İçeriğe geç

İzmit Kurye

Trafiğin sıkışık olduğu yerlerde motosikletle ulaşım sağlamak, daha hızlı ve kolay bir yöntemdir. Bu yüzden de günümüzde bir yerden başka bir yere bu ister mahalle olsun ister başka bir ilçe, bir gönderi olduğunda motosikletle ulaşım tercih edilmektedir. Kurye faaliyetlerinin yaygınlaşmasında bu faktörün etkisi büyüktür. Biz de kurye hizmeti veren bir firma olarak müşterilerimize böylesine bir kolaylık sağladığımız için mutluyuz. İzmit’te de İzmit kurye olarak teslimat gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel kadromuz ile 7/24 hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Kurye hizmetlerine artan talep, firma olarak bize de yansıyor. Bunun sonucu olarak biz de firma olarak hem personelimizi arttırıyoruz hem de araç filomuzu genişletiyoruz. Araç seçiminden personel alımına kadar her detaya dikkat ediyoruz. Kaliteli bir hizmet verebilmek ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için titiz ve özenli davranıyoruz.

Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği kaliteli hizmet unsurlarını taşıyarak daima daha iyi olmaya gayret ediyoruz. Kurye hizmetinden beklenen en temel unsurlar:

  • Hızlı bir teslimat gerçekleştirilmesi
  • Güvenilir olmak
  • Gönderileri alıcısı hariç kimseyle paylaşmamak
  • Müşteri hizmetlerinde esneklik
  • İstenilen saatte ulaşılabilir olmak
  • Acil teslimat seçeneğiyle gece bile teslimat yapabilmek.

İzmit kurye ekibimiz, trafiğin sıkışık olduğu saatlerde bile en hızlı teslimatı gerçekleştirir. Teslimatın hızlı olmasını sağlayan kuryelerimizin tecrübesi ve motosikletlerimizin manevra gücüdür. Kuryelerimiz trafikteki tecrübesi sayesinde motosikleti hızla kullanabilmektedir. Hem trafik kurallarına saygılı hem de can güvenliğini riske atmayacak şekilde süratli bir sürüş yeteneğine sahip olan kuryelerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Kuryelerimizin aynı zamanda hizmet verdiği semti çok iyi tanımasını istiyoruz. Navigasyon programı ile daha kısa yoldan gitmek için yönlendirme olsa bile, kuryelerimizin bildiği kestirme yollar, geniş sokaklar onların yolda daha rahat hareket etmesini sağlar.

Motosikletlere gösterdiğimiz özen kuryelerimizin de hızını arttırmaktadır. Bir motosikletin motor gücünün iyi olması, şerit değişikliklerinde ve dar alanlarda rahat geçiş sağlayabilmesi kuryelerimizin motosiklet kullanımını etkilemektedir. Bu sebeple yola çıkmadan önce herhangi bir aksaklığa sebep verecek bir arızayla karşılaşmamak için motosikletlerimizin bütün kontrolleri yapılır.

İzmit Kurye
İzmit Kurye

İstanbul İzmit Kurye Hizmeti

İzmit kurye ekibimiz gerek sahada gerekse arka planda çok dikkatli çalışmaktadır. İş disipliniyle hareket eden çalışanlarımız 7/24 hizmet vermenin sorumluluğunu taşır. Gece boyu hizmet veren ve farklı hız seçeneklerimiz için tercihlerin en iyi şekilde yerine getirilmesi için özenle çalışır. Vip kurye hizmetimiz en hızlı ve acil durumlar için can simidi özelliğindedir. Yoğun trafikte ve uzak mesafede bile en geç 90 dakika içinde teslimat gerçekleştiriyoruz.

Diğer seçeneklerimiz normal ve express ise mesai içinde ve dışında olmak üzere ikiye ayrılıyor. Normal kurye hizmetimiz gün içinde acil olmayan paketlerinizin ulaştırılması içindir. Express kuryemiz ise en geç 120 dakikada yapabildiğimiz teslimatı temsil eder. Müşteri portföyümüz geniştir ve her müşterimizin ihtiyacı birbirinden farklıdır. Bu ihtiyaçlara cevap verebilmek ve daha kaliteli bir hizmet sağlayabilmek için bu şekilde sunduğumuz seçenekler, müşterilerimiz için de avantajlıdır.

Hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet sunmak için bütün personelimiz çok çalışır. Bu emeğin karşılığı olarak da müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizim için büyük bir iş motivasyonu sağlar. O yüzden müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ekibimiz için önemlidir.

Kaliteli hizmet sunmayı gaye edinen bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çabalıyoruz. Bunun yanında uygun fiyat politikası izleyerek müşterilerimizin aldığı hizmet kadarını ödemesini istiyoruz.

En acil hizmeti talep eden müşterimizin ihtiyacı ile gün içinde saat telaşı olmayan ama paketinin teslim edilmesini isteyen müşterimizin ihtiyacı birbirinden farklıdır. Bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak müşterilerimizin tamamen aldıkları hizmet kadarını ödemesini istiyoruz. Kuryelerimizden bekledikleri güvenlik sorumluluğu, gizlilik ilkesi aynı zamanda hızlı teslimat ve gönderici ile alıcı arasındaki adresin mesafesi yaptığımız hesaplamayı etkiler. Paketinizin hizmet bedeliyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, gerek işletme hesabımızdan gerekse çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Bütün arzumuz, müşterilerimizin güvenini temin ederek kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bunun için de bütün ekip özveriyle çalışarak başarıyı yakalamak istiyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara