İçeriğe geç

Gölcük Kurye

Gölcük kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana her zaman kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin pişman olmamaları sağlanmaktadır. Sunulan hizmetlerimizin kalitesi müşterilerimizin memnuniyetlerini kazandığı gibi pişman olmamalarını da sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak işletmemizin belirlediği hedefler arasında her zaman ilk sıralarda kendisine yer bulmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin aldığınız hizmetten pişman olmamanız adına pek çok çalışma ve araştırma yapmaktayız. Sizlerin kurye sektöründen beklentilerinizi saptamak adına yaptığınız yorumları okumakta ve beklentilerinizi karşılamak adına detaylı çalışmalar yapmaktayız. Yapılan bu çalışmalar ve verilen hizmetler sonrasında müşterilerimizden aldığımız övgüler ve olumlu dönüşler bizleri mutlu eden ön önemli detaylar arasında yer almaktadır.

Gölcük kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin en önemli materyali olan motosikletlerimize çok büyük özen ve önem göstermekteyiz. Bu özen ve önem ışığında tüm motosikletlerimizin motor, fren, yağ, filtre, lastik gibi tüm periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yapmaktayız. Bakımları zamanında yapılmış olan motorlarımız ürünlerinizin teslimatları aşamasında sorun yaşanmamasını sağlamaktadır.

Tüm motosikletlerimiz özel olarak kurye elemanlarımıza emanet edilmekte ve bakımlarının takip edilmesi sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımız motorlar konusunda tutkulu kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımıza motosikletler hakkında detaylı eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde oluşabilecek sorunların ve arızaların önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Tüm motosikletlerimizin tamirleri ve bakımları aşamasında orijinal parçalar kullanılmaktadır.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe kaliteli hizmetler vermekte ve bu hizmetleri sunma aşamasında bünyemizde çok fazla sayıda eleman ve motorlar bulundurmaktayız. Elemanlarımızın ve motorlarımızın sayılarının fazla olması sunulan hizmetlerin kaliteli ve hızlı bir şekilde sunulmalarını sağlamaktadır. Elemanlarımızın fazla sayıda olması müşterilerimizin sıra beklemeden direkt olarak hizmet alabilmelerini sağlamaktadır. Sıra beklemeden alınan kurye hizmetleri de sunulan hizmetin hızlı bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Müşterilerimiz hızlı kurye hizmeti aldıkları zaman kesinlikle olumlu dönüşler sağlamakta ve işletmemizi çok fazla tercih etmektedirler.

İşletme olarak bünyemizde kullandığımız motorlarımızın sayıları fazla olmakta ve yedek motorlarımız da bulunmaktadır. Kullandığımız motosikletlerin arıza, trafik kazası gibi olumsuz durumlar ile karşılaşması durumlarında müşterilerimizin mağdur olmamaları adına yedek motorlarımızı kullanıma açmaktayız. Bünyemizde bulunan yedek motor özelliğimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlayacak şekilde hızlı hizmetler sunabilmekteyiz. Bünyemizde bulunan motorlar her zaman kaliteli ve donanımlı olarak temin edilmektedir. Ayrıca bu motorlarımızın tüm periyodik bakımları kurye elemanlarımız tarafından eksiksiz şekilde yaptırılmaktadır. Motorlarımızın bakım zamanlarında motor, lastik, fren, yağ, filtre gibi tüm parçalar detaylı bir şekilde incelenmekte ve değişimleri sağlanarak kaliteli hizmetler sunulması amaçlanmaktadır.

Gölcük Kurye
Gölcük Kurye

Gölcük Kurye Hizmeti

Gölcük kurye işletmesi olarak müşterilerimizin güvenli şekilde hizmetler alabilmeleri adına çok fazla çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız araştırmalar sonucunda günümüz gereksinimleri arasında bulunan tüm özelliklerin hizmetimiz bünyesine eklemelerini yapmaktayız. Ekleme yaptığımız bu özelliklerin tamamı sunulan hizmetin hem kalitesini hem de güvenliğini artırmak konusunda büyük faydalar sağlamaktadır. Motorlarımızın güvenli yapıda bulunmaları da sipariş verdiğiniz ürünlerin sağlam ve hasarsız şekilde sizlere teslim edilmesi sağlamaktadır. Ayrıca bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın da sundukları hizmetler ve ürün bilgileri hakkında detaylı bilgilere sahip olmaları siparişlerinizin en ufak bir hasar dahi almadan sizlerin adreslerinize teslim edilmesini sağlamaktadır. İşletmemizin uzun yıllardan bu yana güvenli hizmetler sunuyor olması müşterilerimiz tarafından en çok takdir edilen özelliklerimiz arasında kendisine yer bulmaktadır.

Gölcük kurye olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimiz verdiğiniz siparişler arasında hassas yapıya sahip ürün varsa eğer bizleri uyarmakta ve motorlara yerleştirme konusunda hassas davranmamızı sağlamaktadır. Teknolojik sistemlerimize tüm ürünler teker teker kaydedilmekte ve hassasiyet oranları belirlenmektedir. Bu oranlar neticesinde tüm önlemler alınmaktadır. Kırılacak eşyalarınız motorlarımıza sabitlenerek yerleştirilmekte, ezilecek ürünleriniz ise en üst kısımlara yerleştirilmektedir. Bu şekilde planla ve düzenli bir şekilde ürün yerleştirilmelerini yapmakta ve ürünlerinizin en ufak bir zarar görmemeleri sağlanmakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetleri, övgüleri, beğenileri ve mutlulukları kazanılacak şekilde hizmetler sunulmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara