İçeriğe geç

Silivri Kurye

Son zamanlarda teknolojinin sürekli olarak gelişim kaydetmesi ile herhangi bir kargo ürününün belirli bir A noktasından B noktasına taşınmasına olanak tanıyan kargo çalışmaları da devamlı olarak gelişmektedir. Günümüzde temel kargo hizmetlerinin önemli bir dalı olan kurye çalışmaları da sektör bünyesinde en çok tercih edilen teknik hizmetlerin başında gelir. Spesifik olarak kurye hizmetleri klasmanında da en popüler hizmet kollarının başında gelen moto kurye hizmetleri, sizlere gün içerisinde oldukça hızlı ve efektif çapta bir taşımacılık olanağı sunmaktadır. Temel olarak ülkemizin en yoğun nüfuslu şehri olan İstanbul için de motosikletli kurye hizmetleri ekstra bir öneme sahip olması ile öne çıkmaktadır. Günümüzde etkin bir hizmet kolu olarak öne çıkan motorlu kurye işlerinde hizmet sunan pek çok çeşitli yekin işletmeler de mevcuttur.

Hem ülkemiz olan Türkiye’nin hem de Avrupa Kıtası’nın en kalabalık şehri olan İstanbul da motosikletli kurye hizmetleri alanında en önemli lokasyonların başında gelmektedir. İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nın en önemli ilçelerinden bir tanesi olarak öne çıkan Silivri ilçesi de motorlu kurye işleri kapsamında oldukça popüler bir konumda yer alır. Özellikle Silivri kurye hizmetleri hususunda en önemli temsilci işletmeler arasında kendisine yer bulan Acil Moto Kurye firmamız da sektör bünyesinde ciddi bir popülariteye sahip olması ile öne çıkmaktadır. Özellikle motosikletli kurye işlemlerinde yetkili teknik ekip kadrosu ve direkt olarak hizmet odaklı teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan markamız, oldukça yoğun içerikli bir hizmet modülüne de sahiptir.

Silivri Kurye
Silivri Kurye

Silivri Kurye Hizmeti

Direkt genel müşteri memnuniyetini odak alan teknik çalışmaları ile tanınan Acil Moto Kurye işletmemiz, pek çok çeşitli modern iletişim kanallarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir. Söz konusu firmamız, üç farklı tipte motosikletli kurye çalışmalarıyla da sektör bünyesinde en çok tercih edilen işletmelerin en başında gelmektedir.

  • Normal Motor Kurye Hizmeti: Uygun fiyat standardı, 35 dakika içinde alım ve 180 ila 240 dakika arasında teslimat imkânı sunar.
  • Ekspres Motor Kurye Hizmeti: Hızlı teslimat olanağı, 30 dakika içerinde alım ve 90 ila 120 dakika içerisinde teslimat imkânı sağlar.
  • VİP Motosikletli Kurye Hizmeti: Acil teslimat imkânı, 25 dakika içerinde alım ve 45 ila 90 dakika arasında teslimat olanağı sunar.

İstanbul şehrinin Avrupa Yakası’nın en yoğun nüfuslu ilçelerinden olan Silivri de motorlu kurye hizmetleri kapsamında en önemli lokasyonların başında gelir. Silivri kurye işlemleri alanında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye markamız da sektör bünyesinde en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alır. En üst düzey kalitede ve en son model araç filosu ve kendi sektöründe geniş tecrübe sahibi motorlu kurye personeli ile hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, oldukça modern ve yenilikçi çaptaki çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Sektör bünyesindeki rakip markalara kıyasla oldukça cazip fiyatlı bir ücret skalasına da sahip olan Silivri Kurye işletmemiz, müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerine de kulak vererek sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve güncellemektedir.

Profesyonel Silivri kurye hizmetleri başta gelmek üzere oldukça seçkin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet skalasına sahip olan Acil Moto Kurye markamız, doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da etkili bir şekilde devam etmektedir. Haftanın 7 günü ve her günün 24 saati direkt olarak kesintisiz çaptaki teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi sektöründe çok geniş tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir. Özellikle motosikletli kurye hizmetleri alanında spesifik düzeyde etkin hizmet standartları ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye işletmemiz, modernize seviyede iletişim yollarına da sahip olması ile tanınır. Söz konusu markamızın motor kurye işleri alanındaki çeşitli çalışmaları için;

  • Kurumsal GSM telefon numaramız, işletme web sitemiz, elektronik posta adresimiz veyahut
  • İstanbul merkez şube ofisimiz aracılığı ile bize oldukça pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara