İçeriğe geç

Kartaltepe Kurye

Kartaltepe kurye ile hizmet veren firmamıza 24 saat ulaşabilirsiniz. Esnek çalışma saatleriyle günün her anı personelimiz ulaşılabilirdir. Gerek bireysel gönderiler gerekse işletmelerin gönderileri olduğunda, tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizle diyalog kurmaktır. Bunu da yapmanın en kolay yollarından biri telefonla aramak veya whatsapp üzerinden yazışmaktır.

Güvenilir bir firma olarak yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde, müşterilerimizin takdirini toplayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kaliteli bir hizmet sunabilmek amacıyla her detaya dikkat ediyoruz. Müşterilerimizin talep formunu değerlendiriyor ve her müşteriye özel bir teslimat çizelgesi oluşturuyoruz. Bu çizelgeye göre de kuryelerimiz zamanı geldiğinde yola çıkıyor.

Müşterimizin adresine ulaşan kuryemiz, paketi alıp en titiz şekilde motosiklete yerleştirir. Alıcıya ulaşmak üzere rotasyon bilgisini girer. En kestirme yollardan giderek süratle adrese ulaşır. Alıcıya teslim ettiği paketin bilgisi, müşterimize hemen iletilir. En basit haliyle bir kurye hizmet sürecinin işleyişi böyledir. Fakat bu süreç tamamlanana kadar kurum içindeki ekibimiz muazzam bir çalışma yürütür.

Kartaltepe kurye ekibimiz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Firmamızın kalitesini yükselten personelimizin azimli çalışmasıdır. O yüzden personel seçimine ayrıca önem veriyoruz. Nitelikli, işini seven, iletişim yönü kuvvetli, çalışma performansı yüksek kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. İşimiz yoğunluklu olarak insanla iletişime dayalı olduğu için merkeze insanı koyuyoruz. O sebeple güler yüzlü olmak, her durumda pozitif düşünerek pozitif yaklaşabilmek çok önemlidir.

Kuryelerimiz de sürüş teknikleriyle, çalışma temposunun yoğunluğuna dayanabilen, aynı zamanda da öfke kontrol duygusu yüksek, iletişim yönü kuvvetli kişilerden oluşuyor. Kuryelerimiz firmamızın birer temsilcisi konumunda hizmet verdikleri için onların iş yapış tarzı, teslimat süreci çok önemlidir. Çalıştığı bölgeyi iyi bilmeleri, teslimat hızını arttıran faktörler arasında yer alır. Pek çok farklı ürünün taşınması söz konusudur. Hatta kimi zaman motosiklete sığmayan boyuttaki gönderilerin araçla teslimi gerçekleştirilir.

Kurumsal gönderilerde evrak, numune, belge gibi içerikler yer alırken bireysel gönderilerde hediye, çiçek gibi farklı hassasiyetteki malzemeler olabilir. Bu farklı çeşitlilikteki ürünlerin ortak özelliği kuryemizin onları güvenle teslim edebilmesidir. Güvenliğe azami derecede önem veren firmamız, güvenli bir teslimat için gerekli olan unsurları oluşturur. Paketleme sürecinden yerleştirmeye, araçların donanımından bakımına pek çok faktör güvenli bir taşıma sistemini etkiler. Bu süreçte olumsuz bir durum yaşanmaması için bütün ekip disiplinli ve dikkatli şekilde bütün aşamaları kontrolden geçirir.

Kartaltepe Kurye
Kartaltepe Kurye

Kartaltepe Kurye Hizmeti

Kartaltepe kurye işletmemiz, müşterilerine farklı hız seçenekleri sunar. Her müşterimizin gönderisinin yetişme hızı farklıdır. Kimi acil yetişmesi gereken bir sözleşmeye sahipken kimi gün içinde herhangi bir zaman diliminde teslimatı yeterli bulur. Bütün bu durumları değerlendirerek firmamız, müşterilerimizin seçimi için uygun zaman aralıkları belirledi. Bu zaman dilimlerine göre de teslimat yapılarak müşterilerimizin işini kolaylaştırmış oluyoruz.

Nomal Kurye, Express Kurye ve Vip Kurye olarak her üç seçeneğin ortak noktaları her birinin de firmamızın hizmet politikası çerçevesinde en güvenilir şekilde gerçekleştiriliyor oluşudur. Mesai içinde, mesai dışında ve gece verdiğimiz hizmet üç farklı hızı temsil eder. En acil durumlarda en hızlı servisimiz Vip kurye trafiğin en yoğun olduğu zamanlarda bile en uzak mesafeye 90 dakikada ulaşır.

Hızlı bir teslimat gerçekleşmesi de kuryelerimizin önemli bir görevidir. İstanbul gerek trafiğiyle gerekse nüfusuyla kalabalık bir şehirdir. Gittikçe artan bir ivme ile de kurye hizmeti tercih edilmektedir. Bu talepleri karşılamak için kadromuzu genişletiyor ve yeni araçları bünyemize ilave ediyoruz. Trafikte hem kurallara uyarak hem de en hızlı şekilde yol almak elbette kolay bir sorumluluk değildir. Bu noktada kuryelerimizin omzuna büyük bir yük binmektedir. Kurum içindeki ekibimiz takip sistemiyle kuryelerimizi izleyerek onlara her konuda destek olmaya devam eder.

Müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak yıllardır bu alanda takdir toplayan çalışmalar yürütüyoruz. İstiyoruz ki Kartaltepe kurye hizmetine olan ihtiyaç artarak devam ederken herkes kolayca bize ulaşabilsin ve verdiğimiz bu nitelikli hizmetten istifade edebilsin. Bunun içinde hesaplamalarımıza dikkat ediyor, belli unsurlar belirleyerek en ekonomik maliyetlerle taşıma gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz kendi seçtikleri hıza bağlı olarak ödeme miktarını da belirlemiş oluyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara