İçeriğe geç

Feneryolu Kurye

Feneryolu Kurye hizmetleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan firmamız, kargo sektöründe gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile bilinmektedir. Bizler İstanbul trafiği sebebiyle aksayan kargo süreçlerini önlemek amacıyla, pek çok türde araçla hizmet vermekteyiz.

Hızlı bir şekilde tamamlanması gereken günlük işler, ya da ani ihtiyaçlar sebebiyle kurye talep etmek istiyorsanız, bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. Kargo çalışmalarına başladığımız ilk günden bu yana sayısız teslimat gerçekleştirdik. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler neticesinde kalite standartlarımızı her geçen gün yükseltiyoruz.

Farklı teslimat yöntemlerimizin arasına motor ile teslimat seçeneğini de ekleyerek, İstanbul trafiğinde, en kısa sürede tamamlanan kargo sürecini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz gönderi özelliklerine bağlı olarak farklı teslimat araçlarını tercih edebilme imkânına sahiptir. Arabalı, uçak ve motorlu teslimat olanakları sunulmaktadır.

Şehir içerisinde yoğun trafik ve uzak adresler arasındaki kargo süreçleri için motorlu teslimat yöntemi yoğun talep görmektedir. Diğer araçlara kıyasla daha küçük gövde yapısına sahip motorlar, hızlı hareket edebilme özelliğine sahiptir. Bu avantajı sayesinde araçların ilerlemekte zorlandığı yollardan kolaylıkla geçerek teslimat sürecine devam etmektedir.

Kargo süreçleriyle uğraşmaya vaktiniz olmadığında, gönderiyi kuryemize teslim ederek işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Profesyonel kargo sürecimiz, kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Çalışanlarımız gerekli tüm işlemleri yaparak paketi belirtilen adrese ulaştırmaktadır.

 • Beklemeden kurye talebi
 • Zamanında teslimat
 • Acil kargo hizmeti
 • Her boyuttaki pakete uygun araç tipleri…

Müşteri temsilcimiz ile yapılan görüşmeler esnasında ve kuryemiz paketi teslim aldığında gerekli tüm kayıtlar yapılmaktadır. Kargo bilgisi sisteme girilerek, sizlere takip numarası verilmektedir. Sisteme yapılan kayıtlar sayesinde kargo paketlerinde herhangi bir karışıklık yaşanmamaktadır. Verilen takip numarası ile kargonuzun durumuna ait sorgulama yapabilirsiniz.

İnternet sitemizde bulunan kurye çağırma sekmesi ile beklemeden hızlı bir şekilde kurye talebi oluşturabilirsiniz. Telefon ile görüşme sağlamak istediğiniz de ise iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kargo hizmetlerimizin içerisinde farklı teslimat seçenekleri bulunmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilen bu yöntemler, gönderilerin teslimat aciliyetine göre belirlenmektedir. Normal kurye, Express kurye, VIP Feneryolu kurye hizmetlerimiz farklı hızlarda teslimatlar için kullanılmaktadır.

Feneryolu Kurye
Feneryolu Kurye

Feneryolu Kurye Hizmeti

Kargo şirketlerinin özensiz teslimatları sebebiyle, kurye talebinde bulunacak bireylerin önemli bir kısmı teslimat aşamasına dair tedirginlik yaşamaktadır. Kırılmış eşyalar, dökülen yiyecek paketleri gibi olumsuz durumlar endişe yaratmaktadır.

Feneryolu kurye hizmetlerimizin tamamında önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple bizlere teslim ettiğiniz paketler için özen göstermekteyiz. Teslim alınmasının ardından aracın taşıma bölümüne sarsılmayacak şekilde yerleştirilmektedir. Taşıma bölümündeki özel kaplama malzemeleri, kargo paketlerinin darbe almasını önleyecek şekildedir.

Tecrübeli kuryelerimiz yolculuk esnasında paketlerin zarar görmemesi için, trafik şartlarına uygun şekilde motor kullanmaktadır. Kargo hizmetlerimizin tamamında hasarsız teslimat güvencesi sunuyoruz.

Çalışmalarımızın tamamında uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Piyasa koşullarına ve diğer kargo firmalarına oranla çok daha düşük fiyatlar talep edilmektedir. Toplam kargo ücretlerinin belirlenmesinde, pek çok madde etkili olmaktadır. Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmelerde gönderi özellikleri ve talep ettiğiniz hizmet bilgileri alınarak, ücretler hakkında bilgi verilmektedir. Kendi bütçenize uygun seçenekleri talep edebilirsiniz.

 • Gönderinin teslim edileceği konumun uzaklığı
 • Kargoların ağırlığı ve büyüklüğü
 • Araç tiplerine göre değişiklik gösteren ücretler
 • Ek hizmet talebi
 • Acil kargo ile VIP teslimat…

Feneryolu kurye çalışmalarımız esnasında farklı özellikle birçok paket taşımaktayız. Aracımızın üzerinde bulunan taşıma bölümüne uygun ebatlardaki tüm ürünleri teslim edebilir. Daha büyük boyutlu paketler için farklı araç seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Sürücülerimizin ve trafikteki diğer araçların güvenliği için motorun dengesini bozabilecek ürünlere arabalı ya da uçak kargo seçeneklerimizi önermekteyiz. Bunun dışında taşınabilecek ürünlerin bir sınırı yoktur. İster belge, ister yiyecek içecek, isterseniz kendinize ait eşyaları kuryelerimiz aracılığı ile başka adreslere ulaştırabilirsiniz. Paket içerikleri için herhangi bir kısıtlama yapmadan, özelinize karışmıyoruz.

 • Çiçek
 • Pasta, hediye paketleri
 • Kişisel eşyalar
 • Kitaplar, kırtasiye malzemeleri
 • Evrak, belge
 • Gıda ürünleri…

Bozulmaya elverişli gıda türleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Hızlı teslimat avantajımız sayesinde en kısa sürede teslim etmekteyiz. Sıcak ve soğuk havalarda tüm araçlardan hızlı hareket ettiğimiz için gıdalarınızı sağlık koşullarına uygun bir şekilde taşıyarak istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara