İçeriğe geç

Polonezköy Kurye

Motorlu kurye hizmetlerine duyulan ihtiyaç artıyor. Bunun altında yatan pek çok sebep var:

 • Şehrin yoğun nüfusu
 • Sıkışık trafik
 • Zamanında işlerin yetişmesi
 • Firmaların hızlı gönderiye olan ihtiyacı
 • Özel gün kutlamaları

Bu ve benzeri daha pek çok sebep sıralanabilir. Pek çok gönderi ihtiyacı, kurye uygulamalarımızın sıklıkla kullanılmasını sağlamıştır. Polonezköy kurye olarak en yakın Beykoz olmak üzere İstanbul’un en uzak lokasyonuna dahi kısa sürede ulaşıyoruz. Müşterilerimiz ister bireysel olarak başvursun isterse işletme olarak kurye hizmeti talep etsin bütün taleplere en hızlı bir şekilde dönüyoruz. Profesyonel kadromuz, kaliteli bir teslimatın gerçekleşebilmesi için gerekli irtibatı sağlıyor. Bütün teslimat sürecini takip ediyor.

Bu süre zarfında veya öncesinde kurye sistemimizle ilgili yöneltmek istediğiniz her soruyu müşteri hizmetlerimize iletebilir, aynı zamanda web sayfamızdaki bilgilerden de fikir sahibi olabilirsiniz. Süreç içinde yani teslimat başladığında size verilen takip numarası ile paketinizi anlık olarak izleme imkânınız da var. Müşterilerimizin bütün gönderilerinin sorumluluğu firmamız üstlenerek müşteri memnuniyetine yönelik olarak hizmet verir.

Polonezköy kurye ekibimiz, çalıştığı bölgeyi tanıyan, rotasyon konusunda bilgi sahibidir. Bu sebeple de çok hızlı şekilde teslimat yapar. Donanım ve yazılım olarak ileri teknolojiyi kullanan firmamız, günümüz koşullarına çabuk adapte olduğu gibi, gelecekte de kaliteli hizmetlerinin devam etmesini ister. Bu yüzden de güçlü bir alt yapı ile yol alır. Sorunsuz bir teslimat için elemanların tecrübesi kadar kullanılan ekipmanın da yeterli seviyede olması gerekir. Bu iki ayağı da sağlam tutan firmamız, hem şehir içine hem de şehir dışına bütün gönderilerinizi özenle taşır.

 • Müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.
 • İstedikleri hızda teslimat sağlıyoruz.
 • Gece hizmeti vererek 24 saat hizmete devam ediyoruz.
 • Bütün tedbirleri alarak aksamalara izin vermiyoruz.
 • Hassas bir taşıma gerçekleştirerek güvenliğe dikkat ediyoruz.
 • Paketlerin boyutu ne olursa olsun müşterilerimize yardımcı oluyoruz.
 • Gönderinin rotasyonuna göre motosiklet, araç, otobüs veya uçak ile teslimat yapabiliyoruz.
 • Müşterilerimizin mağdur olmayacağı bir sistem oluşturarak hem kaliteden ödün vermiyoruz hem de bütçe dostu bir servis sunuyoruz.
Polonezköy Kurye
Polonezköy Kurye

Polonezköy Kurye Hizmeti

Polonezköy kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz, verdiğimiz kaliteli hizmetten duydukları memnuniyeti iletir. Sektör içinde var olduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübe ve gözlemlediğimiz müşteri ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün hizmet unsurlarımızı geliştirerek yol aldık ve yol almaya da devam ediyoruz. Kaliteli hizmet vererek kalıcı firmalar arasında yer almak istiyoruz. Bunun için de inovasyonel gelişmelerden müşteri taleplerine her detaya dikkat ediyor, hizmet anlayışımızı ve ekipmanımızı ihtiyaç duydukça geliştiriyoruz.

Taşıdığımız paket içeriği hangi ürüne sahip olursa olsun kuryelerimiz güvenlik önlemlerini en iyi şekilde sağlar. Kişisel paketlerden işverenlerin evraklarına, gıda ürünlerinden özel gün sürprizlerine her türlü farklı içeriği taşıyan kuryelerimizin amacı her gönderinin en iyi şekilde alıcısına ulaşımını sağlamaktır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz bütün teslimatları özenle ve dikkatle yerine getirdik. Geniş bir müşteri kitlemiz olduğu için semt sakinlerine, işverenlere, kurumlara gönderi teslim ediyor, onlar tarafından gönderi taleplerini alarak da başka semtlere ve gerektiğinde şehir dışına teslimat yapıyoruz. Misyonumuz gereği hangi şartta olursak olalım teslimatın en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Acil Moto Kurye firmamız, siz değerli müşterilerimizin isteklerine kulak verir. Bu sebeple de geniş bir yelpazede farklı ve pek çok seçenek sunar. Gelişen ve değişen dünyanın yansımalarını izleyerek kendi sistemlerini de yenileyen firmamız, kaliteye önem verir. Müşterilerimizin talep ettiği hızlı gönderi, hasarsız paket teslimi gibi konularda ayrıca hassas davranır. Bu dikkat ve özen sayesinde müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun kalır. Aldığımız geri dönüşler de şevkimizi artırır.

Hava koşulları nasıl olursa olsun, isterseniz gece teslimatı yapmak isteyin ekiplerimiz her durumda teslimatı gerçekleştirmektedir. Firmamızın amacı, sürdürebilir hizmet vermektir. Kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, gün boyu devam eder. Her müşteriye ulaşarak kaliteli hizmet vermeyi misyon edindik. Bunun için de bütün bir ekip olarak çok çalışıyoruz. Bu kaliteli hizmetin herkes tarafından kullanılabilmesi için de en uygun koşullarda taşıma yapıyoruz. Ekonomik olarak uygun fiyat ile hizmet veriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara