İçeriğe geç

Giyimkent Kurye

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çalışma ve iş kavramları da değişikliğe uğramıştır. Yaşanan bu değişiklik neticesinde Home Office çalışmalar artmış, şirketler ve bireyler arasında hareketli bir süreç başlamıştır. Bireyler yaptıkları çalışmaları, evrakları, dosyaları şirketlere ulaştırmak için yoğun çaba sarf etmektedir. Üstelik firmalar yalnızca çalışanlar ile değil diğer şirketler ile de yoğun bir etkileşim içerisindedir.

Online olarak teslim edilmesi mümkün olmayan anlaşma evrakları, çeşitli belgeler ya da dosyalar şirket çalışanları aracılığı ile diğer firmaya ulaştırılmaya çalışılmaktadır. Bizler güvenli teslimat seçeneklerimiz sayesinde, saatler boyu trafikte beklemenize gerek kalmadan istediğiniz adrese evraklarınızı ve dosyalarınızı teslim etmekteyiz. Yoğun ilgi gören bu uygulamamız sayesinde şirketler arasındaki bekleme süreleri en aza inmekte ve süreç hızlanmaktadır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak her geçen gün hizmetlerimizin kalitesini arttırmaktayız. Yerli ve yabancı pek çok firmaya ev sahipliği yapan İstanbul’da, Giyimkent kurye ile kargo süreçleri artık çok daha kolay yürütülmektedir.

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına firmamızda çalışmakta olan tüm personellerimizi profesyonel kişilerden seçmekteyiz. Müşteri temsilcimizden, Giyimkent kurye çalışanımıza kadar tüm ekibimiz eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Kargo iletimi, tecrübe ve eğitim gerektiren bir süreçtir. Dolayısıyla kuryelerimiz ehliyetli ve motor kullanımı konusunda uzman kişilerdir. Yıllar boyu sayısız müşterimiz için paketler taşıdık, kendimizi geliştirerek kargo sürecimize son model motorlar ile devam etmekteyiz.

Çalışmalarımız neticesinde, saatler boyu yol gitmenize gerek kalmadan istediğiniz saat aralıklarında paketlerinizi belirtilen adrese ulaştırabilirsiniz. Uygun fiyat politikamız ile müşterilerimiz pek çok avantaj elde etmektedir. Bunlardan bazıları:

  • Trafikte uzun saatler geçirmenize gerek kalmaz.
  • 7/24 çalışma prensibi ile istediğiniz her an hizmet talep edebilirsiniz.
  • Her bütçeye uygun fiyatlar ile konforlu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
  • Paketlerinizi hasar görmeden ulaştırabilirsiniz.
  • Gelişmiş araç seçeneklerimizden kendinize uygun olanı belirleyebilirsiniz.
Giyimkent Kurye
Giyimkent Kurye

Giyimkent Kurye Hizmeti

Giyimkent kurye tarafından sunulan bu avantajlı uygulamalar sayesinde, müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiğimiz Express ve VIP hizmet seçeneklerimiz de çalışmalarımız arasında ekledik. Beklenmedik durumlar için acil teslimat gerektiren durumlarda sizlere uygun teslimat yöntemi ile derhal harekete geçmekteyiz. Bilinenin aksine motor üzerinde pek çok ürün rahatlıkla taşınabilmektedir.

Yasalara aykırı olmayan her ürünü kuryelerimiz ile alıcı adrese teslim ediyoruz. Sıcak ve soğuk havalarda uzun yol koşullarına uygun olmayan gıdaları hızlı gönderim özelliğimiz sayesinde bozulma yaşamadan ulaştırmaktayız.

Önemli kişisel eşyalarınızı bizlere rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Kutlamalar, özel günler için göndermek istediğiniz paketleri, müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmeler esnasında belirttiğiniz saatler içerisinde alıcıya iletmekteyiz. Motor üzerinde taşınabilecek, kuryemizin hayatını tehlikeye atmadan iletilebilecek gönderileri gece gündüz fark etmeksizin, navigasyon araçlarımız ile seçilen konuma götürmekteyiz. Çağrı merkezimiz istediğiniz her saatte ulaşabilmeniz için aralıksız çalışmaktadır. Uzak ya da yakın fark etmeksizin tüm mesafeleri sizler için aşmaktayız.

Teslimat sürecimiz, şeffaf ve güvenilir bir şekilde ilerlemektedir. Müşteri temsilcilerimize taleplerinizi belirtmeniz halinde sizlere en yakın noktada bulunan Giyimkent kurye yola çıkmaktadır. Bulunduğunuz adrese gelerek iletimini sağlamak istediğiniz paketi sizlerden teslim almaktadır.

Tüm aşamalar esnasında kayıt tutulmaktadır. Böylelikle yaşanabilecek aksilikler ve karışıklıkların önüne geçilmekteyiz. Uygulamalarımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmekteyiz.

Belirtilen adrese ulaşmak için kuryelerimiz yola çıkmaktadır. Teslimatı yapılacak ürünler büyük bir özenle taşınmaktadır. Diğer firmaların aksine paketlerinize hassasiyet göstermekteyiz. Kuryelerimiz, yoğun trafik içerisinden geçerken bile paketleri sarsmadan götürmeye özen göstermektedir.

İstediğiniz saat aralıklarında ürünlerin teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Son dönemlerde oldukça ilgi gören motorlu kargo iletimi günlük hayatı kolaylaştırması ile birlikte daha çok gündeme gelmektedir. Teslimat sürecinden memnun kalan müşteriler bir sonraki kargo iletimi için tekrardan bizlere ulaşmaktadır.

Uzun seneler boyu sektördeki çalışmalarımız neticesinde elde ettiğimiz deneyimler sayesinde gelişmiş bir veri tabanı oluşturduk. Böylelikle kargoların takibi, internet üzerinden de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Müşteri temsilcimizden kurye talebinde bulunulması halinde, çağrı ekranına bildirim düşmektedir. En yakın yol güzergâhında bulunan kurye gönderici adresine ulaşmaktadır. Profesyonel sürücülerimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile süreç oldukça hızlı ilerlemektedir. Trafiğin arttığı saatlerde bile sürücülerimiz, motorların hareket kabiliyeti sayesinde beklemeye gerek duymamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara