyemize eklenmektedir. Bünyemizde hizmet veren kurye personellerimizin hepsine teslimat seçeneklerimiz hakkında detaylı şekilde eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde teslimat aşamalarının sorunsuz şekilde meydana getirilmesi sağlanmaktadır. Sunduğumuz hizmet bünyesinde temassız teslimat, randevulu (süreli) teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere pek çok teslimat seçeneği bulunmaktadır. Bu teslimat seçenekleri sayesinde müşterilerimiz kendi özel durumlarına göre tercih yapabilme şanslarına sahip olmakta ve bu özelliğimizden dolayı her zaman bizlere olumlu dönüşler sağlamaktadır.

Tarlabaşı Kurye
Tarlabaşı Kurye

Tarlabaşı Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize pek çok alanda kurye hizmetleri sunduğumuz gibi yemek alanında da hizmetler sunmaktayız. Yemek teslimat hizmetleri kurye sektöründe en çok kullanılan hizmetler arasında yer almaktadır. Günün her saatinde siz değerli müşterilerimize yemek hizmetleri sunmakta ve sizlerin memnuniyetlerini, beğenilerini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Yemek hizmetleri sunma konusunda en önemli nokta yemeklerin sıcak olarak teslim edilmesidir. Biz de işletme olarak bu önemli noktayı yerine getirebilmek adına motorlarımızın yemek taşıma haznelerinin ısı yalıtımları ile donatılmasını sağlamakta ve bu sayede yemeklerinizin sıcak olarak sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca sipariş verdiğiniz yemekler her zaman kaliteli şekilde paketlenmekte ve zarar görmeleri engellenmektedir.

Tarlabaşı kurye işletmesi olarak tüm elemanlarımıza verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri büyük özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu özen ışığında çeşitli eğitim şirketleri ile anlaşmalar yapmakta ve bu anlaşmalar sayesinde elemanlarımıza kaliteli ve detaylı eğitimler vermekteyiz. Ürün bilgileri eğitiminde kurye personellerimize ürünlerin tüm hassasiyet yapılarını anlatmakta ve bu hassasiyet yapılarına göre hizmetler sunulmasını sağlamaktayız.

Ürünlerin hassasiyet yapılarına göre motorlara yerleştirilmeleri sağlanmaktadır. Kırılacak tüm eşyalar sabitlenmekte ve ezilecek eşyalarında en üst kısımlara yerleştirilmeleri sağlanmaktadır. Bu şekilde sistemleri olarak yerleştirilen ürünler en ufak bir hasar dahi görmeden sizlere teslim edilebilmektedir. Sizler de ürün bilgileri ışığında hasarsız ve güvenli hizmetler almak istiyorsanız eğer bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara